Święta za pasem i koniec roku już bliski. Niezależnie od tego, jak bardzo banalne wydawać się może stwierdzenie, że jest to czas szczególny, który zwykle spędza się w gronie najbliższych, to tak właśnie jest. Siadając do wigilijnego stołu lepiej może wyłączyć iPhone'a, iPada czy Maca. Zanim jednak to nastąpi, zapraszamy Was do lektury czternastego numeru MyApple Magazynu. Pobierz MyApple Magazyn nr 14/2015

Big fff0e4bf a6f0 4c8c 97c3 702cb3af8d1e

Choć "14" nie jest liczbą okrągłą, a od premiery pierwszego numeru mija dopiero sześć miesięcy, to koniec roku jest dobrym momentem na krótkie podsumowanie. Cieszymy się, że nam się udało - że mimo różnych przeciwieństw losu (zawsze się jakieś przecież znajdą) udało nam się utrzymać dwutygodniowy cykl wydawniczy, choć czasem z lekkimi kilkudniowymi poślizgami. Przede wszystkim jednak cieszymy się z tego, że podoba Wam się to, co robimy.

Przed Wami ostatni numer w tym roku. Kolejny ukaże się już w styczniu 2016 roku. Pojawi się on nie za dwa, a za trzy tygodnie. Robimy sobie dodatkową tygodniową przerwę, bo święta Bożego Narodzenia są przecież dla wszystkich.

Serdecznie zapraszam do lektury.

Pobierz MyApple Magazyn nr 14/2015

Magazyn MyApple w Issuu