Już dziś wieczorem o godzinie 19:00 polskiego czasu rozpocznie się prezentacja nowych produktów firmy z Cupertino. Apple będzie transmitować na żywo to wydarzenie, ale niestety z oficjalnego streamu nie będą mogli skorzystać wszyscy zainteresowani.

Za pośrednictwem strony internetowej Apple prezentację będą mogli oglądać użytkownicy iPhone'ów, iPadów i iPodów Touch z systemem iOS 7 lub nowszym (Safari), a także posiadacze Maców z systemem OS X 10.8.5 lub nowszym (Safari 6.0.5 lub nowsza wersja). Ponadto transmisja zostanie udostępniona na Apple TV 4, a także Apple TV 2 i 3 z oprogramowaniem 6.2 lub nowszym, a ponadto będą mogli z niej skorzystać użytkownicy przeglądarki Edge zainstalowanej na Windowsie 10.

W przypadku innych rozwiązań, takich jak urządzenia z Androidem lub poprzednie wersje Windowsa, konieczne będzie skorzystanie z programu VLC. W pierwszym przypadku konieczne będzie wybranie z menu głównego zakładki Stream i wklejenie oraz zatwierdzenie następującego linku: http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436/1609lijbsdfvoihbadfvohbsdfvljhb/master/4500/4500.m3u8?t=YWxpc2FtaXg= .

Na komputerach z Windowsem będziemy musieli przejść w programie VLC do zakładki Media, a następnie do Open Network System i Network oraz wpisać link http://appleliveevents-i.akamaihd.net/hls/live/222436/1609lijbsdfvoihbadfvohbsdfvljhb/master/4500/4500.m3u8?t=YWxpc2FtaXg= i zatwierdzić go.

Jeżeli link ulegnie zmianie po starcie konferencji, to postaram się go jak najszybciej zaktualizować.

A my zapraszamy na relację Live z dzisiejszej prezentacji oraz na wspólne oglądanie w Łodzi. Aby być zawsze na bieżąco subskrybuj kalendarz wydarzeń Apple i MyApple.

Źródło: Český Mac