W ubiegłym roku firma Apple zleciła produkcję serialu opowiadającego o życiu prezenterek telewizji śniadaniowej, w którym zagrać mają Jennifer Aniston i Reese Witherspoon. Rolę showrunnera miał objąć Jay Carson, znany głównie za sprawą serialu House of Cards, jednak kilka dni temu zdecydował się on zrezygnować ze współpracy z Apple.

Jak donosi serwis Variety, powodem rezygnacji Carsona były odmienne wizje artystyczne obu stron. Co ciekawe, nie jest to pierwszy przypadek, w którym osoba odpowiedzialna za powstawanie serialu zrywa współpracę z Apple z powodu tego typu różnic. Dwa miesiące temu showrunner „Amazing Stories", kontynuacji popularnego serialu przygodowego z lat 80, zdecydował się porzucić projekt, gdyż Apple nie zgodziło się na to, by nowa wersja była mroczniejsza i bardziej poważna od pierwowzoru.

Po odejściu Carsona jego obowiązki przejmie najprawdopodobniej Kerry Ehrin, znana między innymi za sprawą seriali Bates Motel, Parenthood i Rise. W produkcję zaangażowane będą też obie aktorki grające główne role.

Źródło: Variety


Tydzień promocji z firmą BASEUS

w bieżącym tygoniu cały asortyment firmy BASEUS z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: BASEUS10 i kupuj taniej.