Niespełna miesiąc temu zapytałem Was o to, czego oczekujecie od systemu iOS 11. W komentarzach pojawiło się mnóstwo mniej lub bardziej interesujących pomysłów, które w połączeniu z moją listą życzeń złożyły się na bazę dla powstania konceptu, z którym możecie się zapoznać poniżej.

Strona 1 z 3

Przygotowanie poniższego filmu, jak i wykorzystanych w nim grafik, zajęło mi zdecydowanie więcej czasu, niż pierwotnie szacowałem. Mam jednak nadzieję, że efekty mojej pracy przypadną Wam do gustu – zarówno pod kątem wizualnym, jak i czysto koncepcyjnym. Oczywiście nie wszystkie pomysły związane z nowościami, które mogłyby zostać zaimplementowane do iOS 11, można było przedstawić w ciekawy sposób. O części z nich przeczytacie więc w dalszej części artykułu.

Polecam oglądać w rozdzielczości 1080p. Mam nadzieję, że język angielski nie będzie przeszkodą w trakcie zapoznawania się z materiałem – chciałem, aby był zrozumiały dla większego grona odbiorców. Szczegółowe omówienie poszczególnych pomysłów znajduje się na następnych stronach

Dyskusję w podcaście MyApple Daily na temat opisywanego konceptu znajdziesz na ostatniej stronie tego wpisu.