Premiera gry Teslagrad w wersji dla iOS pierwotnie zaplanowana była na 24 października, jednak w ostateczności twórcy kazali nam czekać na nią nieco dłużej. Od dziś tytuł ten jest już dostępny do pobrania z App Store.

Teslagrad to gra platformowo-logiczna, w której oprócz typowo zręcznościowych wyzwań, takich jak przeskakiwanie przepaści czy unikanie pułapek i przeciwników, przyjdzie nam też rozwiązywać różnego rodzaju zagadki, najczęściej mające związek z elektrycznością i magnetyzmem. W grze wcielamy się w młodego chłopaka, który uciekając przed pościgiem trafia do opuszczonej wieży, zamieszkiwanej niegdyś przez Teslamantów - zakon wynalazców niemal doszczętnie zniszczony przez despotycznego władcę królestwa Elektropii. Szybko okazuje się, że ich dawna siedziba kryje w sobie wiele tajemnic, dotyczących nie tylko ich historii, ale też przeszłości naszego bohatera.

Gra Teslagrad dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 23,99 zł. Jest to tytuł typu premium, w którym nie znajdziemy mikropłatności. Gra dostępna jest również w wersji dla macOS. Można ją nabyć w sklepie Steam w cenie 35,99 zł.

Pobierz Teslagrad