Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Zmiana kraju w iTunes - pytania i problemy & zmiana kraju App Store


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#26 krzychasia

krzychasia
  • 33 postów

Napisano 06 października 2012 - 13:39

Ok, wielkie dzieki za pomoc :)

#27 Sendil

Sendil
  • 140 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 13 grudnia 2012 - 11:50

Zmiana konta z PL na US i spowrotem & Zmiana kraju App Store Witam Pewnie sporo z was korzysta z FreeMyApps i tym podobnych tworów. Otóż nie zakładałem nowego fikcyjnego konta w US, żeby wykorzystać punkty, tylko zmieniłem adress w swoim koncie. Najważniejsze: Po zmianie na US nie widać żadnych aplikacji kupionych w PL. Czy da się jakoś tak zrobić, żeby jednak się pojawiły? Trochę głupie jest to, że jakby nie było to samo konto, a nie mogę aktualizować wcześniej kupionych rzeczy. Po drugie: wiem że gdzieś było, ale nie mogę znaleźć. Gdzie do Appla napisać, że już się nie chce tych 3centów i ma się zamiar wrócić na PL store? Dzięki z góry za odpowiedzi.

#28 OleYek

OleYek

  • 17 478 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań

Napisano 13 grudnia 2012 - 14:23

Po pierwsze jak w US store nie ma jakichś aplikacji, to je tracisz. W drugą stronę działa tak samo. Po powrocie na PL będziesz musiał na nowo je kupić. Poza tym wszystko jest w tym dziale, jeżeli chodzi o Twoje pytania.

#29 lufa9999

lufa9999
  • 30 postów

Napisano 07 lutego 2013 - 00:01

Jak zmienić kraj w AppStore?

Witam.
Potrzebuję kupić parę aplikacji z niemieckiego AppStore, ale moje konto Apple jest ustawione na Polskę i nie mogę kupić, każe mi sklep zmienić z polskiego na niemiecki, ale nie wiem jak. Jak zmieniam na koncie kraj na Niemcy to nie chce przyjąć mojej polskiej karty kredytowej... Jak to ugryźć? Generalnie jest tak, że mieszkam w Niemczech a kartę kredytową mam polską i chcę kupować w niemieckim AppStore...
Z góry dzięki za jakąś pomoc.

Wątek "Jak zmienić kraj w AppStore?" został przeniesiony do istniejącego wątku. eualex.

#30 zakino

zakino


  • 10 510 postów
  • Płeć:
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 07 lutego 2013 - 00:05

Witam.
Potrzebuję kupić parę aplikacji z niemieckiego AppStore, ale moje konto Apple jest ustawione na Polskę i nie mogę kupić, każe mi sklep zmienić z polskiego na niemiecki, ale nie wiem jak. Jak zmieniam na koncie kraj na Niemcy to nie chce przyjąć mojej polskiej karty kredytowej... Jak to ugryźć? Generalnie jest tak, że mieszkam w Niemczech a kartę kredytową mam polską i chcę kupować w niemieckim AppStore...
Z góry dzięki za jakąś pomoc.


Ja pierdziucham ... Nie możesz poszukać na forum ?
Załóż konto w niemczech nawet z niemiecką kartą pre-paid .
Szybko temat wyląduje w koszu,...




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych