Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

MyApple TV #5 GelaSkins - folie ochronne dla iPhone'a


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
84 odpowiedzi w tym temacie

#1 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 11:47

[newshuge]http://farm3.static.flickr.com/2583/4068206136_9ee2c18183_o.jpg[/newshuge]
Ochronnych folii na iPhone'a jest całkiem sporo. Przeważnie główną różnicą między jednym modelem a drugim jest jakość jego wykonania oraz cena. Z GelaSkinami jest inaczej. Od całej reszty ochronnych folii odróżnia je piękna grafika. GelaSkiny nie tylko chronią, ale i zdobią nasz telefon. Ochrona za stylem, bo tak reklamowany jest ten produkt, to w tym przypadku nie tylko puste hasło reklamowe. Vincent Van Gogh, Claude Monet czy Hieronim Bosch - to tylko kilku znanych artystów, których prace znajdują się na GelaSkinach. Jest też wielu mniej znanych, ale wcale nie gorszych.

Założenie poniższej wideorecenzji było proste - opowiadają dwie osoby, które mają styczność z GelaSkinami po raz pierwszy w życiu. Dzięki temu będziecie wiedzieć jak proste jest założenie GelaSkina. Zapraszam do oglądania.







Na koniec chciałbym tylko podkreślić jedną rzecz - ta mnogość wzorów naprawdę sprawia, że trudno jest wybrać „ten jeden”. To naprawdę uzależnia ;) Zachęcam także do zajrzenia na Flickr: GelaSkins Polska's.

Dziękujemy firmie GelaSkins Polska (GelaSkins Polska) za dostarczenie GelaSkinów do testu.

Poniżej kilka zdjęć iPhone'a w GelaSkinie (kliknij, aby powiększyć). Na pierwszym zaznaczone zostały miejsca, w których GelaSkin nie przylega zbyt dobrze do iPhone'a.


Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

[newsindexhuge]http://farm3.static.flickr.com/2531/4067455789_ef41a516ff_o.jpg[/newsindexhuge]
[newsindexsmall]http://farm3.static.flickr.com/2637/4068205994_295505f3fd_o.jpg[/newsindexsmall]
[articleindexsmall]http://farm3.static.flickr.com/2424/4067456047_f076889e36_o.jpg[/articleindexsmall]

#2 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 02 listopada 2009 - 11:48

Bardzo dobra recenzja, sam zacząłem się teraz zastanawiać nad zakupem czegoś podobnego na iPhone. PS. Świetna nutka w tle leci. Cóż to za utwór?

#3 darek

darek
  • 513 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2009 - 11:51

Ja wygrałem jednego na Appleblogu, założenie nie sprawiło najmniejszych trudności, a to odstające co macie na jednym ze zdjęć usunąłem przez mocniejsze dociśnięcie. Ogólnie wyglądają bardzo fajnie choć zazwyczaj ich nie widać.

#4 51m0n

51m0n
  • 6 980 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 11:52

PS. Świetna nutka w tle leci. Cóż to za utwór?


To „Wielka Woda” :) Fact or Fiction on MySpace Cieszę się, że się podoba.

#5 dundrub

dundrub
  • 842 postów
  • Skąddolny slask

Napisano 02 listopada 2009 - 11:57

Mi nie udało się*założyć gelaskina poprawnie. Zastanawiam się czy jest różnica w wymiarach 3G i 3GS. Na każdym w zasadzie "rogu" telefonu porobiły się załamania - mocne dociśnięcie je zlikwidowało - ale pojawiły się*znowu po chwili. ponacinałem je i dopiero wtedy zaczęło to dobrze przylegać. Gelaskin jest drukowany na płasko. iPhone jest "obły" i nawet elastyczność Gelaskin nie dało mi pełnego przylegania do krawędzi. Musiałem sciągnąć naklejkę - słabo to wyglądało na 3GS :(

#6 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 12:16

Mi nie udało się*założyć gelaskina poprawnie. Zastanawiam się czy jest różnica w wymiarach 3G i 3GS. Na każdym w zasadzie "rogu" telefonu porobiły się załamania - mocne dociśnięcie je zlikwidowało - ale pojawiły się*znowu po chwili. ponacinałem je i dopiero wtedy zaczęło to dobrze przylegać.
Gelaskin jest drukowany na płasko. iPhone jest "obły" i nawet elastyczność Gelaskin nie dało mi pełnego przylegania do krawędzi.
Musiałem sciągnąć naklejkę - słabo to wyglądało na 3GS :(

Panowie, za słabo naciągacie GelaSkin'a. Jeżeli prawidłowo go nałożycie i mocno ponaciągniacie, nic wam się nie załamie/zawinie. Naklejałem już 4 GelaSkin'y i wszystkie udało się bez problemu nakleić, bez żadnych odstających rogów. Można je śmiało odklejać i przyklejać. Łatwiejszych w nakładaniu folii jeszcze nie miałem. Ostatnio nawet odkleiłem półrocznego GelaSkin'a z iPhone'a 3G i nakleiłem na iPhone'a 3GS, wszystko nadal świetnie trzyma:]
Dla mnie GelaSkin to idealne rozwiązanie. O czym już nie raz pisałem na forum;)

#7 Remek.B

Remek.B
  • 463 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2009 - 12:50

Ja chce takie coś na 2g :P

#8 Remik

Remik
  • 758 postów
  • SkądDortmund/Germany

Napisano 02 listopada 2009 - 12:58

U mnie tez kiedys mialem zalamanie w 2 miejscach i po dokladnym docisnieciu do podkladki myszki wszystko fajnie zniknelo. Ogolnie po tygodniu sie juz tak przyklei ze nic nie ma. Mysle, ze nie ma sie co przejmowac. Pod wplywem wyzszej temperatury sam sie ulozy na telefonie.

#9 msh

msh
  • 195 postów
  • SkądOstrów Wlkp/Dublin

Napisano 02 listopada 2009 - 13:10

Mam gelaSkins na iP 3GS od samego poczatku. zadnych zagiec i innych historii. wyglada super i spelnia swoja funkcje.

#10 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 02 listopada 2009 - 13:24

No właśnie tak jak pisał msh i ja nie mam żadnych zagięć zarówno na 3GS jak i 3G (Na 2G nie sprawdzałem) Bardzo dobrze się trzyma i idealnie leży na telefonie. Bardzo duży komfort pomimo tego że folia jest śliska, to jednak nie wypada z rąk jak inne (nie wymienie tu z nazwy polskie folie)

#11 iBart

iBart
  • 10 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 13:27

Pomysł ciekawy, ale ja bym czegoś takiego nie chciał na swoim sprzęcie. Zdecydowanie bardziej odpowieda mi oryginalny minimalistyczny wygląd.

#12 MacFanatic

MacFanatic
  • 21 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2009 - 13:50

a ja nie dostałem ściereczki :-(

#13 filemoon

filemoon
  • 137 postów
  • SkądDublin

Napisano 02 listopada 2009 - 14:01

Ja osobiscie uzywam foli od zagg (ZAGG | invisibleSHIELD | iPhone, iPod Cases, Screen Protectors, Covers, Shields, Skins, Invisible Shield) - wytrzymala przezroczysta (co dla mnie jest zaleta). Troche zabawy z zalozeniem a potem juz uzytkowanie :)

Zdaje sie ze drozsza jest do Gela.

#14 klakier

klakier

    The Man That Walks Alone


  • 1 327 postów
  • SkądPiła, Poland

Napisano 02 listopada 2009 - 14:24

Przodu juz nie nakleiliscie :P

#15 Hardknox

Hardknox
  • 194 postów
  • SkądPolska - Austria

Napisano 02 listopada 2009 - 14:27

Jeszcze jedno po odklejeniu Gelaskinsu po dłuższym czasie, u mnie np tydzień wystarczył... pojawiają się kropki takie dziwne :-/ więc chcąc nie chcąc znowu gelaskins trafia spowrotem na telefon. Jeśli ktoś ma to niech sprawdzi czy to ja mam ferelny plastik na telefonie czy faktycznie tak jest

#16 kleskus

kleskus
  • 821 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 14:37

U mnie niestety są fałdy na bokach, takie jak na fotkach w artykule... Jest to wina jak ktoś napisał, że jest on drukowany w "płaszczyźnie", nie brane jest pod uwagę to że jego nakleja się też na boki telefonu...

#17 NoSacrifice

NoSacrifice
  • 170 postów
  • SkądZagłębie Dąbrowskie

Napisano 02 listopada 2009 - 14:50

U mnie przylega znakomicie, żadnych fałd. Proponuję zrobić temat na forum by każdy mógł zaprezentować jak to u niego wygląda. Pozdrawiam

#18 kozjar

kozjar
  • 24 postów
  • Skąd3City

Napisano 02 listopada 2009 - 14:58

U mnie niestety są fałdy na bokach, takie jak na fotkach w artykule... Jest to wina jak ktoś napisał, że jest on drukowany w "płaszczyźnie", nie brane jest pod uwagę to że jego nakleja się też na boki telefonu...


