Nie wiadomo jeszcze, jak ostatecznie wyglądać będzie iPhone 8, czy będzie miał czytnik linii papilarnych i czy będzie on umieszczony pod ekranem, a może z tyłu urządzenia. Już teraz jednak można zaopatrzyć się w Chinach w smartfona stylizowanego właśnie na iPhone'a, którego Apple prawdopodobnie pokaże we wrześniu.

Z bliska przyjrzeli się mu vlogerzy z kanału EverythingApplePro. Urządzenie posiada pojemnościowy przycisk Home pozbawiony oczywiście elementów mechanicznych, nie wiadomo jednak czy wyposażone jest w czytnik linii papilarnych. Ekran posiada standardowe rozmiary. Producent starał się to zamaskować za pomocą przedniego panelu, który sugeruje, że wyświetlacz jest znacznie większy i ma zaokrąglone narożniki. Czar jednak pryska, zanim urządzenie zostanie włączone i załaduje się na nim Android stylizowany na iOS. Telefon dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, także czerwonej z logo (PRODUCT)Red, choć pewnie sprzedaż tego konkretnego modelu nie zasili fundacji na rzecz walki z AIDS.

Wydaje się mało prawdopodobne, by nowy iPhone wyglądał tak, jak ten telefon. Trzeba jednak przyznać, że mniej znanym chińskim producentom nie brakuje pomysłów na to, jak zarobić na zainteresowaniu nowym iPhone'em.