Na stronie Apple opublikowane zostały dziś zdjęcia nowego salonu Apple zlokalizowanego w Shinjuku - jednej z dzielnic Tokio. Otwarcie odbędzie się sobotę, 7 kwietnia 2018, o godzinie 10:00 czasu lokalnego. Będzie to ósmy salon Apple w Japonii.

Big 3db11d29 1fba 4245 bb39 0bc88ce266d6

We wnętrzu znajduje się duży neonowy baner, podobny do tego, który Apple umieściło na swojej stronie internetowej przy okazji publikacji informacji na temat otwarcia salonu. Baner widoczny jest z ulicy, przy której znajduje się sklep.

Apple

Na zdjęciach widać także długą na 37-metrów szklaną witrynę, drzewka Longstock Holly, a także elementy znane z innych sklepów Apple, m.in duży ekran o rozdzielczości 6K oraz ekspozycje produktów Apple oraz akcesoriów.

W sklepie odbywać się będą codzienne sesje, podczas których uczestnicy nauczą się fotografowania, tworzenia muzyki czy programowania za pomocą urządzeń Apple i zainstalowanych na nich aplikacji dostępnych w sklepach App Store.

Apple

Salon znajduje się w pobliżu dworca kolejowego Shinjuku Station, obsługującego największą liczbę pasażerów wśród dworców kolejowych na świecie.

Źródło: MacRumors za Apple