Na kanale Apple designer pojawił się materiał wideo, który przedstawia koncepcyjny model iPhone'a 8. Wizualizacja nie opiera się wprawdzie na plotkach dotyczących przyszłorocznego smartfona Apple, ale jej autor ma kilka wartych uwagi pomysłów, które być może znajdą odbicie w rzeczywistości.

W koncepcyjnym projekcie, jaki można zobaczyć na poniższym filmie, znalazł się iPhone 8 wyposażony w złącze USB-C, które pozwalałoby na szybki przesył danych oraz szybkie ładowanie akumulatora tego urządzenia. Ponadto telefon charakteryzowałby się swego rodzaju panelem Touch Bar z czytnikiem linii papilarnych Touch ID.

Szybkie ładowanie to jednak nie wszystko. W wizji autora nowego smartfona Apple można ładować podobnie, jak zegarek Apple Watch – w sposób indukcyjny.

Panel Touch Bar wyświetlałby dodatkowe elementy interfejsu w zależności od tego, z jakiej aplikacji korzysta użytkownik. Byłyby to na przykład ikony Emoji w czasie pisania wiadomości, czy też przyciski pozwalające na odbieranie lub odrzucenie przychodzącego połączenia.

W dzisiejszym odcinku podcastu MyApple Daily rozmawiamy o tym, co sami chcielibyśmy zobaczyć w następnym smartfonie Apple. Dajcie znać w komentarzach, jakie są Wasze życzenia względem tego urządzenia.

Patronite

MyApple Daily w iTunes Store.