Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Fallen Star - Pierwszy dzień FOR FREE!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#51 dldaniel

dldaniel
  • 24 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 14:48

Lol, w statach jest 'drinks catched'. Widzę, że ktoś się zatrzymał na pierwszej formie czasowników... Rażący błąd.

#52 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 11 lutego 2010 - 15:28

Lol, w statach jest 'drinks catched'. Widzę, że ktoś się zatrzymał na pierwszej formie czasowników... Rażący błąd.

---- Dodano 11-02-2010 o godzinie 15:09 ----
W statach jest 'drinks catched' to mi nie mów, że tego nie widać, bo tak rażącego błędu to od kilku lat nie widziałem. Popraw to.


to pogadaj z jakimiś nativami, a nie ze słownikiem. Dodawanie -ed do czasowników nieregularnych jest nagminne i "swojskie", inna odmiana może powodować nieufność wieczorową porą...

#53 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 17 lutego 2010 - 17:19

Update i poprawione ortografy :)

Dodatkowo tutaj znajduje się malutka recenzja :) .

#54 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 27 lutego 2010 - 13:07

Witam;) Dzisiaj z okazji urodzin Promocja - za darmochę:).

#55 Fifty-50

Fifty-50
  • 3 314 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 lutego 2010 - 17:02

Wszystkiego najlepszego! Właśnie zasysam. Jak trochę pogram dam znać co i jak. Pozdro :D

#56 GGrzebyk

GGrzebyk
  • 87 postów
  • SkądZielona Góra, PL

Napisano 27 lutego 2010 - 22:51

Pobralem.. i wciagnela mnie dzisiaj na pare godzin. Gratuluje świetnej roboty i liczę na częste update'y co do akcesorii xD jak dla mnie lepsza od Icy Tower! 11/10! PS. Wszystkiego najlepszego! ;)

#57 matryl1

matryl1
  • 50 postów

Napisano 27 lutego 2010 - 23:30

Dzięki za free, wszystkiego najlepszego (zdążyłem bo 30 min do północy) gra wciagająca jesteś dla mnie mistrzem

#58 kalboy92

kalboy92
  • 458 postów
  • SkądKalisz

Napisano 27 lutego 2010 - 23:38

Gram w tą grę nonstop prawie :D ! W szkole to na każdej przerwie :oops:

#59 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 28 lutego 2010 - 00:03

Dzięki wszystkim :) Będzie jeszcze za darmo do jutra tak do 12 chyba. :) Trochę pracuje nad nowościami, planuje wprowadzić specjalne postacie do odblokowania. Denerwują mnie tylko ludzie dający najniższe oceny bez podania przyczyny itp. To jest istna plaga app store. Wiele wyjątkowych aplikacji ma czasem bardzo dużą ilość jedynek - ale to pewnie po prostu konkurencja, która chce osłabić. Naprawdę denerwujące - tym bardziej, jeżeli (tak jak u mnie) ktoś pobrał za darmo :( Widziałem też takie idiotyzmy jak " 1/5 This app is great!!" :D

#60 GGrzebyk

GGrzebyk
  • 87 postów
  • SkądZielona Góra, PL

Napisano 28 lutego 2010 - 20:41

Dzięki wszystkim :) Będzie jeszcze za darmo do jutra tak do 12 chyba. :)
Trochę pracuje nad nowościami, planuje wprowadzić specjalne postacie do odblokowania.

Denerwują mnie tylko ludzie dający najniższe oceny bez podania przyczyny itp. To jest istna plaga app store. Wiele wyjątkowych aplikacji ma czasem bardzo dużą ilość jedynek - ale to pewnie po prostu konkurencja, która chce osłabić. Naprawdę denerwujące - tym bardziej, jeżeli (tak jak u mnie) ktoś pobrał za darmo :(

Widziałem też takie idiotyzmy jak " 1/5 This app is great!!" :D


Niestety,normalka w AppStore. ;/ liczę na wiecej Gierek od Ciebie i aktualizację ;D ulubiona Gierka zaraz obok Plants Vs. Zombies. Kumpel mi dzisiaj iPoda przez to z 90% wylądował do 0% ;D

#61 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 28 lutego 2010 - 21:47

Właśnie pracuję nad trybem easy (tak dla Amerykanów) i dodatkowymi postaciami do odblokowania. Trochę z przykrością a zarazem z wielkim śmiechem czyta się niektóre komentarze pod grą. Ale i tak jestem zadowolony bo patrząc na to jakie niektórzy mają wyniki w open feincie widać, że nieźle łupią w tą grę. Ciekawe, czy kiedyś przebije ponad 300000 (w tej chwili trochę ponad tyle jest rekord).:P :P

#62 creation

creation
  • 81 postów

Napisano 02 marca 2010 - 00:21

Jestem grafikiem i jak co znam kilku grafików to mogę Ci pomóc a przynajmniej spróbować. Pozdrawiam ;)

#63 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 02 marca 2010 - 13:40

No gra znakomita:) Nic tylko kupować i grać hehe

#64 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 02 marca 2010 - 20:31

No gra znakomita:) Nic tylko kupować i grać hehe


Dokładnie :):):).

