Spotify rozszerzyło dziś swoją ofertę Premium przeznaczoną dla studentów na trzydzieści trzy nowe państwa. Wśród nich znajduje się również Polska. Cena miesięcznego abonamentu w ramach tej usługi została wyceniona na 9,99 zł.

Spotify wyceniło usługę Premium dla studentów na 9,99 zł miesięcznie. Nowa oferta szwedzkiego serwisu zadebiutowała w Polsce kilka godzin temu, a skorzystanie z niej wymaga przejścia przez procedurę weryfikacji. Konieczne jest więc podanie podstawowych danych osobowych, a także wysłanie skanu dokumentu, który uczelnia wydała w ciągu ostatnich trzech miesięcy – na przykład ważnej legitymacji.

Oferta Premium dla studentów jest ograniczona czasowo. Oznacza to, że promocyjna cena obowiązuje wyłącznie przez dwanaście miesięcy. Prawdopodobnie po tym okresie konieczne będzie ponowne przedstawienie aktualnego dokumentu potwierdzającego, że konsument może skorzystać z niższej ceny abonamentu.

Proces weryfikacji studentów może potrwać nawet kilka dni. Zmiana abonamentu jest możliwa za pośrednictwem strony internetowej Spotify. Przed skorzystaniem z oferty warto zapoznać się z jej regulaminem.