11 listopada 2018 roku wypada setna rocznica zakończenia I wojny światowej. Z tej okazji organizacja War Child, specjalizująca się w pomaganiu dzieciom z terenów dotkniętych wojną, postanowiła zorganizować specjalną edycję swojej akcji charytatywnej Armistice, pozwalającej wesprzeć jej działania poprzez kupowanie gier i różnego rodzaju dodatków m.in. w sklepach App Store i Steam.

W ramach tegorocznej edycji akcji Armistice zorganizowano wyprzedaż w sklepie Steam, w ramach której wybrane gry można nabyć nawet o 75% taniej, a część zysków z ich sprzedaży zostanie przekazana fundacji War Child. Wiele spośród przecenionych gier dostępnych jest również w wersjach dla macOS. Są to Machinarium, Democracy 3, Prison Architect, Scanner Sombre, Mini Metro, The Talos Principle oraz wybrane odsłony serii Broken Sword.

W tegoroczną edycję akcji Armistice zaangażowało się też wielu twórców gier na urządzenia z systemem iOS. Wśród wspierających ją tytułów znajdziemy Guns of Boom, Imperia Online, Lords Mobile, March of Empires, Respawnables, Shadowgun Legends, Snipers vs. Thieves, War Planet Online oraz War Wings. We wszystkich wymienionych grach już dziś pojawią się różnego rodzaju dodatki (nowe przedmioty, tryby gry, elementy kosmetyczne etc.) związane w jakiś sposób z działalnością War Child, dostępne do odblokowania za pośrednictwem mikropłatności.

Jak co roku w akcję zaangażowało się też studio Wargaming.net. W ich najpopularniejszej grze World of Tanks, dostępnej również w wersji dla macOS, pojawiły się już specjalne zestawy stylizacyjne i emblematy. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany fundacji War Child.

Tegoroczna edycja akcji War Child Armistice zakończy się 14 listopada. Więcej informacji na jej temat znajdziecie na jej oficjalnej stronie internetowej.


Dla wszystkich czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszytkie paski, bransolety, szyby oraz obudowy do Apple Watch.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: promaw72019 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Promocja dotyczy produktów znajdujących się w kategorii Watch.

10% kupon ważny jest do 17 lipca 2019