W serwisie Kickstarter wystartowała kilka dni temu kampania promocyjna projektu Eye. W jego ramach na rynek ma trafić specjalne etui dla iPhone'a, które będzie tak naprawdę doczepianym smartfonem z systemem Android.

Pochodzący z Izreala autorzy pomysłu zabrali już ponad dwukrotnie więcej pieniędzy niż potrzebowali do rozpoczęcia realizacji swojego celu. W ciągu zaledwie dwóch dni ponad 1500 osób zapłaciło za etui Eye łącznie ponad 210 tysięcy dolarów.

Eye - The Smart iPhone Case

Etui charakteryzuje się obecnością 5-calowego ekranu AMOLED o rozdzielczości Full HD, czystego systemu Android 7.1 Nougat, akumulatora o pojemności 2800 mAh, dwóch slotów na karty SIM, modułu NFC, a także złącza minijack. Na rynek trafi kilka wersji produktu, które będą różnić się od siebie mocą procesora, dostępną pamięcią (do 256 GB) oraz oczywiście rozmiarem dostosowanym do iPhone'ów 6/6s/7 lub ich większych wariantów.

Twórcy etui gwarantują, że będą wspierać swoje urządzenie aktualizacjami przez dwa lata. Produkt można zamówić w wersji białej oraz czarnej. Podstawowy model został wyceniony na 95 dolarów, ale po zakończeniu kampanii w serwisie Kickstarter jego cena wzrośnie do 185 dolarów.

Źródło: Kickstarter