Informacje o umieszczeniu w iPhonie 8 czytnika linii papilarnych z tyłu obudowy wzbudziły liczne głosy krytyki. Nic dziwnego, takie położenie tego czytnika ma chyba tylu zwolenników co i przeciwników. Jak jednak mógłby wyglądać taki iPhone pozbawiony przycisku Home z ekranem zajmującym większą część przedniego panelu i czytnikiem umieszczonym właśnie z tyłu obudowy?

Dotąd na pytanie to odpowiadali przede wszystkim różnego rodzaju graficy. Dzisiaj Benjamin Geskin opublikował na Twitterze zdjęcia bardzo realistycznej makiety przedstawiającej takie właśnie urządzenie. Czytnik linii papilarnych umieszczony jest nie centralnie na środku obudowy, ale wyżej, tuż pod logiem Apple.

Kliknij by powiększyć:

Zdaję sobie sprawę, że niektórzy z Was mają alergię na tego typu wpisy. Staramy się publikować tylko to, co naszym zdaniem jest naprawdę godne uwagi. Moim zdaniem zdjęcia opublikowane przez Geskina na taką uwagę zasługują i to niezależnie od tego, czy to co na nich widać jest autentyczne, czy nie - a na pewno nie jest, o czym poinformował już sam Geskin.

Więcej zdjęć makiety znajdziecie w tweecie Geskina.

Źródło: Bejamin Geskin