Zgodnie z wcześniejszymi planami, Apple rozpoczęło w czwartek sprzedaż zegarka Watch 3 z łącznością LTE w kolejnych krajach. W ramach przedsprzedaży, mieszkańcy Danii, Szwecji, Indii i Tajwanu mogli składać zamówienia na to urządzenie od 4 maja.

W Danii i Szwecji urządzenie oferuje jeden, w Indiach dwóch, a na Tajwanie aż czterech operatorów. W przypadku trzeciego z wymienionych krajów, operatorzy nie będą pobierać od klientów opłat za smartwatch. Otrzymają go oni w ramach abonamentu, a urządzenie korzystać będzie z tego samego numeru telefonu i planu taryfowego co iPhone, z którym będzie sparowany.

Apple Watch 3 z LTE dostępny jest obecnie w Stanach Zjednoczonych, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Japonii, Portoryko, Szwajcarii, Singapurze, Hongkongu, Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Indiach i na Tajwanie.

Źródło: MacRumors


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019