Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MyApple TV #5 GelaSkins - folie ochronne dla iPhone'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#26 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 02 listopada 2009 - 15:38

Do wszystkich ktorzy wymyslalja jakies teorie "plaskiego druku"
Jesli zastosujecie sie do instrukcji naklejania (nie tak jak autor tego postu) to wszystko przylega jak powinno - zadnych zagiec i porblemow z "plaski drukiem" ROTFL.
Moj iP jest uzywany ekstremalnie tzn zadnych pokrowcow, etui itp zawsze w kieszeni z kluczami i monetami. Zadnych zadrapan na Gelaskin.

Pozdrawiam


No zakładałem wedle instrukcji. No porobiły się załamania. No sciągnąłem i powtórzyłem. No znowu załamania. No naciąłem je, żeby je usunąć. No niby zniknęły.. ale tandetnie to wyglądało.

A propos "płaskiego druku"
Jeśli planujemy okleić wygiętą*powierzchnię*płaskim kawałkiem czegokolwiek, to w miejscach zagięć ten kawałek czegokolwiek musi być albo odpowiednio elastyczny i naciągnąć*się - albo ponacinany - vide próba odwzorowania map w różnych rzutach - czyli konstrukcja siatki. NIe da się wydrukować "globusa" na płaskim bez tworzenia siatki czyli odwzorowania.

Mam wrażenie, że folia nie jest na tyle elastyczna, by się dopasowała odpowiednio. Przynajmniej mi się*to nie udało :(

#27 rudy211

rudy211
  • 360 postów
  • SkądKraków, Poland

Napisano 02 listopada 2009 - 15:42

Posiadam GelaSkins i chwalę sobie, fałdy rzeczywiście były, ale po jakimś tygodniu zniknęły.

#28 shrek2oo7

shrek2oo7
  • 1 492 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2009 - 15:42

Aby pozbyć się fałd na rogach trzeba delikatnie potraktować skina suszarką.

#29 whiteone

whiteone
  • 11 postów
  • SkądWrocław

Napisano 02 listopada 2009 - 15:58

A ja mam takie pytanie, czy te skórki pasują na iPhona pierwszej generacji (2G) ?

#30 Radosław Madecki

Radosław Madecki

  • 342 postów
  • SkądCieszyn

Napisano 02 listopada 2009 - 16:03

Naprawdę dobra recenzja, pełen szacun ;). Dobrze opisane wady i zalety.

#31 lukas

lukas
  • 565 postów
  • SkądKTW

Napisano 02 listopada 2009 - 16:05

Mnie chyba nic do tych wszystkich folii nie przekona. Kupiłem Invisible Shield na iPhone'a, założyłem to raczej poprawnie, prawie nic nie odstawało, bąbelki powietrza poznikały, a teraz ze wszystkich stron mi się po bokach odkleja, brudzi się i fatalnie to wygląda... Jak by to kosztowało 20-30zł to trudno, ale ja za to coś zapłaciłem chyba 119zł z tego co pamiętam.

#32 agniefka

agniefka
  • 11 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 16:07

Gela jest super:) Mnie za drugim razem na 3GS udało się bez żadnych fałdek go nakleić. Dodatkowo kopiłam tez Gela na wyświetlacz i jestem mega zadowolona:) POLECAM:)

#33 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 16:17

Ja ma już dłuższy czas folię firmy DECALGIRL i jest dobrej jakości jednak słabszej od gelaskin. Mogę porobić i pokazać zdjęcia co z nią się dzieje później ( po kilku miesiącach) ?

#34 Riddle

Riddle
  • 1 631 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2009 - 16:22

Nic nigdy nie nakleję na iphone, zdecydowanie wolę oryginalny wygląd. Na ochronę przed rysami i tak już za późno:) Swoją drogą, czy autor recenzji ma bana na youtube?:)

#35 deepack

deepack
  • 242 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 listopada 2009 - 16:43

Jeszcze jedno po odklejeniu Gelaskinsu po dłuższym czasie, u mnie np tydzień wystarczył... pojawiają się kropki takie dziwne :-/ więc chcąc nie chcąc znowu gelaskins trafia spowrotem na telefon. Jeśli ktoś ma to niech sprawdzi czy to ja mam ferelny plastik na telefonie czy faktycznie tak jest


spoko ja bez niczego ma te kropki o których wspominasz

#36 Frails

Frails
  • 37 postów
  • SkądKatowice

Napisano 02 listopada 2009 - 16:49

Tak jak napisał wcześniej Shrek2oo7, jeśli ma się zagięcia w rogach wystarczy trochę podgrzać (ale oczywiście delikatnie) najzwyklejszą suszarką do włosów i docisnąć. 2 tydzień użytkowania i zagięcia nie powróciły. Ogólnie jestem zadowolony tylko prawda jest taka, że po jakimś czasie wzór się nudzi i trzeba kupować następny ;) Najgorsza z tego wszystkiego jest cena (50zł), choć wykonanie naprawdę pierwsza klasa i dobrze chroni przez zarysowaniami.

Czasem jednak można trafić na pojedyncze wyprzedaże na allegro (ok 35zl), no ale wtedy nie wybieramy sobie wzoru jakiego chcemy tylko kupujemy co jest.

#37 Jarko

Jarko
  • 90 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2009 - 16:49

czy może zostawił sobie ktoś to co zostaje po oderwaniu nakleiki? Chodzi mi o podkład z resztką folii?

#38 SebaSonido

SebaSonido
  • 623 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 listopada 2009 - 17:12

59PLN za nalepę? Nie, dzięki i dlatego wybrałem skiner'a za 9 zeta ;) a jakością pewnie niewiele się różnią.

Dołączona grafika

#39 typowy1

typowy1
  • 148 postów
  • SkądRacibórz

Napisano 02 listopada 2009 - 18:34

Niezła recka :) Ale ja w ofercie Gelaskin nie znalazłem nic wartego uwagi... Jakoś żaden z wzorów nie przemówił do mnie do tego stopnia że chciałbym go nakleić na iP... Chociaż kilka jest na prawdę ciekawych (np. flaga Wielkiej Brytanii i USA o wiekowym wyglądzie, albo Black, czyli po prostu cały tył jest czarny :P Ja bym wolał coś z logiem Apple'a albo żeby były na tym podpisy różnych osób (np. podobizna aktora i autograf). Dla mnie najlepszą "naklejką" na iPhone'a jest InvisibleShield :P

#40 ClassicGOD

ClassicGOD
  • 1 643 postów
  • SkądTychy

Napisano 02 listopada 2009 - 18:39

A ja polece Uniqueskins - tansze i mozna sobie wrzucic dowolny obrazek z naszego komputera :P

#41 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 19:05

Dziękuję wszystkim za pozytywne opinie. Bardzo się cieszę że wideorecenzja się podoba.


oj , myapple... Ten artykuł wyglada jak czysta wymuszona reklama . Ale jak zarabiacie za to ok... Kto by odmówił ... Fajnie chociaż liczyłem na w miarę obiektywna opinie, ale nvm . Powiedziałbym wiecej ale nie chce bana... (wolne słowo?Tak tylko się mówi.)


Można wiedzieć dlaczego tak sądzisz? Podaj konkret a nie rzucaj tylko pustymi słowami. Bo ja naprawdę nie mam pojęcia o czym mówisz.

#42 Monny

Monny
  • 30 postów
  • SkądKraków, PL

Napisano 02 listopada 2009 - 19:16

Z tym marszczeniem na rogach to prawda, poprostu obudowa jest mocno opływowa a materiał sie nie kurczy/rosciaga. Mimo wszystko kapitalna sprawa, zero sladow po zdjeciu.

#43 mikro123

mikro123
  • 1 274 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 listopada 2009 - 19:24

Mam jednego na iPhone 3G i jest super. Ważne jest to, że cały GelaSkin jest pokryty tak jakby takimi kwadracikami i wogóle nie widać rys(tylko pod słońce) Kolory nie blakną ani nic się nie sciera Polecam

#44 liroyek

liroyek
  • 530 postów
  • Skądslask

Napisano 02 listopada 2009 - 20:58

ja zakaldalem na 3gs i wszystko idealnie :) poprostu trzeba trafic w sam srodek telefonu :) zaczynalem oczywiscie od oczka aparatu :) w sumie mam juz w 2-3 miechy i nic sie nie dzieje :) jak nowka :)

#45 Hipiss

Hipiss
  • 53 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 21:14

GelaSkin mam od 2 miesięcy, nie miałem żadnych problemów z założeniem, pasuje idealnie, jak się odpowiednio założy to nie ma prawa cokolwiek odstawać. Opłaca się wywalić te 5 dych, naklejka spełnia swoją funkcje w 100%. Telefon mniej się tłuści ponieważ gelaskin ma inną fakturę niż Iphone. Kilka osób się mnie już pytało czy to ja sam naklejałem to na telefon, bo jest idealnie równo- to nie problem bo GelaSkin jest idealnie dopasowana. Polecam, dobra ochrona z stylem jak głosi slogan i w 100% się z tym zgadzam. PZDR

#46 oaks

oaks
  • 210 postów
  • Skądkatowice

Napisano 02 listopada 2009 - 21:55

Jak się czyta "gelaskins"? Bo wydaje mi się, że inaczej. Chyba, że chodzi o inny produkt. A może mówcie "żeloweskóry", skoro już tak po polsku. Ciężko się słucha.

#47 axyon

axyon
  • 141 postów
  • SkądRzeszów (pustynia iSpotowa)

Napisano 02 listopada 2009 - 22:11

Jak się czyta "gelaskins"? .


Właśnie, ja również się zastanawiam- szczerze mówiąc nie wiem,

#48 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 22:14

Jak się czyta "gelaskins"? Bo wydaje mi się, że inaczej. Chyba, że chodzi o inny produkt.
A może mówcie "żeloweskóry", skoro już tak po polsku.

Ciężko się słucha.


Dzięki za opinię. Wydawało mi się, że tak jednak będzie lepiej niż po angielsku. Tym bardziej że nie spotkałem się jeszcze ani razu żeby ktoś w Polsce mówił "dżelaskins".

#49 oaks

oaks
  • 210 postów
  • Skądkatowice

Napisano 02 listopada 2009 - 22:16

Właśnie, ja również się zastanawiam- szczerze mówiąc nie wiem,


[yt=LlwWjN79EYg]Raczej tak...[/yt]

#50 bboyMarcus

bboyMarcus
  • 258 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 22:21

Jak to się "trzyma" IP'a 2G? Budowa tylnej klapy ip'a2g jest wykonana z innej struktury niż 3G i model wyżej. Plastik i aluminium, dwa różne materiały. Jak obudowa 2g ma się do GelaSkin'a? Teoretycznie... chyba nie ma różnicy [raczej nie powinno się ze ślizgiwać], ale jak jest w praktyce- wolę zapytać;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych