Sklep x-kom opublikował dane dotyczące preferowanych przez swoich klientów kolorów iPhone'ów 7. Według udostępnionych informacji, czarne warianty – a konkretnie czarny i onyksowy – najbardziej przypadły do gustu Polakom i stanowiły 80% pośród wszystkich kupionych nowych smartfonów Apple.

Najpopularniejszym wariantem okazał się czarny, po którego sięgnęła blisko połowa kupujących. Tuż za nim uplasował się onyksowy, którego wady – podatność na zarysowania i tracenie napisu z tylnej części obudowy – najwidoczniej nie przeszkadzają użytkownikom. Na trzeciej pozycji znalazły się modele w kolorze różowego złota, a następnie złoty i wreszcie srebrny wariant.

W przeprowadzonej przez nas ankiecie wyniki były jednak nieco inne od tego, co opublikował sklep x-kom. Po czarny chciało sięgnąć 50% użytkowników, po onyksowy 35%, po srebrny 8,5%, złoty 4% i różowego złota 2%. Warto jednak zaznaczyć, że sonda została opublikowana przed polską premierą nowych smartfonów Apple.


Dla czytelników MyApple.pl nasz sklep przygotował promocję na produkty marek: SPIGEN,  ZENS,  UAG,  RINGKE oraz KANEX.

Klikająć na w/w marki przeniesiesz się do promocyjnych produktów poszczególnych producentów.

Przy składaniu zamówienia wystarczy wpisać kod: ma919 w polu Posiadam kupon rabatowy znajdujący się w koszyku. 10% kupon ważny jest do 30 września 2019