Zastanawiałem się nad dwoma koncepcjami trybu łatwego:

1) życia serduszka do zbierania
2) Ekran się nie przesuwa jak w Doodle Jump

Bardziej mi się podoba 1. ale jak znam życie to dla większości i tak będzie za trudne ;D

Więc pewnie 2) z słabszymi skokami.

#65 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 10 marca 2010 - 19:03

Właśnie ukazała się wersja Lite :) Można troszkę poskakać za darmochę:).

#66 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 10 marca 2010 - 21:48

Na czym polega ograniczenie w ver. Lite? Pytam w imieniu znajomego:)

#67 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 10 marca 2010 - 22:15

- Tylko 4 ciuszki do odblokowania - Brak Achievementów - Powyżej 32 000 pkt ekran się ściemnia i gwiazdka spada :) W wersji Lite są usprawnienia z najnowszego update, który został już zatwierdzony i niedługo pojawi się w app store : - Tryb easy (dla Amerykanów :P ) - tzn. ekran się nie przesuwa i można teoretycznie skakać do woli. - Przycisk play again po spadnięciu. - Częściej spadają prezenty - Wcześniej nie dało się swojej muzyki włączyć podczas gry - teraz to naprawiłem.

#68 Goku

Goku
  • 1 586 postów
  • SkądGorlice

Napisano 10 marca 2010 - 22:43

- Tryb easy (dla Amerykanów :P ) - tzn. ekran się nie przesuwa i można teoretycznie skakać do woli.

Masakra:) Szczerze mówiąc nie podoba mi się ten pomysł(już widze jakie będą rekordy) .
Życia w postaci serduszek byłyby wystarczające.

#69 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 10 marca 2010 - 22:54

I tak było by wiele głosów, że za trudne. Naprawdę, niektórzy gracze są tak... wiadom, szkoda gadać. Jeden w komentarzach napisał, że balony źle działają bo czasem nie wybijają nas wysoko. Chyba i dziecko by zauważyło, że im mocniej na nie spadniesz, tym mocniej się wybijesz. A tak na wzór doodle jumpa się screen nie przemieszcza i wszyscy się cieszą. Dla jednych trudny, dla drugich super łatwy. Ale chyba niedługo zrobię jeszcze tryb właśnie z serduszkami :).

#70 nixon123

nixon123
  • 486 postów
  • SkądGliwice

Napisano 10 marca 2010 - 23:08

Kupiłem aplikację, cieszę się bardzo, że rozwijają się polskie programy, ale doodle jump mam już od bardzo dawna i zostaję dalej zwolennikiem doodle jump :P

#71 Zwickau

Zwickau
  • 817 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 10 marca 2010 - 23:15

Instalowałem dema i grałem, ale niestety nie dla mnie. Wolę Doodle Jump.

#72 mhroku

mhroku
  • 132 postów
  • SkądPoznań / Koziegłowy

Napisano 18 marca 2010 - 21:36

Lol, przeglądałem youtube i okazało się, że ktoś zrobił krótkie video do mojej gry. Niestety nie znam niemieckiego więc nie wiem co o niej mówi :(.

YouTube - AppReview #28 / GameboxClassics, FallenStar, Cyberrunner

#73 demarca

demarca
  • 301 postów
  • SkądLegnica

Napisano 18 marca 2010 - 22:47

Lol, przeglądałem youtube i okazało się, że ktoś zrobił krótkie video do mojej gry. Niestety nie znam niemieckiego więc nie wiem co o niej mówi :(.

YouTube - AppReview #28 / GameboxClassics, FallenStar, Cyberrunner


Trudno to nazwać recenzją, koleś poklikał sobie trochę i przy okazji wymruczał kika zdań.
Przez chwilę zastanawiał się, ile to jest 3x28, potem przewinąłem na Twoją grę. Było tylko jedno zdanie komentarza. Dał do zrozumienia, że gra nie przypadła mu do gustu i że tego typu gier w App Store jest wiele. Poza tym zdziwił się, dlaczego nie spadł za pierwszym razem. To tyle. Widać, że nie grał dłużej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych