Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Sleep Cycle Alarm Clock - aplikacja do regulacji snu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
100 odpowiedzi w tym temacie

#51 axyon

axyon
  • 141 postów
  • SkądRzeszów (pustynia iSpotowa)

Napisano 22 grudnia 2009 - 18:35

omg... po co głośnik?? *mój to 2g więc mam głośnik al jednye co app wykorzystuje to akcelerometr, no w teście ale ale test to wiesz przyłączasz słuchawki , testujesz i odłączasz

#52 michasz

michasz

  • 2 914 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudnia 2009 - 19:29

omg... po co głośnik??

*mój to 2g więc mam głośnik al jednye co app wykorzystuje to akcelerometr, no w teście ale ale test to wiesz przyłączasz słuchawki , testujesz i odłączasz


a jak ma niby zadzwonić iPod touch 1 gen.? ;) w słuchawkach będzie spał ktoś? :PP

#53 MurcieFan

MurcieFan
  • 1 415 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 22 grudnia 2009 - 20:53

pozdrowinia dla ekranu po 8 godzinach swiecenia tego samego :)

#54 CritiCalz

CritiCalz
  • 321 postów

Napisano 22 grudnia 2009 - 21:01

A co miałoby się niby stać ? Ładowarka i heeja.

#55 iRafał

iRafał
  • 351 postów
  • SkądSanok

Napisano 22 grudnia 2009 - 21:11

Kurde wreszcie sie cholera wyspałem. Tylko na wakcjach mi sie dobrze spało :D. A co do iPoda - rozwiązanie jest bardzo proste ;]. Włączamy iPoda, minimalizujemy, uruchamiamy aplikację i w tym czasie kiedy sie uruchamia szybko klikamy 2 razy HOME (ukazuje sie iPodowy popup", i potem dajemy znowu Play :D. Nie potrafię normalnie żyć bez iPoda jak idę spać. Inne rozwiązanie to Backgrounder ale do tego trzeba jailbreaka ;P

#56 dav

dav
  • 56 postów

Napisano 23 grudnia 2009 - 20:18

a nie prościej poprostu włączyć Sleep Cycle i wcisnąć przycisk na słuchawkach żeby się ipod uruchomił w tle?

tylko mi nie mówcie że w 2G nie było takiego przycisku:mrgreen:

#57 iRafał

iRafał
  • 351 postów
  • SkądSanok

Napisano 24 grudnia 2009 - 12:51

Ano chyba można ;P. Ale ja słuchawek nie mam bo mi sie rozwaliły :-(

#58 jaroomaster

jaroomaster
  • 74 postów

Napisano 25 grudnia 2009 - 19:06

strasznie jestem ciekawy tej aplikacji. na appstorze pojawilo sie sporo pozytywnych recenzji. sam chyba tez przetestuje...

#59 farmaceuta91

farmaceuta91
  • 144 postów
  • SkądSydney/Tyczyn

Napisano 09 stycznia 2010 - 17:14

Witam Jako posiadacz tego programu , tak dla odmiany powiem, że czasem działa- a czasem po prostu nie... Więc różnie to bywa... ale dolara można dać.

#60 Whistler_QD

Whistler_QD
  • 48 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 15:38

pozdrowinia dla ekranu po 8 godzinach swiecenia tego samego :)

Telefon po uruchomieniu aplikacji podlaczasz do ladowarki i kladziesz no ekranem do dolu. Aplikacja korzysta z czujnika zblizeniowego i kiedy tel lezy wlasciwie, ekran jest wylaczony - sprawdz sobie - wlacz program, ustaw budzik i zakryj miejsce obok glosniczka do rozmow reka :)

#61 CritiCalz

CritiCalz
  • 321 postów

Napisano 10 stycznia 2010 - 16:46

Ja go używam na iTouchu więc o czujniku zbliżeniowym nie ma mowy. Ekran doznaje powaznych uszkodzen przy ciaglym swieceniu ?

#62 iRafał

iRafał
  • 351 postów
  • SkądSanok

Napisano 10 stycznia 2010 - 19:20

Daj jasność na najniższą i raczej nic poważnego się nie stanie ;)

#63 s1ntex

s1ntex
  • 27 postów

Napisano 19 kwietnia 2010 - 19:41

Witam, mam pytanie, dziś w nocy użyłem po raz pierwszy tego programu, program włączyłem, włączyłem Backgroundera, ekran się wyłączył sam i poszedłem spać. Program obudził mnie dokładnie wtedy kiedy chciałem, a wyniki są dość dziwne:

Dołączona grafika

Z tego co zauważyłem to wykres jest wysoki jak akcelometr wyczuwa ruch, co ma sens, bo na początku się wierciłem, ale dziś miałem dziwną noc, budziłem się 2 razy i dość mocno się ruszałem, więc czemu tak wykres pokazuje? iPoda mam nad głową jakieś 10 cm nad głową po prawej stronie, jak robiłem test to łapało.

Czy to wina użycia Backgroundera, programu czy po prostu ma rację?

