Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Największe porażki Apple


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#51 Lachu

Lachu
  • 180 postów
  • SkądBukowno/Kraków

Napisano 24 grudnia 2009 - 01:36

Dobrze, że w moim gównianym, tanim Dellu nie pęka ani obudowa ani zawiasy a i cała rzesza portów działa jak należy. Co prawda bateria to dno i 2 metry mułu ale co poradzić. ;)


Chyba masz szczęście, w moim Dellu 1 zawias pęknięty, 1 USB nie działa, a bateria nawet po wymianie to dno ;) A wcale nie był tani :P

#52 Squidward

Squidward
  • 109 postów
  • SkądBikini Bottom

Napisano 24 grudnia 2009 - 01:47

A bym zapomnial i reinstalacja co tydzien.


Wiadomo! Inaczej nie mogę nawet Sapera odpalić, wyskakuje BSOD. :sad: :wink:

eh... kolejny "taki" wątek

Spoiler


Niestety... ;)

#53 1084

1084
  • 495 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2009 - 02:20

Kolejny wątek zamieniony w łąkę dla trolli. :|

#54 kokos

kokos

    Mr. Nice

  • 7 426 postów
  • Płeć:
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2009 - 03:13

Jeżeli pomimo próśb moderacji, użytkownik nie potrafi prowadzić debaty bez chamskich argumentów ad personam, lepiej żeby nie dyskutował w ogóle.

#55 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 24 grudnia 2009 - 08:02

ja bym proponował chyba powoli zwijać*wątek. Raczej nic mądrego się tu nie wymyśli. Każda firma ma swoje porażki i może warto by wrócić do listy tych "porażek". Tylko że tutaj można też się*przekrzykiwać bez jasnego kryterium. Apple jako producent masowy za porażkę może uważać produkt, który nie przyniósł spodziewanych profitów. Cube, pomimo całego piękna jednak porażką jest, mimo że stał się kultowy...może i za sprawą tego, że za krótko był na rynku. Apple TV z pewnością*jest porażką. To urządzenie mogłoby więcej, ogromny potencjał z niezrozumiałych względów ograniczony. Jabłkowa konsola....o ile Apple jest firmą*kojarzoną*z rozrywką to jednak nie z tego typu rozrywką. W tamtych czasach SEGA, Nintendo i Sony to były potęgi. Zresztą*dziś jest podobnie, doszedł tylko Microsoft, który przecież z grami miał coś*wspólnego. Dziś czy to Apple czy inna firma miałyby spory problem żeby wygospodarować*sobie przestrzeń i wcisnąć się*gdzieś pomiędzy Wii, PS3 i X360. Myszka okrągła...hmm pracowałem na niej dość*długo. Może nie była super wygodna, ale nie powiem by była jakoś*niebotycznie niewygodna. Trzeba było się*przyzwyczaić do tego urządzenia. Ale czy porażka, to już*bardzo subiektywne. Marketingowo sie*sprzedała, chociażby z komputerami. Jest rozpoznawalna a jej przeciwników pewnie znajdzie się*tylu samo co zwolenników. Mnie ona ani ziębi ani parzy. Myszka jak myszka. W tamtych czasach pracowałem na gorszych. @Roberto, generalnie się*z Tobą zgadzam, a*że ja lubię*się*pospierać...taka natura*;) A wogólę*to idę*choinkę*odziać ;) wesołych :)

#56 Roberto

Roberto
  • 13 752 postów
  • SkądWrocław

Napisano 24 grudnia 2009 - 09:32

@Roberto, generalnie się*z Tobą zgadzam, a*że ja lubię*się*pospierać...taka natura*;)

och nie ma problemu ;)
dyskutować też lubię
byle kulturalnie :) no ale u ciebie z kulturalną dyskusją raczej nigdy nie było problemu :)

a co do Apple TV - nie miałem, mieć nie zamierzam. u nas jest to na pewno porażka, bo bez iTunes Store sprzęt nie ma większego sensu. a jak to dokładnie wygląda w USA bądź innych krajach które mają iTunes Store - szczerze mówiąc nie wiem. ale na pewno lepiej niż u nas :)

Wesołych świąt wszystkim ;)

#57 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2009 - 10:05

Przeczytałem komentarze na onecie... jejku, tam NIGDY nie ma chociaż trochę obiektywizmu, jest tylko albo "Apple jest drogie i do pupy i tylko idioci kupują", albo "Apple jest najlepsze, OSX jest cudem świata". Kto jest za zmianą nazwy onetu na StereotypyDlaLudziZKompleksami.pl?

