Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Eliminate zbliża się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grekki

Grekki
  • 262 postów

Napisano 11 października 2009 - 21:03

Jak podaje ngmoco do zatwierdzenia wysłany został nowy tytuł FPS Eliminate, czyli gra wcześniej znana jako LiveFire oraz Killtest.
W grze bedziemy mogli zmierzyć się online z innymi graczami w systemie rankingowym poprzez 3G lub wifi. Technologia Push pozwoli nam na wyzwanie dowolnego gracza gdy ten nie jest zalogowany.

Gra zapowiada się wyśmienicie.

[yt=4vhmKHKdx3k]Eliminate On Iphone Exclusive Gameplay[/yt]


(ź)Skizo.org

#2 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 października 2009 - 11:40

bardzo bym chcial zeby ta gra byla naprawde fajna... brakuje mi jakiegos dobrego fpsa na iphona...ale kilka tytulow "fpso-podobnych" ktore juz wyszly na nasz telefon pokazaly w czym tkwi problem jezeli chodzi o ten gatunek gier grafika i efekety moga byc super... ale jak nie dopracuja sterowania do perfekcji co na iphonie i tak da sredni wynik to ludzie zapomna o tej grze po tygodniu... btw: gra ktos jeszcze w "star defence" super przebuj?;]]]

#3 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 12 października 2009 - 17:31

może być super

#4 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 12 października 2009 - 17:55

Mnie najbardziej martwi celowanie, ponieważ wątpie, żeby twórcy zastosowali autocel.... a tak w całości zapowiada się super- własna postać, klasa, broń.... :D:D

#5 Grekki

Grekki
  • 262 postów

Napisano 13 października 2009 - 21:49

No mi się też wydaję że auto aima nie będzie ; >.

#6 kisio

kisio
  • 414 postów
  • SkądBartoszyce

Napisano 14 października 2009 - 13:11

Wolałbym wiecej klatek kosztem grafiki..

#7 adam.m.

adam.m.
  • 177 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 16 października 2009 - 10:36

ma być podobno za darmo w appstore :)

źródło: Ngmoco's 'Eliminate' Game will be FREE | Touch Arcade

#8 cwienty

cwienty
  • 40 postów
  • SkądTurawa/Opole/Wrocław

Napisano 16 października 2009 - 12:40

A czy w tej grze nie miały się pojawić mikropłatności typu 0,99 za najlepszą broń itp?

#9 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 16 października 2009 - 12:52

To się tak złożyło Eliminate za free, ale z In App Purchase za byle ulepszenia...

MyApple: Apple odblokowuje mikropłatności w darmowych aplikacjach - Apple

#10 Grekki

Grekki
  • 262 postów

Napisano 27 października 2009 - 23:57

Nowy Gameplay. [yt=TF_MSvxRtos]Eliminated[/yt]

#11 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 28 października 2009 - 10:00

Chodzi ładnie, ale 4 osoby po Wi-Fi to IMO trochę za mało, ale zobaczymy. pozdrawiam, ed00c

#12 jethro1

jethro1
  • 290 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 października 2009 - 13:41

ahh, porządne gry na iPhone'y / iPod'y dopiero się zaczynają :D

#13 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 31 października 2009 - 11:46

Gra jest już w AppStore, lecz niestety narazie tylko w kanadyjskim. Testują tam servery, a jak skończą to gra pojawi się też w innych sklepach. Na toucharcade jest nowe wideo oraz piszą tam, że gra jest super i nie ma lagów (przez WiFi).Oczywiscie gra jest darmowa tam jak miała być :) :'Eliminate' Beta Begins in Canada… And It's Awesome | Touch Arcade

#14 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 31 października 2009 - 12:56

Piszą*też, że jeśli nei chcemy płacić*to po 5 grach musimy czekać*230 minut aż*sie "naładują*baterie" naszej postaci. Mam nadzieje że są*boty jakieś.. żeby pograć*offline chociaż..

