Uczniowie rozpoczęli już naukę w szkole, a studenci – ci walczący z sesją poprawkową, jak i kończący spokojne wakacje – wkrótce pojawią się na swoich uczelniach, aby rozpocząć kolejny rok pełen edukacyjnych wyzwań. To właśnie dla nich przygotowaliśmy listę produktów, jakie mogą okazać się pomocne w tym czasie.

Etui i pokrowce

Podróże do szkoły i na uczelnię narażają nasze urządzenia na uszkodzenie. W pośpiechu i nieuwadze łatwo upuścić iPhone'a albo zahaczyć MacBookiem o ławkę przemieszczając się pomiędzy salami. Warto więc zabezpieczyć swój sprzęt przed takimi wydarzeniami i zainwestować w etui albo pokrowiec.

Warto podkreślić, że ładne akcesorium nie tylko spełnia rolę zabezpieczającą w przypadku naszych urządzeń, ale może być stylowym dodatkiem, który po prostu ładnie się prezentuje i doskonale znosi próbę czasu ze względu na jakość wykorzystanych w jego produkcji materiałów.

W przypadku MacBooków moją uwagę przykuło etui Spacesuit od firmy Booq. Akcesorium świetnie się prezentuje, a jego wygląd faktycznie może przywoływać na myśl sprzęt kosmiczny. Produkt został wykonany z neoprenu, a wyścielenie go puszem zapewnia doskonałą ochronę. Wszyty zamek błyskawiczny pozwala zaś szybko wyciągnąć i zapakować laptopa do środka.

W naszym sklepie znajdziecie więcej etui dla komputerów, jak i specjalne, usztywniane case'y w różnych kolorach. Zachęcamy do zapoznania się z listą najciekawszych produktów. Nie tylko komputerom przydaje się dodatkowa ochrona. Dlatego też warto zadbać o swojego iPada i iPhone'a.

Torba i plecak

Osobiście noszę swojego MacBooka w etui, które wkładam do plecaka. Nie dla wszystkich jest to jednak idealne rozwiązanie, tym bardziej że nie trudno wyjść z założenia, że lepiej mieć jeden produkt zamiast dwóch. W takim przypadku najlepszym wyborem będzie więc torba.

Torba nie tylko może ładnie wyglądać, ale też pomieścić o wiele więcej niż samego MacBooka. W Cartinoe Tommy zamieścimy także iPada, zeszyty, smartfona, ładowarkę i kilka drobnych akcesoriów. O ich bezpieczeństwo możemy być spokojni. Akcesorium jest wodoodporne, a wyścielenie miękkim materiałem chroni przed efektami wstrząsów.

Trzy wersje kolorystyczne, wygodna rączka, zamki, pasek i jakość użytych materiałów składają się na produkt, który dobrze wygląda przy garniturze, jak i mniej oficjalnym odzieniu. Jego uniwersalność to ogromny atut, który przeważa nad wspomnianym już wyżej plecakiem.

Słuchawki

Mało co umila tak podróż na uczelnię i powroty z niej, jak muzyka. Na pewno wielu z Was, podobnie jak ja, lubi w tym czasie także pograć sobie na smartfonie albo poczytać książkę. Niestety rzeczywistość często weryfikuje te upodobania brakiem dostępności miejsc siedzących w autobusach, pociągach i tramwajach.

W naszym sklepie znajdziecie sporo słuchawek, ale w mojej opinii jednym z najbardziej uniwersalnych modeli są Sennheisery CX 3.00. Wysoka jakość dźwięku, ładny design, a do tego system tłumienia hałasu z otoczenia.

Rozrywka

Nie samą nauką żyje człowiek – szczególnie ten najmłodszy. Fanom Gwiezdnych Wojen polecamy drony stylizowane na statki kosmiczne z tej sagi. Ich obszerną recenzję znajdziecie w naszym artykule sprzed kilku dni.

Możliwość polatania sobie niczym Luke Skywalker X-Wingiem daje ogromną frajdę!

Więcej produktów znajdziecie w naszym sklepie internetowym