#58 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 10:09

Ja mam lepszą metodę: Nie wchodzę na onet i mam spokój. Don Kichot to nie ja ;-) Pozdrawiam

#59 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 24 grudnia 2009 - 11:39




Na Onecie krytykanci którzy Maca na oczy nie widzieli a na MyApple ludzie którzy ostatnio do czynienia z Windowsem mieli chyba ładnych kilka lat temu.

przesadzasz uzywam Win tak prawie czesto jak osx, wiec wiem o czym pisze;),
Cenie sobie wygode jaka daje mi apple, instalacja systemu i wszystko dziala jak nalezy, niestety z windowsem tak nie jest nawet z tymi ostatnimi, instalacja + instalacja driverow od grafiki, muzyki czipsetu bo inaczej cos tam sie sypie .. kilka lat tamu uwielbialem grzebac w systemie konsoli, przerabiac, modyfikowac to mi dal PC i chwala mu za to, teraz juz mnie to nie kreci i mam cos co sobie dziala bez zadnych jakis dodatkowych zabiegow, prawda ze mialem kilka przykrych wpadek typu dysk zewnetrzny mi padl pod FW ... ale jak to mowia szczegoly wynikajace raczej z mojej niewiedzy i lenistwa, ;)

#60 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 24 grudnia 2009 - 11:41

Ja nie wchodze na komenty w wp, interii i onecie, bo to jest kloaka polskiego internetu, zbieranina Polactwa, debili, biedoty z kompleksami i maniakow politycznych.

#61 dirk.diggler

dirk.diggler
  • 2 464 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 12:00

Apple to nic. Najwieksze wojny i prowokacje pod kazdym newsem komputerowym to Linux vs. Windows. W nich to sie dopiero dzieje ;)

#62 hubiii

hubiii
  • 1 341 postów
  • Skądwroclaw

Napisano 24 grudnia 2009 - 12:25

Kazda strona udowadnia swoje racje :D tak bylo i bedzie :P

#63 Squidward

Squidward
  • 109 postów
  • SkądBikini Bottom

Napisano 24 grudnia 2009 - 12:58

przesadzasz uzywam Win tak prawie czesto jak osx, wiec wiem o czym pisze;),
Cenie sobie wygode jaka daje mi apple, instalacja systemu i wszystko dziala jak nalezy, niestety z windowsem tak nie jest nawet z tymi ostatnimi, instalacja + instalacja driverow od grafiki, muzyki czipsetu bo inaczej cos tam sie sypie ..


To dziwne, ja używam w domu tylko i wyłącznie Windowsów (w tym także demonizowaną Vistę) i nie mam z nimi większych problemów. Mało tego, po instalacji Win 7 na składaku nawet nie ruszyłem palcem w celu instalacji jakichkolwiek sterowników. Wszystko zrobiło się samo.

Nie myślcie sobie tylko, że jestem jakimś fanatykiem Microsoftu czy zażartym przeciwnikiem Apple. Mac OS X jest bardzo fajnym systemem, wygodnym i przejrzystym i chwała za to Apple, sam zastanawiam się nad zakupem MacBooka dla urozmaicenia. Po prostu sytuacje na tym forum w których wyśpiewuje się pełne patosu peany wobec Apple Inc. i Steva Jobsa (czasami zupełnie bezpodstawnie) a najpopularniejszy OS na świecie (który nie jest pozbawiony wad, tak jak wszystko zresztą) przedstawiany jest czasami niczym dziecię szatana są po prostu nie zdrowe. Przypuszczam, że gdyby nie obecność tych kilkunastu osób widzących w Windowsach pełnoprawny system operacyjny na którym każdy wykona pracę którą ma wykonać to forum było by (przynajmniej dla mnie) nie warte uwagi i nie zdatne do czytania.

Poza tym muszę powiedzieć, że jeszcze na żadnym forum dla PC nie widziałem takiej ilości kłótni PC vs Mac jak tutaj.

#64 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 24 grudnia 2009 - 13:02

Bo nikt z makowcow nie chodzi na fora windowsfagow wytykac im ze ich system ssie, a na forum makowym co chwila jakis windziarz przylazi i szczuje spokojnych ludzi. Wszystko przez te iphony i ipody, narobilo sie "uzytkownikow" apple z bozej laski.

#65 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 13:14

Bo nikt z makowcow nie chodzi na fora windowsfagow wytykac im ze ich system ssie, a na forum makowym co chwila jakis windziarz przylazi i szczuje spokojnych ludzi.


Czyż nie dodaje to nieco kolorytu do forum? Czasem aż trudno znieść, ale bez tego byłoby nudno. Kochajmy Troli, tak szybko odchodzą!!! Sorrey ;)

Pozdrawiam

#66 1084

1084
  • 495 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2009 - 14:17

Bo nikt z makowcow nie chodzi na fora windowsfagow wytykac im ze ich system ssie, a na forum makowym co chwila jakis windziarz przylazi i szczuje spokojnych ludzi. Wszystko przez te iphony i ipody, narobilo sie "uzytkownikow" apple z bozej laski.


Eyyymen! Bro!

Gdyby jeszcze tylko ci spokojni inteligentni makowcy nie dali się wciągać trollom w ich flame war'y...

Miejsce trolla jest w 'killfile'

#67 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 24 grudnia 2009 - 17:02

Biedni spokojni inteligentni makowcy:) Może zrobimy jakąś zbiórkę charytatywną na pomoc tym biednym istotom...

#68 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 17:20

To ja!!! Jestem makowcem, jestem całkiem inteligentny, nie wkręcam się we flejmy... :D Wesołych Świąt Wszystkim

#69 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 24 grudnia 2009 - 20:59

Ja napisze tylko jedno :

Nawet wg MS i różnych innych źródeł MBP jest najlepszym lapkiem dla Visty a MacPro najlepszym desktopem, nawet swojego czasu na stronie MS było takie zdięcie :

Dołączona grafika

Także pewne jest jedno firmowy komputer zawsze będzie sprawiał najmniej problemów i co ważne mamy jakąś pomoc techniczną co prawda w przypadku składanego przez nas PC także ją mamy u producenta ale np Kingston pomoże nam z ich pamięciami ale z płytą główną Asusa itd ... , niech każdy robi to co uważa i kupuje gdzie uważa i co uważa jego sprawa, ale rozrastające się fora PCtowe z tematami typu kupiłem zestaw z Media Markt i nie jestem szczęśliwy to inna kwestia.

Czy to nie jest największa porażka ? Mam AppleTV i chwale sobie ten produkt a że ktoś twierdzi że jest porażką jego problem, nie postawie sobie PCta huczącego na cały dom i ciągnącego 500W tylko po to aby obejrzeć film tak jak lubię, a nawet sam dekoder z telewizji N tak hałasuje dyskiem że można oszaleć z kolei apple TV nie słychać nic.

#70 RobAndzik

RobAndzik
  • 365 postów
  • SkądIngolstadt DE

Napisano 25 grudnia 2009 - 20:36

Sa Jeszcze pseudo uzytkownicy mac'ow z 1xxx postow w ciagu kilku miesiecy pobytu na forum ;)

#71 feuerfest

feuerfest
  • 3 417 postów
  • SkądMonachium, DE

Napisano 25 grudnia 2009 - 20:38

Sa Jeszcze pseudo uzytkownicy mac'ow z 1xxx postow w ciagu kilku miesiecy pobytu na forum ;)


jeśli pijesz do mnie to jesteś w błędzie. moje poprzednie, długoletnie konto po prostu dostało permanentnego banana

#72 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 25 grudnia 2009 - 20:46

Tak z ciekawości: za co, i dlaczego administracja pozwala na dwa konta?

#73 smartkid

smartkid
  • 117 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 28 grudnia 2009 - 14:00

A ja mogę napisać tylko tyle, że z czystym sercem jako człowiek pracujący na produktach MS zarówno dekstopowych jak i serwerowych wracam do domu i cieszy mnie fakt że moge podejść do kompa jako zwykły user który nie musi znac systemu żeby sobie z nim poradzić i czerpać przyjemność z pracy ze sprzętem zamiast co jakiś czas (bo wcale nie uważam że Winda to samo zło) zastanawiać się co poszło nie tak. PS Pozdrowienia dla Mantisa bo to on mnie przeciągnął na ciemną stronę sadu pełnego jabłonek ;)

#74 thozo

thozo
  • 1 956 postów

Napisano 28 grudnia 2009 - 15:28

A ja mogę napisać tylko tyle, że z czystym sercem jako człowiek pracujący na produktach MS zarówno dekstopowych jak i serwerowych wracam do domu i cieszy mnie fakt że moge podejść do kompa jako zwykły user który nie musi znac systemu żeby sobie z nim poradzić i czerpać przyjemność z pracy ze sprzętem zamiast co jakiś czas (bo wcale nie uważam że Winda to samo zło) zastanawiać się co poszło nie tak.

PS Pozdrowienia dla Mantisa bo to on mnie przeciągnął na ciemną stronę sadu pełnego jabłonek ;)


Znaczy, że używasz Mac OS X? Dla mnie tak na logikę wychodzi w wypowiedzi, jednak wiesz, nie każdy potrafi skupić swą uwagę na więcej niż 10s potrzebne do zrozumienia wypowiedzi.

Pozdrawiam

#75 smartkid

smartkid
  • 117 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 28 grudnia 2009 - 15:50

Dedukcja jest zdrowa i jak to ktoś kiedyś mi mówił mózg też trzeba masować. Pozdrawiam :)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych