W ostatnich tygodniach wiele mówi się o spodziewanej premierze nowego, większego iPada Pro. Na to, że faktycznie nowy model może pojawić się już niebawem, wskazywać ma brak zapasów obecnej wersji tego urządzenia.

Jak donosi AppleInsider, obecnie iPad Pro 12,9" wyprzedany jest w większości sklepów włącznie z Apple Online Store, w którym to sklepie na zamówione urządzenie poczekać trzeba od dwóch do trzech tygodni. Z kolei odbiór osobisty w salonie firmowym możliwy jest dopiero od 20 marca. Także i w polskim sklepie Apple Online Store na iPada Pro 12,9" trzeba czekać do trzech tygodni. W internetowym sklepie iSpot Apple Premium Reseller, iPad Pro 12,9" na obecną chwilę w ogóle nie jest dostępny. Można go kupić jedynie w salonach. Z kolei w internetowych sklepach iDream i Cortland dostępnych jest tylko kilka wersji tego urządzenia. Także i tutaj sklepy oczekują na dostawę. Możliwe, że będą to już nowe urządzenia, zaprezentowane na marcowej konferencji.

Przypomnijmy, że podczas tego wydarzenia, Apple ma podobno zaprezentować nie tylko nowe iPady, ale także nowego iPhone'a SE 128 GB i specjalny, czerwony model iPhone'a 7.

Źródło: AppleInsider