Skocz do zawarto艣ci

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj si臋 aby uzyska膰 pe艂ny dost臋p do forum.

Zdj臋cie
- - - - -

"POJEDYNEK PECETA Z MAKIEM - ostra walka na argumenty"


  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
41 odpowiedzi w tym temacie

#26 moosacho

moosacho
  • 96 post贸w
  • Sk膮dHindhead

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:17

sorry za OT ale mi caly czas nie otwiera sie stona "wyborczej".. gdzies dzis czytalem ze maja problemy z serwerem- jakas proba zablokowania czy coos... prawda to..?

#27 J臋drys

J臋drys
  • 65 post贸w
  • Sk膮dGdynia

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:29

sorry za OT ale mi caly czas nie otwiera sie stona "wyborczej".. gdzies dzis czytalem ze maja problemy z serwerem- jakas proba zablokowania czy coos... prawda to..?


Ca艂a zagranica jest odci臋ta ze wzgl臋du na atak DzDoD (Dz, bo konkurencja portal otworzy艂a i chce pokona膰 Agor臋 :cool:

#28 moosacho

moosacho
  • 96 post贸w
  • Sk膮dHindhead

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:40

kaczory maczaly w tym pletwy?

#29 jbwm

jbwm
  • 1聽878 post贸w
  • Sk膮dB-stok/Polska

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:49

Nie ukrywam, 偶e Logo czytuj臋 od d艂u偶szego czasu. Z miesi膮ca na miesi膮c, na m贸j gust, podupada zmieniaj膮c sw贸j profil. Zreszt膮 por贸wnanie komputer贸w... MacBook vs jaki艣 HP. A na zdj臋ciach MBP i Thinkpad T-series. Niestety, moim zdaniem artyku艂 ani dla laika ni te偶 dla zaawansowanego u偶ytkownika.


Nie wiem jak by艂o wcze艣niej, ale ja ju偶 tej gazety nie kupi臋. Nic ciekawego w niej nie ma. 艁adnie opakowane artyku艂y, w kt贸rych zawarte jest niewiele tre艣ci. Wszystko skondensowane na 1-2 stronach i to wi臋kszo艣膰 obrazki. Wg mnie powinni zrobi膰 z 10 pe艂nych artyku艂贸w, a nie 30 wzmianek na jaki艣 temat (chyba, 偶e to jest idea tego pisma).

#30 dredziarz

dredziarz
  • 869 post贸w
  • Sk膮dKatowice, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:52

Dodam te偶, 偶e wydanie Logo 1/2006 b臋dzie nosi膰 tytu艂 "iPod 2007 - modele, akcesoria, oprogramowanie".

Pozdro.


no w艂a艣nie nie wiem czy zauwa偶y艂e艣,ale tam jest napisane,偶e to dodatek specjalny i b臋dzie kosztowa艂 19,99 ,-
Bez sensu. No chyba,偶e b臋dzie wart swojej ceny.

a odno艣nie artyku艂u, to specjalnie kupilem logo,偶eby przecyzta膰. mog臋 nie komentowa膰?

#31 aldek

aldek
  • 793 post贸w
  • Sk膮dGrodzisk Maz. Wie艣: Reczyce

Napisano 02 grudnia 2006 - 18:30

Jasne. Ja, Bydlę, i paru jeszcze z Axla siedzimy na kompach i furtem im blokujemy stronę. Dobre. Aha, a to logo to przecież żen, czego wyście się spodziewali, instrukcji serwisowej?

#32 pener

pener
  • 84 post贸w
  • Sk膮dZielonka/Pozna艅

Napisano 02 grudnia 2006 - 20:37

I TAK WIADOMO ZE AMIGA ROX

#33 devilia

devilia
  • 1聽872 post贸w
  • Sk膮dDzia艂dowo, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 20:43

I TAK WIADOMO ZE AMIGA ROX


Zgadza sie. Pener masz racje, ale nie ma sensu robic offtopa ;)

#34 dredziarz

dredziarz
  • 869 post贸w
  • Sk膮dKatowice, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 23:38

chciałem tak dodać jeszce,że kupiłem logo bo w metrze właśnie zobaczyłem reklamę, a tam jak byk,że walka mac-pc i że super wydanie o iPodach. głównie dla tych iPodów kupiłem. biorę gazetę do ręki,rozwalam tą folię a tu co? informacja,że o iPodach będzie w styczniu. ah. następnym razem bę∂ę dokładniej reklamy czytał.

#35 tomasz

tomasz

  • 10聽981 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dBe艂chat贸w, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 23:46

To o iPod już jest w sklepach (u mnie w Bełchatowie np. w InMedio) Poczytałem tak w biegu i w sumie nic ciekawego - wszystko można znaleźć na MyApple ;)

#36 dredziarz

dredziarz
  • 869 post贸w
  • Sk膮dKatowice, PL

Napisano 03 grudnia 2006 - 00:05

hehe,a zdj臋cia jakies fajne s膮?

