Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Eliminate zbliża się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

#201 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 listopada 2009 - 21:03

To ja xD tez mialem lagi ^^


ladnie jedziesz z tego riffla;]

musimy jakis rewanz zrobic...


ekhm ja juz dzisiaj nie gram na world...

na lifcie sami kamperzy z rocket luncherami...

goscie po ~20+ lvl

jeden sie bawil i probowal robic "skoki" uzywajac swojej wyrzutni
stanalem i zaczalem z niego pakowac z plasmy
padl na 6 strzal...
gdy ja padam na 2/3

dziekuje-.-

#202 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 listopada 2009 - 21:18

fajnie, że jest jakieś fpp z sensownym multi na iPhone, ale sterowanie w tej grze (celowanie, strzał) to po prostu dramat... Cała ta gra to imo zmarnowany potencjał czegoś naprawdę fajnego... Jestem fanem klasycznego fpp (q3arena) gdzie wszyscy na arenie mają równe szanse, a nie jakieś levele, upgrade'y i inne przeszkadzajki... A dzisiaj faktycznie masa ludzi na 20-25 levelu kampujących rakietami z jetpackiem. (Przyznaję, że kilka meczy z takimi cwaniakami wygrałem będąc na 12lv ale to mimo wszystko wątpliwa przyjemność)

#203 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 listopada 2009 - 21:25

A dzisiaj faktycznie masa ludzi na 20-25 levelu kampujących rakietamy z jetpackiem. (Przyznaję, że kilka meczy z takimi cwaniakami wygrałem będąc na 12lv ale to mimo wszystko wątpliwa przyjemność)


ja z plasma nawet do takiego goscia nie dojde...
zbyt maly zasieg

fajnie, że jest jakieś fpp z sensownym multi na iPhone, ale sterowanie w tej grze (celowanie, strzał) to po prostu dramat...


ano tak...ale wybor jest taki ze albo bierzesz co daja albo nie graj...

imo iphone nie nadaje sie do gier fpp...chyba ze ktos wymysli "teflonowe" nakladki na palce hehe

Jestem fanem klasycznego fpp (q3arena) gdzie wszyscy na arenie mają równe szanse, a nie jakieś levele, upgrade'y i inne przeszkadzajki...


to ma pewnie za cel "wciagac" graczy...taki motyw rpg jest dobry dla $$$ngmac--cos tam
"a ja chce lepszy pancerz...brak creditow..kupie sobie roche zeby dobic do tego czy tamtego"

inaczej kazdy by gral na pustej baterii i sie cieszyl= gra bylaby platna= raj dla piratow

hmm...

#204 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 listopada 2009 - 21:28

imo lepsza opcja to już zapłacić 10euro abonamentu na miesiąc i grać na równych zasadach co do niemożliwości zrobienia sensownego sterowania w fpp na iphone to nie do końca się zgadzam, bo doom classic jest prawie idealny pod tym względem

#205 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 listopada 2009 - 21:36

musialbym zagrac... tu tez chodzi o "dynamike " gry... chetnie zobaczyl bym Quake II na iphona... dobry stary taktyczny kuak ...dalo rady grac nawet na padzie wiec moze i na iphonie bo poszlo jakos...

#206 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 08 listopada 2009 - 22:21

moj nick reve

#207 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 08 listopada 2009 - 22:58

moj nic taki jak na forum :) alladyn21 jednak powiem wam ze iphone do grania w takie gry po mojemu sie nie nadaje :D ;] kolejna wersja iphona mogla by byc zamiast z wysuwana klawiatura qwerty to z klawiszami ala psp

#208 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 08 listopada 2009 - 23:04

czemu wogole nie sa rozwijane "padowe" nakladki na iphona?;/ bylo troche prototypow...ale jakos cicho o tym;/

#209 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 09 listopada 2009 - 09:41

Każdemu co innego pasuje - mi dla przykładu sterowanie bardzo odpowiada, upgrade'owanie również. Na toucharcade niektórzy marudzą "bo ta broń jest za silna/za słaba" - nigdy nie dogodzi się wszystkim, dla mnie deathmatche z dooma były rewelacyjne, z quake'a1 świetne ale im dalej posuwał się "postęp" w fpsach tym gorzej (wg mnie). Kto od czego zaczął to jak imprinting z kurczakami - , nie da się zmienić syndromu "to jest właśnie to, to właśnie jest idealne". Pamiętam ile płaczu było gdy wyszedł q2 i nagle się okazało, że rakietnica jest tak powolna, że nie daje się grać, słychac kroki przeciwnika, i w ogóle postac to jakiś ślimak. Po Q1 już nic nie smakowało tak samo :). Ha, nawet przejście z dooma na q1 było ciężkie - bo w doomie postac po prostu pędzi , a w kłaku już tylko wolno człapie (oczywiście w porównaniu, potem było QW i można było naprawdę pędzić ). Generalnie nie było takiego fpsa aby każdemu podpasował styl rozgrywki tam zaproponowany. Mam nadzieję, że pojawi się więcej fpsów online na iP i będzie w czym wybierać.