#15 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 31 października 2009 - 12:59

No niestety, ale dzięki temu gra jest free, a energię kupujemy za pomocą in-app-purchase. Boty są, na filmiku widać że jest tryb offline.

#16 werakoko

werakoko
  • 540 postów

Napisano 31 października 2009 - 20:24

Grałem, na 3g chodzi ślicznie, jestem miło zaskoczony jakością gry. Nie ma jakichś większych lagów, a gra działa płynnie. Można "zakupić" za darmo w Kanadyjskim appstore, tak też zrobiłem.

#17 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 31 października 2009 - 21:29

Werakoko

Piszą*też, że jeśli nei chcemy płacić*to po 5 grach musimy czekać*230 minut aż*sie "naładują*baterie" naszej postaci. Mam nadzieje że są*boty jakieś.. żeby pograć*offline chociaż..


To prawda? Trzeba płacić za granie czy nie? Pozdro ;];]

#18 werakoko

werakoko
  • 540 postów

Napisano 31 października 2009 - 22:32

Za granie nie, ale tylko pierwsze 5 rund można zdobywać kredyty - za nie uzyskujesz różne ulepszenia, a potem czekasz na naładowanie baterii. Możesz ją doładować za takie kredyty baterii, które można kupić. Oczywiście ładuje się również z czasem ;) Tylko ja mam w menu ulepszeń błąd, wszędzie "value not found" ;) BTW. Są boty ;)

#19 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 31 października 2009 - 23:33

też*mam value not found ;) faktycznie są*boty i to całkiem sprawne. taki to odświeżony quake 3 arena :) gorąco polecam Eliminate :)

#20 nevoX

nevoX
  • 855 postów
  • SkądTorun, Poland

Napisano 31 października 2009 - 23:50

A jak celowanie/poruszanie się/strzelanie/skakanie i ogólnie sterowanie? :)

#21 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 31 października 2009 - 23:51

No nie wiem boty są bardzo proste i można ich wziąść "zza kąta" oraz nie poruszają się po mapie kiedy nie zobaczą wroga :/ Ale sama gra miodna i chodzi płynnie nawet na 2G. ;) Sterowanie jest proste, mi przeszkadza tylko trochę powiększenie celownika które otwiera się czasem przypadkowo :D

#22 _Grx

_Grx
  • 73 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 00:29

No nie wiem boty są bardzo proste i można ich wziąść "zza kąta" oraz nie poruszają się po mapie kiedy nie zobaczą wroga :/ Ale sama gra miodna i chodzi płynnie nawet na 2G. ;)

Sterowanie jest proste, mi przeszkadza tylko trochę powiększenie celownika które otwiera się czasem przypadkowo :D


Mnie ciekawi jak to będzie kiedy rusza europejskie serwery, bo teraz to jest istna masakra. Niejednokrotnie trzeba strzelać po 10s, żeby koleś łaskawie padł. A podczas rozgrywki z botami wystarcza zwykle 2s. ;)

#23 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 01 listopada 2009 - 09:48

Eee tam ja kupiłem sobie prostego shielda, shotguna i ulepszyłem go ładnie to gra się prościej :D Zapraszam do przyjaciół mój nick - shakal0

#24 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2009 - 10:56

Mogl by ktos dac linka do tej gry ? Chodzi mi o URL do iTunes Store bo nie moge jej znalezc

#25 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 11:15

shakal o ile jesteś*szakal'em z innego forum to napisz moze jak ci sie cheaty podobaja*:-)
zastanawiam sie czy to że widać*np rakiete znaczy ze strzela sie wlasnie rakietą*a nie laserkiem jakims podstawowym.

@Bekas
gra jest narazie dostepna tylko w kanadyjskim appstore

---- Dodano 01-11-2009 o godzinie 11:30 ----
a, i też wam nie działą ręczne przeładowanie?
trzeba dwa razy tap'nąć*tam gdzie sie zmienia broń, tak? jakoś*nie umiem tego dokonać :-)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych