Aplikacje mające na celu zwiększenie szeroko pojętej produktywności użytkownika cieszą się ogromną popularnością wśród posiadaczy smartfonów i tabletów z systemem iOS. W App Store trwa aktualnie wyprzedaż, w ramach której kilkanaście popularnych tytułów tego typu dostępnych jest do nabycia za połowę ceny.

Wśród przecenionych pozycji znalazły się między innymi Duet Display, pozwalający wykorzystać iPada jako dodatkowy ekran dla Maca i PC, rozbudowany kalkulator PCalc oraz Numerics - narzędzie ułatwiające wizualizację rozmaitych danych i statystyk. Na liście programów objętych promocją nie zabrakło też oczywiście rozmaitych notatników, menadżerów zadań, skanerów i innych aplikacji, mających ułatwić nam radzenie sobie z codziennymi obowiązkami. Pełną listę aplikacji przecenionych w ramach akcji „Get Productive” znajdziecie poniżej. W nawiasach podano aktualne ceny aplikacji.

Ponieważ jak zwykle nie wiadomo dokładnie, jak długo potrwa promocja (chociaż opisy niektórych programów wskazują na to, że zakończy się ona 28 stycznia), polecam nie zwlekać z ewentualnym zakupem interesujących was aplikacji.