Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

- - - - -

Problem z BootCamp


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#51 nazgul

nazgul
  • 8 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 01:31

jednak chodziło o odbezpieczenie i zabezpieczenie a teraz znowu nie mam klawiatury przy instalacji VISTY. Przy próbie instalacji XP klawisze mam podpięte od początku i działają a no visicie ani tak ani srak.


Ech.
Postawiem bootcampa. XP chodzi. Tiger - nie. Zaraz po starcie pojawia sie znany i lubiany komunikat z prosba o ponowne wlaczenie kompa...

Any idea?

Dodam, iż to samo ma miejsce przy próbie uruchomienia kompa z płytki.

---- Dodano 13-06-2007 o godzinie 11:37 ----

Ech.
Postawiem bootcampa. XP chodzi. Tiger - nie. Zaraz po starcie pojawia sie znany i lubiany komunikat z prosba o ponowne wlaczenie kompa...

Any idea?

Dodam, iż to samo ma miejsce przy próbie uruchomienia kompa z płytki.


Dałem radę :)

Opis tutaj:

[url]http://www.errorforum.com/microsoft-windows-vista-error/1546-recover-hfs-partition-error-after-vista-installation.html[/url]

#52 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 13 czerwca 2007 - 15:27

Ja w jeden dzień zainstalowałem wszystkie aktualizacje + BootCamp 1,2 zainstalowałem XP Home chodził bez problemu i tygrys i XP, na następny dzięn wyszedł BootCamp 1,3 zaktualizowałem BootCammpa + stery pod XP i wszystko chodzi super nie mam źadnych problemów ani z OS X ani z XP :)

#53 nazgul

nazgul
  • 8 postów

Napisano 17 czerwca 2007 - 10:31

Ja w jeden dzień zainstalowałem wszystkie aktualizacje + BootCamp 1,2 zainstalowałem XP Home chodził bez problemu i tygrys i XP, na następny dzięn wyszedł BootCamp 1,3 zaktualizowałem BootCammpa + stery pod XP i wszystko chodzi super nie mam źadnych problemów ani z OS X ani z XP :)


A u mnie post factum sie okazalo, ze mialem blad na partycji MacOS - nie sprawdzilem dysku przed instalacja... Podejrzewam ze problem wzial sie wlasnie stad.

#54 darekmil

darekmil
  • 757 postów
  • SkądWarszawa PL

Napisano 17 czerwca 2007 - 12:24

U mnie tak jak wersji Boot Camp 1.2 brak obsługi klawiatury Appla(przewodowa) przez instalkę Windows XP SP2, pomaga jedynie podpięcie innej klawiatury:/ Ktoś miał podobnie?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych