Pamiętacie promocje, jakie iDream przygotował na otwarcie swojego salonu w Krakowie jesienią ubiegłego roku? No to zapnijcie pasy i szykujcie się na kolejne atrakcje. Już niedługo, bo 19 maja, otwiera się bowiem nowy salon iDream w Forum Gdańsk (stary w galerii Madison został zamknięty).

Big d4343c6c e0fe 4361 8bd8 c71ec4096662

Z tej okazji ruszyła specjalna strona startagain.iDream.pl, gdzie obecnie znajduje się zegar odliczający czas do ujawnienia oferty przygotowanej na otwarcie tego salonu. Tym razem jednak promocje dotyczyć będą nie tylko pojedynczych produktów, ale całych ich kategorii. Wszystkie produkty z danej kategorii zostaną więc objęte takim samym rabatem.

iDream Gdańsk

Oczywiście, jak to bywa z promocjami, liczba produktów dostępnych w ramach tych przygotowanych na otwarcie salonu w Forum Gdańsk, jest ograniczona, ale iDream zapewnia, że jest ich dużo.

iDream przygotowuje także specjalne zestawy (tzw. welcome packi), które będzie można zdobyć w różnego rodzaju konkursach. Więcej szczegółów na ich temat zostanie ujawnionych w poniedziałek. Pamiętając jednak to, co iDream przygotował w Krakowie, to z pewnością atrakcji (nie licząc samych promocji) nie zabraknie.

iDream Gdańsk

Wiemy już teraz, że każdy, kto przyjdzie na otwarcie ze swoim iPhone'em będzie mógł skorzystać z usługi nałożenia na jego ekran hartowanego szkła. Zarówno sama usługa, jak i wspomniane szkło będą tego dnia dostępne za darmo.

Tymczasem odsyłamy Was do strony startagain.iDream.pl.

Aktualizacja

Na stronie iDream zostały już podane kwoty obniżek.

iDream Gdańsk

Oprócz tego w promocji dostępne będą produkty:

  • BeoPlay P2 za 499 zł

  • Jabra Elite Sport V2 za 799 zł

  • Bose SoundSport za 499 zł

  • Bose Soundlink Color II za 399 zł

  • Bose SoundTouch 10 za 699 zł

  • Podkładka Mophie za 199 zł