Overwatch to obecnie jedna z najpopularniejszych sieciowych strzelanek. 11 stycznia wystartowała jej pierwsza oficjalna liga. By ułatwić fanom śledzenie rozgrywek, firma Blizzard stworzyła aplikację Overwatch League dla iOS i Androida.

Big c2e77c82 b8bc 49ee 9e36 9c7c02015a11

Aplikacja Overwatch League pozwala oglądać transmisje na żywo i nagrania z meczów a także sprawdzać terminarze spotkań, tabele wyników oraz składy poszczególnych drużyn. Użytkownik może też wybrać drużyny, które chce śledzić, i dostawać przypomnienia o rozgrywanych przez nie meczach. Z biegiem czasu będą się w niej pojawiać również wywiady z graczami, analizy spotkań oraz inne materiały związane z ligą. Aplikacja dostępna jest w polskiej wersji językowej, a wszystkie terminy spotkań podawane są zgodnie z naszą strefą czasową.

Pierwszy sezon oficjalnej ligi Overwatch zakończy się w czerwcu 2018 roku. Łączna pula nagród dla najlepszych drużyn wynosi 3,5 miliona dolarów amerykańskich. Aplikacja Overwatch League dostępna jest do pobrania za darmo w sklepie App Store. Jak na razie oferuje ona tylko wersję dla iPhone'a (istnieje możliwość uruchomienia jej na iPadzie, jednak interfejs nie jest przystosowany do dużych ekranów).

Pobierz Overwatch League