Nieco ponad miesiąc temu w Sieci pojawiły się plotki, jakoby to liczba wariantów kolorystycznych iPhone'a 7 miała zostać wzbogacona o dodatkową opcję – Jet White. Biała obudowa smartfona z polerowanego na błysk aluminium została zaprezentowana na nowym filmie.

Sonny Dickson, który już wielokrotnie udostępniał elementy różnych urządzeń Apple przed ich premierą, opublikował materiał wideo, na którym można zobaczyć lśniąco białą obudowę iPhone'a 7 oraz iPhone'a 7 Plus. Dopóki Apple nie potwierdzi jednak pojawienia się wariantu Jet White wspomnianych wyżej smartfonów, dopóty nie należy mieć pewności, że przedstawione komponenty są autentyczne.

Premierze iPhone'ów 7 towarzyszyła zmiana dostępnych wariantów kolorystycznych. Choć srebrna, złota i różowo złota opcja pozostały w ofercie firmy z Cupertino, to gwiezdna szarość została zastąpiona przez czarne i onyksowe modele.

Niewykluczone, że już wkrótce użytkownicy będą mogli dokonać zakupu iPhone'ów 7 i 7 Plus w wersji Jet White. Być może taki wariant pojawi się jednak dopiero przy okazji premiery kolejnych modeli smartfonów Apple. Odpowiedź poznamy już w ciągu najbliższych miesięcy.