#210 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 11:38

da rade jakos naprawic ten bład 'valie not found'?? denerwuje on mnie i nie mam pojecia w co ja wogole laduje te pkt.

#211 mestre

mestre
  • 12 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 13:10

zmien jezyk w swoim iphodzie na english

#212 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 13:42

dzieki, wpadlem na taki pomysl jak w innych tego typu grasz zeby zrobic malą liste wszystkich graczy ?? co wy na to ? zalozyc nowy temat lub w tym temacie robic liste graczy i edytowac ja co jakis czas?

#213 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 09 listopada 2009 - 15:44

dzieki, wpadlem na taki pomysl jak w innych tego typu grasz zeby zrobic malą liste wszystkich graczy ?? co wy na to ? zalozyc nowy temat lub w tym temacie robic liste graczy i edytowac ja co jakis czas?


Jak ktos chce dodać to doda...


Na słynnym forum zwanym *****no nie napiszę**** jest taki topic...
Można by było założyć nowy temat..
Każdy wpisuje post ze swoim nickiem - bez pytań itp.. - pytanie - kasacja..
A autor tematu aktualizuje co kilka dni listę.

Musi się tym zając jakiś moderator - wydaje mi się, ze nie można po np kilku dniach edytować post..

#214 notebooks_pl

notebooks_pl
  • 8 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 16:03

Oj ja chyba zbyt cienki jestem w tą gierkę.... vasquez3 jakieś zaproszenia ? ostatnie 5 gier rzucało mnie na arenę na pół minuty przed końcem meczu!! to jakieś chore, kupisz celle i właściwie w taki sposób możesz je stracić w 3 minuty!! coś nie tak !!! ja rozumiem, zaczyna się pojedynek, wszyscy dołączają jednocześnie, a tu lipa, wpadasz widzisz 15 sek do końca i co możesz zrobić?

#215 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 09 listopada 2009 - 18:34

Oj ja chyba zbyt cienki jestem w tą gierkę....
vasquez3
jakieś zaproszenia ?

ostatnie 5 gier rzucało mnie na arenę na pół minuty przed końcem meczu!! to jakieś chore, kupisz celle i właściwie w taki sposób możesz je stracić w 3 minuty!!
coś nie tak !!!
ja rozumiem, zaczyna się pojedynek, wszyscy dołączają jednocześnie, a tu lipa, wpadasz widzisz 15 sek do końca i co możesz zrobić?


Bywa - też tak niekiedy mam - ale często jade na no energy.... - szkoda kasy na to...

Chciałem pokazać też głupie losowania.. - Yeah - pokazałem im że level to nie wszystko
Dołączona grafika
A tu to chłopaki mieli pecha i po zawodach -...
Dołączona grafika


A mam pytanie -
Jak się powiększa skill - i jaka jest przyczyna obniżenia skill - raz mam 1650 a raz mam 1400..

#216 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 09 listopada 2009 - 19:35

Musimy się umówić na jakiś turniej, np dwa mecze po 4 osoby o podobnym lvl, bo nigdy nie potrafię trafić na frienda, zawsze wszyscy online, a fajnie by było pograć "grupowo" :D:D Pozdr

#217 Simborek

Simborek
  • 1 272 postów
  • SkądZewsząd. Obywatel Świata.