Dokładnie tak jak piszesz. Ja swojego Gela. nakleiłem, po czym odkleiłem i wywaliłem do kosza (wszystko w ciągu 2 min). Dla mnie fałdy na rogach są nie do przejścia (estetyka leży) Znam jeszcze dwie osoby które próbowały nakleić i miały to samo. IMHO ten produkt jest nie dopracowany i tyle.

ps. Invisible Shield od ZAGG rządzi, mam ją na dwóch iPhone'ach (moim i żony).

#19 GelaSkins

GelaSkins
  • 1 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 15:11

pragniemy dodać od siebie jedno bardzo ważne zdanie, folię GelaSkins należy przyklejać zgodnie z instrukcją zamieszczoną na naszej stronie [url=http://gelaskins-polska.pl/pomoc-i-4.html]GelaSkins Polska | Ochrona ze Stylem[/url] i gwarantujemy, że nie będzie najmniejszej fałdy :)
na tym polega technologia folii 3M, należy ją dokładnie przykleić, a dopasuje się ona do naszego telefonu!

#20 mimon

mimon
  • 158 postów
  • SkądMaków Maz

Napisano 02 listopada 2009 - 15:18

kupić folię która nie dosyć, że nie przylega odpowiednio, to jeszcze kosztuje 50 zł? dziękuję, postoję.

#21 MacFanatic

MacFanatic
  • 21 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2009 - 15:21

@ GelaSkins Lepiej powiedzcie co zrobiliście z moją ściereczką... :-( u mnie przylega idealnie. Żadnych fałd Po dłuższym używaniu błyszcząca powierzchnia matowieje. Ale nadruk NIE ściera się. ogólnie polecam.

#22 Dawid Szypulski

Dawid Szypulski

  • 5 535 postów
  • Płeć:
  • SkądBiałystok

Napisano 02 listopada 2009 - 15:22

Spokojnie, folię da się pewnie przylepić odpowiednio. Może nie za pierwszym razem, ale jak to mówią, "praktyka czyni mistrza". Poza tym możemy ją przecież przylepiać dowolną ilość razy...

---- Dodano 02-11-2009 o godzinie 15:23 ----
Dodam, że niedługo na MyApple będzie test polskiego odpowiednika GelaSkins - skórek firmy Skiner.

#23 msh

msh
  • 195 postów
  • SkądOstrów Wlkp/Dublin

Napisano 02 listopada 2009 - 15:30

Do wszystkich ktorzy wymyslalja jakies teorie "plaskiego druku" Jesli zastosujecie sie do instrukcji naklejania (nie tak jak autor tego postu) to wszystko przylega jak powinno - zadnych zagiec i porblemow z "plaski drukiem" ROTFL. Moj iP jest uzywany ekstremalnie tzn zadnych pokrowcow, etui itp zawsze w kieszeni z kluczami i monetami. Zadnych zadrapan na Gelaskin. Pozdrawiam

#24 psn

psn
  • 25 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 15:31

A ja szczerze powiedziawszy bym takiego gówna nie założył na telefon, bo aż wstyd.Bynajmniej nie dlatego, że zasłoni się logo producenta.Kojarzy mi się to raczej z wsią typu "ze swojej motoroli nie odkleił osłonki bo za rok może ją pogonić".To tylko telefon, jakieś shieldy czy to gumowe czy w formie naklejek to dla mnie porażka sama w sobie, po to telefon jest zrobiony tak a nie inaczej by z tego korzystać, gdybym chciał już upiększać mojego iPhone to zdjąłbym tylną klapke lub też zabezpieczył przód i pomalował plecki aerografem lub oddał to komuś kto zrobiłby mi tam co bym sobie wymarzył - fakt, może i drożej ale za to z klasą.Kolorowe naklejki są fajne dla dzieciaków w gimnazjum czy liceum. Jeśli chodzi o samą recenzję to oczywiście obejrzałem i jest to kawał dobrej roboty, oby więcej takich różnorakich wideotestów na myapple, a co najważniejsze - test był obiektywny, widać, że nikt tu nie stara się na siłe wychwalać tego produktu. Profesjonalna robota. Pozdrawiam.

#25 NoSacrifice

NoSacrifice
  • 170 postów
  • SkądZagłębie Dąbrowskie

Napisano 02 listopada 2009 - 15:36

U mnie to wygląda tak:
http://i37.tinypic.com/25zsc55.jpg
http://i37.tinypic.com/2qx5edy.jpg
Męczyłem się z 15 min, odklejałem, przyklejałem aż w końcu wyszło równo.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych