W firmie trwa mobilizacja, bo sprzedaż tegorocznych modeli nie pokrywa się z oczekiwaniami Apple. Czy intensyfikacja działań marketingowych uratuje sprzedaż nowych iPhone’ów?

Bloomberg informuje, że w dziale marketingu Apple doszło do sporych roszad, których celem było skupienie się na promocji tegorocznych iPhone’ów - XS, XS Max i XR. Oznacza to, że firma ma świadomość poważnego kryzysu i zamierza przystąpić do działania.

Jednym z efektów jest z pewnością banner na stronie głównej Apple, który promuje możliwość odkupienia starego iPhone’a w zamian za obniżenie ceny nowego urządzenia w ramach iPhone Update Program.

Przypomnijmy, że w ciągu ostatniego miesiąca dwukornie zredukowano zamówienia na iPhone’a XR, a Foxconn w swoim budżecie na 2019 rok uwzględnił sporą redukcję kosztów.

Źródło: Bloomberg


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019