#64 c64a

c64a
  • 371 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 kwietnia 2010 - 00:35

używam tego programu już dosyć długo (dzisiaj akurat 90 nocy równo przespanych z tym programem) i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, budzę się wypoczęty, mam ustawiony budzik na 6:30, kiedy pójdę spać o 23:00 budzik obudzi mnie okolo 6:10, wtedy po prostu otwieram oczy jakbym nie spał :) polecam

---- Dodano 19-04-2010 o godzinie 23:37 ----

używam tego programu już dosyć długo (dzisiaj akurat 90 nocy równo przespanych z tym programem) i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, budzę się wypoczęty, mam ustawiony budzik na 6:30, kiedy pójdę spać o 23:00 budzik obudzi mnie okolo 6:10, wtedy po prostu otwieram oczy jakbym nie spał :) polecam


w opisie programu o ile się nie mylę jest napisane, że aplikacja działa tylko na iPhonach. Na swoim telefonie miałem taki sam wykres, więc albo wszystko działa ok, albo nie, dlatego ze masz ipoda

#65 s1ntex

s1ntex
  • 27 postów

Napisano 20 kwietnia 2010 - 20:45

Na Touchu też normalnie działa, dziś miałem już dobry wykres, ale program w ogóle mnie nie budzi, jaki ten głośnik jest beznadziejny, huh..

#66 Fejk

Fejk
  • 303 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 kwietnia 2010 - 20:53

Jesli to naprawde dziala, to jest to aplikacja wprost dla mnie :D Niestety platna. Bylby ktos tak mily i mogl mi wyslac jako prezent? Oczywiscie zaplace przelewem ;) Piszcie na PW.

#67 creation

creation
  • 81 postów

Napisano 22 kwietnia 2010 - 20:02

Ta aplikacja pomaga mi wstawać na Touchu :) Ustawiam jasność na najmniejszą i kładę obok poduszki podłączoną do ładowarki sciennej. Zawsze wykresy mam inne. Jedynie raz zminimalizowałem i mialem wykres niemalże bez zmian.

#68 shadowpl

shadowpl
  • 3 postów

Napisano 24 kwietnia 2010 - 14:45

Chyba robię coś źle. Wychodzi mi że cały czas się ruszałem. Na teście pipczy nawet jak oddycham, ten program jest zbyt czuły... Można coś z tym zrobić? Za tydzień mam maturę i fajnie by było się wysypiać;]

#69 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 25 kwietnia 2010 - 10:51

Muszę przyznać, że aplikacja się sprawdza. Korzystałem z niej dzisiaj po raz pierwszy. Po sześciu godzinach snu, obudziłem się równo o 7.00 bez większych problemów. Jak na razie uważam to za przypadek ;) Jeżeli się potwierdzi to kilkakrotnie to zmienię zdanie.

#70 Krzysiek_xP

Krzysiek_xP
  • 3 postów

Napisano 26 kwietnia 2010 - 05:56

Chyba coś źle robię ;d Wykres wygląda zupełnie tak, jak by aplikacja była zbyt czuła i reagowała nawet na ruch klatki piersiowej podczas oddychania.
Dodam, że iPoda mam mniej więcej 10-20cm obok głowy, prawie idealnie w takiej pozycji jak pokazali w tutorialu :D
Mimo wszystko obudziłem się wyspany i nie miałem problemu ze wstaniem, lecz w przypadku takiego wykresu traktuję to jako zwykły przypadek :P

Oto wynik z dzisiejszej nocy, budzenie ustawione na 6.30:
Dołączona grafika

@edit
ja w ogóle jakiś ułomny akcelerometr mam chyba, bo nawet gdy iPod leży nieruchomy na biurku i włączam 'Test' to mniej więcej raz na 10 sekund odzywa się dźwięk. No cóż, zobaczymy jak sprawdzi się tej nocy, jestem dobrej myśli :)

#71 Felmyst

Felmyst
  • 251 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 01 czerwca 2010 - 16:53

Według mojego wykresu 3 razy śniłem. Jak na razie nie wiem jak dokładnie odczytywać te wykresy. Póki co cieszę się, że działa :D Ustawiłem budzik na 5. Obudziło mnie 20 min wcześniej. Wprawdzie obudziłem się bez problemu, ale jak zobaczyłem jakie ciemno jeszcze jest to postanowiłem spać jeszcze trochę. Jakieś 30 min później obudziła mnie mama i już nie było tak łatwo wstać ;x

Dołączona grafika

#72 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 01 czerwca 2010 - 20:03

Szkoda że to koło 15% baterii przez noc zjada. Przez to nie mogę używać bo mi brakuje potem na inne rzeczy...

#73 Felmyst

Felmyst
  • 251 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 02 czerwca 2010 - 08:31

Właśnie dlatego pisze w instrukcji, żeby podłączyć do ładowania i dopiero wtedy włączyć program ;]

#74 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 15 lipca 2010 - 15:32

Dołączona grafika
Pozwolę sobie odkopać, bo dawno się tak dobrze nie wyspałam. Zacznę używać częściej. ;)

edit: Po drugiej nocy z tą aplikacją czuję się jakby obudzono mnie cegłą. Już nie jest fajnie. Poczekam do urlopu i potestuję dalej.

#75 sercabit

sercabit
  • 313 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 października 2010 - 07:35

mam tylko 0,89$ na itunes. wysle mi ktos to jako prezent? zwroce pieniadze przelewem. kogos chetnego do pomocy prosze na PW. Dzieki wielkie. Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych