Prawdopodobnie już w marcu odbędzie się konferencja Apple, w trakcie której mają zostać zaprezentowane trzy nowe iPady. Najnowsze doniesienia sugerują, że nie będą to jedyne przedstawione urządzenia.

Według japońskiego serwisu Macotakara, który powołuje się na swoje sprawdzone źródła, Apple w trakcie marcowej konferencji oprócz najnowszych iPadów, zaprezentuje również iPhone'a 7 oraz iPhone'a 7 Plus w czerwonym kolorze. Dodatkowo do sprzedaży ma trafić iPhone SE w wariancie ze 128 GB pamięci wewnętrznej oraz nowe paski do Apple Watcha.

Warto przypomnieć, że według ostatnich doniesień w trakcie konferencji zostaną przestawione nowe trzy nowe modele iPadów – 9,7-calowy oraz 12,9-calowy iPad zostaną jedynie odświeżone, natomiast nowy 10,5-calowy model zewnętrznymi wymiarami będzie przypominał aktualne 9,7-calowe wersje, a zastosowanie wyświetlacza bez ramek pozwoli zwiększyć jego obszar roboczy do prawie jedenastu cali.

Ciekawostką jest, że według najnowszych informacji, 10,5-calowy iPad Pro nie będzie dostępny w sprzedaży przed majem tego roku. Co więcej, wraz z premierą nowym pasków dla Apple Watcha, firma z Cupertino obniży ceny tych zegarków - tak jak miało to miejsce w zeszłym roku.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.

Źródło: Mac Otakara