#37 tomasz

tomasz

  • 10聽981 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dBe艂chat贸w, PL

Napisano 03 grudnia 2006 - 00:08

Wszystko renderowane.

#38 maslaq

maslaq
  • 2聽389 post贸w
  • Sk膮dTychy

Napisano 03 grudnia 2006 - 00:08

heh bo myapple jest lepsze od wszystkich gazetów :D ;)(nie kpie tylko po co wydawac wystarcza googele i mA)

#39 jbwm

jbwm
  • 1聽878 post贸w
  • Sk膮dB-stok/Polska

Napisano 03 grudnia 2006 - 02:51

To o iPod ju偶 jest w sklepach (u mnie w Be艂chatowie np. w InMedio)
Poczyta艂em tak w biegu i w sumie nic ciekawego - wszystko mo偶na znale藕膰 na MyApple ;)


Przecie ja ju偶 to wczoraj m贸wi艂em, tylko nie pami臋tam w kt贸rym w膮tku :cool:

#40 vinci

vinci
  • 2聽693 post贸w
  • Sk膮dPozna艅

Napisano 05 grudnia 2006 - 09:08

Ogólnie rzeczywiście kiepski ten artykuł ;) Jak ktoś ma Logo niech jeszcze zobaczy na 74 strone (w artykule o zakupach swiątecznych jest Mighty Mouse zawiązana wstążką na prezent) :)

#41 Przemek

Przemek
  • 622 post贸w
  • Sk膮dWarszawa

Napisano 05 grudnia 2006 - 09:24

To o iPod ju偶 jest w sklepach (u mnie w Be艂chatowie np. w InMedio)
Poczyta艂em tak w biegu i w sumie nic ciekawego - wszystko mo偶na znale藕膰 na MyApple ;)


HINT: kto wie o mayapple...
Code nie ujmuj膮c nic naszemu forum, ale my makjuerzy jeste艣my do艣膰 hermetycznym 艣rodowiskiem... Ba patrz膮c na posty coponiekt贸rych forumowicz贸w wr臋cz nieprzyjaznym dla nowych. Wi臋c prosz臋 je艣li pojawiaj膮 si臋 takie arty to bardzo dobrze. Niech ich b臋dzie wi臋cej.
W ko艅cu ludzie zobaczyli ze poza windowsem jest linux wi臋c IMO naturalnym kolejnym krokiem s膮 maki z mac os x. Tylko 偶e dla jasia kowalskiego kt贸ry od zawsze mia艂 peceta ten mak te偶 musi sta膰 si臋 mu bliski. I stanie si臋 przez swoj膮 pecetyczno艣膰... W ko艅cu mo偶na go kupi膰, a jakby co to przecie偶 windows na nim chodzi... To 偶e przypadkiem cz臋艣ciej chodzi MOX tym lepiej;) Nich win zostanie systemem do gier, a MOX do powa偶nej pracy;P

#42 tomasz

tomasz

  • 10聽981 post贸w
  • P艂e膰:
  • Sk膮dBe艂chat贸w, PL

Napisano 05 grudnia 2006 - 13:30

HINT: kto wie o mayapple...

Ju偶 nied艂ugo wszyscy ogl膮daj膮cy TVN24 ;)

Code nie ujmuj膮c nic naszemu forum, ale my makjuerzy jeste艣my do艣膰 hermetycznym 艣rodowiskiem... Ba patrz膮c na posty coponiekt贸rych forumowicz贸w wr臋cz nieprzyjaznym dla nowych. Wi臋c prosz臋 je艣li pojawiaj膮 si臋 takie arty to bardzo dobrze. Niech ich b臋dzie wi臋cej.
W ko艅cu ludzie zobaczyli ze poza windowsem jest linux wi臋c IMO naturalnym kolejnym krokiem s膮 maki z mac os x. Tylko 偶e dla jasia kowalskiego kt贸ry od zawsze mia艂 peceta ten mak te偶 musi sta膰 si臋 mu bliski. I stanie si臋 przez swoj膮 pecetyczno艣膰... W ko艅cu mo偶na go kupi膰, a jakby co to przecie偶 windows na nim chodzi... To 偶e przypadkiem cz臋艣ciej chodzi MOX tym lepiej;) Nich win zostanie systemem do gier, a MOX do powa偶nej pracy;P

Mylisz artyku艂 w LOGO a dodatek "iPod 2007"
Ten dodatek to raczej grubsza broszura reklamowa.
Co do artyku艂u to dobrze, 偶e co艣 zaczyna si臋 dzia膰 ale ju偶 jak co艣 robi膰 to dobrze a nie po 艂ebkach.




U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych