Święta za pasem, trwa w najlepsze okres wzmożonych zakupów prezentów, które znajdą się pod choinką. Tak, jak w ubiegłym roku przygotowaliśmy numer specjalny, w którym staramy się pomóc Wam w wyborze. Pobierz MyApple Magazyn 8/2016

Znajdziecie w nim m.in. porady, jak kupować używane iPhone'y i na który model się zdecydować. Wybraliśmy te, naszym zdaniem najlepsze prezenty, które można sprawić bliskim, jak i sobie. Oczywiście w najnowszym numerze polecamy różne urządzenia i akcesoria. Wiele z nich sami chętnie zobaczylibyśmy pd choinką. Kto wie, może Mikołaj, Gwiazdor czy Aniołek, będą w tym roku łaskawi także i dla nas?

Najnowszy numer to nie tylko porady zakupowe. To także świetna analiza przyczyn słabych wyników finansowych Apple, autorstwa nieocenionego Michała Masłowskiego, oraz galeria prac Krystiana Juszczaka.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn 8/2016

Magazyn MyApple w Issuu


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na wszystkie akcesoria do najnowszych telefonów iPhone. Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: iPhone11 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 

Produkty objęte promocją:

10% kupon ważny jest do 31.10.2019