Zgubienie lub kradzież naszego urządzenia z iOS przytrafić się może każdemu z nas w najmniej oczekiwanym momencie, a zwłaszcza podczas wakacyjnych wyjazdów, kiedy to jesteśmy mniej czujni i bardziej zrelaksowani niż zazwyczaj. Co robić w takiej sytuacji i na co uważać? Wbrew pozorom strata telefonu może być bowiem naszym najmniejszym zmartwieniem.

Strona 1 z 3

Mnie zgubienie telefonu przytrafiło się podczas tegorocznych wakacji - na domiar złego byłem w tym czasie za granicą. Wieczór spędziłem w trzech różnych miejscach i w momencie kiedy zorientowałem się, że nie mam ze sobą telefonu, nie byłem wstanie ustalić, w którym miejscu go zgubiłem.

W telefonie miałem włożoną kartę SIM bez PIN, więc po włączeniu powinien on zalogować się do sieci i dać się namierzyć oraz odebrać wiadomość wysłaną przez Find my iPhone.

Kilkanaście godzin później moja historia kończy się happy endem. Telefon został znaleziony przez osobę, która go podładowała i odebrała, kiedy zadzwoniłem. Po około dwudziestu godzinach udało mi się odzyskać telefon cały i zdrowy.

ale wcale tak nie musiało być...


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.