Napisano 09 listopada 2009 - 22:46

Ech, 10 minut czekania na energię żeby kogoś rozsmarować... ;) Mój nick: simborek Ma ktoś ochotę dostać w d...? :P

#218 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 09 listopada 2009 - 23:03

Ech, 10 minut czekania na energię żeby kogoś rozsmarować... ;)
Mój nick: simborek
Ma ktoś ochotę dostać w d...? :P


Nie wiem który masz level ale dwaj... nick DudusCSE

#219 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 10 listopada 2009 - 08:56

notebooks_pl - kiedy nie masz energy wrzuca cię do przypadkowych wolnych slotów na arenach dlatego też sa aburdalne sytuacje gdy lądujesz dosłownie na sam koniec meczu. Przy grach na energii cos takiego nie zdażyło mi się ani razu. A dla leniwych oto zbiorcza (i pewnie tylko wybiórcza) lista rzeźników z myapple (i nie tylko) : AdamekB alladyn21 aueygrap DudusCSE ed00c Fokuz fpi3rdol frixo Grekki grxai HappyPerson hegiel jethro1 kalboy92 kinoll kisio kleskus kruszkraker LSDmac lucatorre lucas39 marcin123 MaciejS nielolek pixdrzwi remedium666 Reve Ryba shakal0 shivan Simborek ToczosPL vasquez3 xFaq zalmiwas No i na koniec najzabawniejszy wynik jaki miałem przyjemność osiągnąć (hehe skill 4000 - zero fragów:) )

#220 notebooks_pl

notebooks_pl
  • 8 postów

Napisano 10 listopada 2009 - 11:24

Lobotomy ... miałem na myśli sytuację, kiedy mamm energy - kilka razy mnie tak wrzuciło na koniec pojedynku. Kiedy gram na 'no energy' jest mi obojętne czy trafię na początek czy koniec, nic nie tracę i nic nie zyskuję. Czekasz człowieku kilka godzin na energy, w końcu, poprawiasz pudusię pod plecami, palce wyginasz aż strzelają tak się rwiesz żeby creditów natrzaskać jak much na mięsie - wchodzisz a tu - pozamiatane... Inna sprawa, dziś rano zbudziłem się od jakiegoś trzasku w domu, myślę - los wzywa do gry, patrzę energy uzupełnione na dwie gierki - dobra - dam czadu... Wpuściło mnie na arenę z dwoma graczami w zbrojach jak mur nieprzebijalnych z 21-22 lvl no i fruwałem....po kątach, uzbierałem 10 credits ;) masakra!!!

#221 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 10 listopada 2009 - 11:38

No nieprzyjemnie - ngmoco powinno poprawic - jezeli nie uczestniczysz w całym pojednyku - nie płacisz ale i nie zarabiasz , byłoby uczciwie. Mnie dla przykładu wywaliło dwukrotnie w czasie dobrych żniw, i straciłem zarobione owe credyty jak i energię. Ale w tym wypadku podejrzewam mojego iP - mało ramu a mam trochę rzeczy powgrywanych z cydii. Chyba zrobię czyszczenie daemonów jak to już opisane jest w jednym z tematów. Jak na razie nie trafiłem na nieprzebijalnych - dobrze unowocześniona plasma bije spokojnie każdego bez wyjątku :)

#222 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 listopada 2009 - 12:06

Jak na razie nie trafiłem na nieprzebijalnych - dobrze unowocześniona plasma bije spokojnie każdego bez wyjątku


do high lvlowego goscia z rocket luncherem nawet nie dojdziesz...a jak nawet sie uda to:
on tez zmieni bron na plazme;D

zostaje cisnac ostro i jechac z lvlami w gore hehe

a ja pogralem troche wczoraj w przerwie miedzy robota z moim pc

co z tego ze bylem ciagle pierwszy jak creditow po 49

mam strasznego pecha do mapy onrail...a tylko ona mi sie ladowala-.-



btw: "najwiekszy fun" w 1vs1 wedlug mnie daje lift!
duzo power upow i mozna sie fajnie "czaic" albo jechac na zywiol

#223 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 10 listopada 2009 - 12:31

co do rakietnic - pewnie dlatego lubię plansze kontaktowe czyli bedlam, tank i onrail - za to lift szczerze nie cierpię. tam faktycznie dystansowa broń daje dużą przewagę

#224 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 10 listopada 2009 - 12:59

lift na "world" faktycznie troche kiepsko...chociaz jak sie biega "na dole" wiekszosc czasu i zbiera power upy to z plasma idzie cos zrobic co do rocekt luncher...spokojnie mozna ja nazwac "lamera" tej gry

#225 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 10 listopada 2009 - 14:16

No trochę bez sensu, bo mnie przed chwilą też dorzuciło 3 razy z rzędu do ludzi ~25lvl, chociaż miałem full energie, totalna miazga, jak już by mnie nie miało gdzie dołączyć to wolałbym komunikat, że nie ma wolnych slotów dla mnie... pozdrawiam, ed00c




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych