Sprzęt promowany symbolem nadgryzionego jabłka już od wielu lat zbiera wokół siebie ogromną rzeszę zwolenników, cieszących się posiadaniem wysokiej jakości urządzeń multimedialnych. Teraz możecie do nich dołączyć, a wszystko dzięki akcji promocyjnej prowadzonej przez sklep Morele.net.

Jeden z największych w Polsce internetowych dystrybutorów elektroniki użytkowej gwarantuje dostęp do szerokiej oferty sprzętu Apple – w sklepie dostępne są laptopy, iPady, telefony, a także różnego rodzaju akcesoria i urządzenia peryferyjne. A wszystko to sygnowane marką amerykańskiego giganta.

Promocja Apple – skorzystaj z atrakcyjnych cen!

Sklep internetowy Morele.net przygotował specjalną ofertę zawierającą zróżnicowane urządzenia, których ceny mogą zostać obniżone o kilkaset, a nawet więcej niż tysiąc złotych! Wszystko to możliwe jest za sprawą specjalnego kodu rabatowego.

Jeżeli zastanawiacie się, jakie dokładnie urządzenia zostaną objęte promocją, to do razu spieszymy z pomocą. Obniżka cen dotknie między innymi laptopy Apple, kierowane zarówno do klientów biznesowych, jak i do szerokiej grupy tak zwanych użytkowników domowych.

Wśród promowanych laptopów znajduje się chociażby MacBook z Touch Barem, czyli najnowszym rozwiązaniem amerykańskich konstruktorów. Touch Bar to nic innego, jak multimedialny pasek sterowania, za pomocą którego użytkownik jest w stanie dostosowywać prace różnych programów bądź zmieniać ustawienia systemu operacyjnego. Z obniżonych cen skorzystać mogą również wszyscy zainteresowani takimi urządzeniami jak MacBook Air 13.

Ekspert Morele.net poleca – MacBook dla ceniących mobilność. W ofercie sklepu dostępne laptopy MacBook Pro 13. Wyróżniają się one kompaktowymi rozmiarami, 13-calowym ekranem IPS oraz bardzo przyzwoitymi podzespołami. Zagwarantują komfortową, mobilną pracę, niezależnie od tego, czy szukacie urządzenia do obróbki wideo, przygotowywania ścieżki dźwiękowej czy pracy z grafikami w wysokich rozdzielczościach.

Na co jeszcze warto zapolować? Z pewnością wielu zainteresowanych zwróci uwagę na tablety Apple. W sklepie Morele.net dostępne są iPady różnych odmian - w ofercie znajdziemy zarówno modele typowo biznesowe, w postaci chociażby iPada Pro 12,9", jak i urządzenia nastawione na multimedialną rozrywkę oraz obsługę dedykowanych aplikacji systemu iOS.

Co najważniejsze, każdy model iPada dostępny w sklepie Morele.net pozwala na skorzystanie z funkcjonalnego konfiguratora sprzętowego. Za jego pomocą możemy zadecydować, jaki kolor będzie miał wybrany przez nas tablet, a także wybrać przekątną ekranu (9,7", 10,5" lub 12,9"), pojemność pamięci wbudowanej (od 32 do nawet 512 GB) oraz wyposażenie dodatkowe, takie jak modem LTE. Dzięki temu każdy otrzyma iPada spełniającego jego oczekiwania.

Produkty objęte promocją:

Macbooki

300zł taniej

480zł taniej

500zł taniej

580zł taniej

700zł taniej

900zł taniej

1100zł taniej

1300zł taniej

iPady

150zł taniej

200zł taniej

300zł taniej

Jak skorzystać z promocji? Wystarczy wpisać kod rabatowy!

Wysokiej jakości urządzenia od Apple czekają na wszystkich zainteresowanych. Żeby skorzystać z promocji, wystarczy przed potwierdzeniem realizacji transakcji wpisać kod rabatowy: MYAPPLE. Cena w sposób automatyczny zostanie obniżona.