Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

"POJEDYNEK PECETA Z MAKIEM - ostra walka na argumenty"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#26 moosacho

moosacho
  • 96 postów
  • SkądHindhead

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:17

sorry za OT ale mi caly czas nie otwiera sie stona "wyborczej".. gdzies dzis czytalem ze maja problemy z serwerem- jakas proba zablokowania czy coos... prawda to..?

#27 Jędrys

Jędrys
  • 65 postów
  • SkądGdynia

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:29

sorry za OT ale mi caly czas nie otwiera sie stona "wyborczej".. gdzies dzis czytalem ze maja problemy z serwerem- jakas proba zablokowania czy coos... prawda to..?


Cała zagranica jest odcięta ze względu na atak DzDoD (Dz, bo konkurencja portal otworzyła i chce pokonać Agorę :cool:

#28 moosacho

moosacho
  • 96 postów
  • SkądHindhead

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:40

kaczory maczaly w tym pletwy?

#29 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:49

Nie ukrywam, że Logo czytuję od dłuższego czasu. Z miesiąca na miesiąc, na mój gust, podupada zmieniając swój profil. Zresztą porównanie komputerów... MacBook vs jakiś HP. A na zdjęciach MBP i Thinkpad T-series. Niestety, moim zdaniem artykuł ani dla laika ni też dla zaawansowanego użytkownika.


Nie wiem jak było wcześniej, ale ja już tej gazety nie kupię. Nic ciekawego w niej nie ma. Ładnie opakowane artykuły, w których zawarte jest niewiele treści. Wszystko skondensowane na 1-2 stronach i to większość obrazki. Wg mnie powinni zrobić z 10 pełnych artykułów, a nie 30 wzmianek na jakiś temat (chyba, że to jest idea tego pisma).

#30 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 17:52

Dodam też, że wydanie Logo 1/2006 będzie nosić tytuł "iPod 2007 - modele, akcesoria, oprogramowanie".

Pozdro.


no właśnie nie wiem czy zauważyłeś,ale tam jest napisane,że to dodatek specjalny i będzie kosztował 19,99 ,-
Bez sensu. No chyba,że będzie wart swojej ceny.

a odnośnie artykułu, to specjalnie kupilem logo,żeby przecyztać. mogę nie komentować?

#31 aldek

aldek
  • 793 postów
  • SkądGrodzisk Maz. Wieś: Reczyce

Napisano 02 grudnia 2006 - 18:30

Jasne. Ja, Bydlę, i paru jeszcze z Axla siedzimy na kompach i furtem im blokujemy stronę. Dobre. Aha, a to logo to przecież żen, czego wyście się spodziewali, instrukcji serwisowej?

#32 pener

pener
  • 84 postów
  • SkądZielonka/Poznań

Napisano 02 grudnia 2006 - 20:37

I TAK WIADOMO ZE AMIGA ROX

#33 devilia

devilia
  • 1 872 postów
  • SkądDziałdowo, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 20:43

I TAK WIADOMO ZE AMIGA ROX


Zgadza sie. Pener masz racje, ale nie ma sensu robic offtopa ;)

#34 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 23:38

chciałem tak dodać jeszce,że kupiłem logo bo w metrze właśnie zobaczyłem reklamę, a tam jak byk,że walka mac-pc i że super wydanie o iPodach. głównie dla tych iPodów kupiłem. biorę gazetę do ręki,rozwalam tą folię a tu co? informacja,że o iPodach będzie w styczniu. ah. następnym razem bę∂ę dokładniej reklamy czytał.

#35 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 02 grudnia 2006 - 23:46

To o iPod już jest w sklepach (u mnie w Bełchatowie np. w InMedio) Poczytałem tak w biegu i w sumie nic ciekawego - wszystko można znaleźć na MyApple ;)

#36 dredziarz

dredziarz
  • 869 postów
  • SkądKatowice, PL

Napisano 03 grudnia 2006 - 00:05

hehe,a zdjęcia jakies fajne są?

#37 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 03 grudnia 2006 - 00:08

Wszystko renderowane.

#38 maslaq

maslaq
  • 2 389 postów
  • SkądTychy

Napisano 03 grudnia 2006 - 00:08

heh bo myapple jest lepsze od wszystkich gazetów :D ;)(nie kpie tylko po co wydawac wystarcza googele i mA)

#39 jbwm

jbwm
  • 1 878 postów
  • SkądB-stok/Polska

Napisano 03 grudnia 2006 - 02:51

To o iPod już jest w sklepach (u mnie w Bełchatowie np. w InMedio)
Poczytałem tak w biegu i w sumie nic ciekawego - wszystko można znaleźć na MyApple ;)


Przecie ja już to wczoraj mówiłem, tylko nie pamiętam w którym wątku :cool:

#40 vinci

vinci
  • 2 693 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 grudnia 2006 - 09:08

Ogólnie rzeczywiście kiepski ten artykuł ;) Jak ktoś ma Logo niech jeszcze zobaczy na 74 strone (w artykule o zakupach swiątecznych jest Mighty Mouse zawiązana wstążką na prezent) :)

#41 Przemek

Przemek
  • 622 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 05 grudnia 2006 - 09:24

To o iPod już jest w sklepach (u mnie w Bełchatowie np. w InMedio)
Poczytałem tak w biegu i w sumie nic ciekawego - wszystko można znaleźć na MyApple ;)


HINT: kto wie o mayapple...
Code nie ujmując nic naszemu forum, ale my makjuerzy jesteśmy dość hermetycznym środowiskiem... Ba patrząc na posty coponiektórych forumowiczów wręcz nieprzyjaznym dla nowych. Więc proszę jeśli pojawiają się takie arty to bardzo dobrze. Niech ich będzie więcej.
W końcu ludzie zobaczyli ze poza windowsem jest linux więc IMO naturalnym kolejnym krokiem są maki z mac os x. Tylko że dla jasia kowalskiego który od zawsze miał peceta ten mak też musi stać się mu bliski. I stanie się przez swoją pecetyczność... W końcu można go kupić, a jakby co to przecież windows na nim chodzi... To że przypadkiem częściej chodzi MOX tym lepiej;) Nich win zostanie systemem do gier, a MOX do poważnej pracy;P

#42 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 grudnia 2006 - 13:30

HINT: kto wie o mayapple...

Już niedługo wszyscy oglądający TVN24 ;)

Code nie ujmując nic naszemu forum, ale my makjuerzy jesteśmy dość hermetycznym środowiskiem... Ba patrząc na posty coponiektórych forumowiczów wręcz nieprzyjaznym dla nowych. Więc proszę jeśli pojawiają się takie arty to bardzo dobrze. Niech ich będzie więcej.
W końcu ludzie zobaczyli ze poza windowsem jest linux więc IMO naturalnym kolejnym krokiem są maki z mac os x. Tylko że dla jasia kowalskiego który od zawsze miał peceta ten mak też musi stać się mu bliski. I stanie się przez swoją pecetyczność... W końcu można go kupić, a jakby co to przecież windows na nim chodzi... To że przypadkiem częściej chodzi MOX tym lepiej;) Nich win zostanie systemem do gier, a MOX do poważnej pracy;P

Mylisz artykuł w LOGO a dodatek "iPod 2007"
Ten dodatek to raczej grubsza broszura reklamowa.
Co do artykułu to dobrze, że coś zaczyna się dziać ale już jak coś robić to dobrze a nie po łebkach.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych