Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Eliminate zbliża się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

#101 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 16:35

Szkoda że nie ma np. Team Deathmatch albo Capture the Flag ale i tak jest świetnie ;p;p

#102 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 04 listopada 2009 - 16:47

Czy ktoś wyśle mi zaproszenie do gry ??

#103 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 17:02

Ja chyba już wysłałem, lecz podaj jeszcze raz nick :D:D

#104 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 listopada 2009 - 17:32

ta...wlaczylem sobie push dla tej gry (wczesniej nie uzywalem) i teraz co chwile ktos mnie "straszy" wystrzalem-.- btw kiedy sie zbieramy zeby pograc wieksza gromada?

#105 Faq

Faq
  • 255 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 17:32

xFaq << zapraszać

#106 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 04 listopada 2009 - 17:45

Wysłałem prawie każdemu zaproszenie...
Akceptujcie.... ..


Pozdro..
A mam pytanie > mam 6lvl jeszcze niczego nie kupiłem...
Opłaca się czekać do 7lvl i kupić Antimatter Jet ?

#107 Faq

Faq
  • 255 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 17:57

energie trzeba kupywać czy można za darmo jakos ? co moze grozic jesli sie gra bez energi

#108 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 04 listopada 2009 - 18:03

DudusCSE - ładuj kase w upgrade'y pancerza oraz broni - pancerz, siła razenia broni, reload itd bez tego pomimo levelu bedziesz szybko ścinany shivan - pushe tylko w ustawieniach iP załączałeś czy jeszcze gdzieś w grze? bo mi nie bardzo działają

#109 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 listopada 2009 - 19:20

shivan - pushe tylko w ustawieniach iP załączałeś czy jeszcze gdzieś w grze? bo mi nie bardzo działają


w ustawieniach i w grze okienko "czy pozwalam"

DudusCSE - ładuj kase w upgrade'y pancerza oraz broni - pancerz, siła razenia broni, reload itd bez tego pomimo levelu bedziesz szybko ścinany


fakt bez upgradow jest ciezko...
co do broni nie wiem wlasnie jak spisuje sie antimater
co do armorow...ja mam "Airborne" (nie wiedzialem co kupuje)
teraz chyba bym wzial infiltrator
w kazdym razie kase daje na upgrady tegoz armoru i plasmy...

i tak nie mam lvlu na lepszy armor (assalut)

#110 Grekki

Grekki
  • 262 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 19:23

Antimatter Jet Nie kupujcie tego, jest strasznie powolną bronią, odradzam. Nawet po upgrade było cienko, jedyny plus, że pociski się odbijają przez jakiś czas od ścian, na niektórych mapach można nie zauważyć pocisku wbiegając na niego ranimy samego siebie. Najlepiej jest pakować w upgrade tego shotguna.

#111 MalyGlod

MalyGlod
  • 47 postów
  • SkądGdynia

Napisano 04 listopada 2009 - 19:40

Wam też się tak ciężko gra Gravity Hook'iem, bo ja mam wrażenie, że wyrzuciłem kredyty w błoto ;/.

#112 werakoko

werakoko
  • 540 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 20:36

Gravity hook nie zabija, tylko przyciąga cie do ścian :D Ja żałuję tych kredytów. Ale wtedy nie wiedziałem co kupuje... :D

#113 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 04 listopada 2009 - 21:06

Ja ciągle ulepszam shotguna (tego niebieskiego, pierwsza ODBLOKOWANA broń), mam nadzieje że będzie lepszy... ;p;p Pozdro :D:D

#114 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 04 listopada 2009 - 21:12

DudusCSE - ładuj kase w upgrade'y pancerza oraz broni - pancerz, siła razenia broni, reload itd bez tego pomimo levelu bedziesz szybko ścinany

shivan - pushe tylko w ustawieniach iP załączałeś czy jeszcze gdzieś w grze? bo mi nie bardzo działają


To zacznę od tego - jak ktoś grał ze mną, to widzi jak mi słabo idzie pomimo 7lvl...
Na razie kupiłem jakiś pancerz .. Ma nazwę Exoquatic....
Zaraz pewnie cos dokupie



Antimatter Jet Nie kupujcie tego, jest strasznie powolną bronią, odradzam. Nawet po upgrade było cienko, jedyny plus, że pociski się odbijają przez jakiś czas od ścian, na niektórych mapach można nie zauważyć pocisku wbiegając na niego ranimy samego siebie. Najlepiej jest pakować w upgrade tego shotguna.


A masz tą broń?, bo ja właśnie na nia zbierałem credity...
To którą kupić lepiej ?

w ustawieniach i w grze okienko "czy pozwalam"



fakt bez upgradow jest ciezko...
co do broni nie wiem wlasnie jak spisuje sie antimater
co do armorow...ja mam "Airborne" (nie wiedzialem co kupuje)
teraz chyba bym wzial infiltrator
w kazdym razie kase daje na upgrady tegoz armoru i plasmy...

i tak nie mam lvlu na lepszy armor (assalut)

Ciężko - zależy z kim gram - jak world to lajcik, ale forumowicze myapple rozpierdzielają mnie szybko..



Którą broń najlepiej kupić ?

#115 kamilps3

kamilps3
  • 768 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 listopada 2009 - 21:18

aueygrap - wysyłać zaproszenia. Gierka strasznie wciąga ;d

#116 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 04 listopada 2009 - 21:28

aueygrap - wysyłać zaproszenia.
Gierka strasznie wciąga ;d


Poszło...

Może mi ktoś powiedzieć czy każdy ma taki komunikat ?
Dołączona grafika

Oczywiście Push mi nie działa..

#117 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 04 listopada 2009 - 22:59

Chciałbym aby mi się ten komunikat pojawił. Kiedy go dostałeś? podczas uruchamiania? A co do upgrade'ów - to chodzi mi właśnie o unowocześnianie tego co już masz , nie kupowanie nowych broni , można naprawdę ostro jechać z niebieskim"shotgunem" jak go podpakujesz. pozdro od hegiela :)

#118 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 04 listopada 2009 - 23:06

hegiel - ja chyba z tobą kilka razy grałem...

Tak dostaje podczas włączania gry...

Napisz co to oznacza.. Czemu go chciałbyś ?

---- Dodano 04-11-2009 o godzinie 23:09 ----
A mówisz, że tą standardowa broń upgredować?
Bo tak czaje się na Antimatter Jet..

#119 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 05 listopada 2009 - 09:12

Tak, tak , graliśmy, przyznaje się :) Chciałbym zobaczyć ten komunikat bo wiedziałbym, że to draństwo jakoś mnie "zauważyło", a tak mimo pusha ustawionego, to ni cholery pushe mi nie działają. Co do broni to jest ich tylko kilka, i są w miare sensownie zbalansowane - a jezeli sie czaisz na antimattter to prosze bardzo :) , ja jak na razie dozbrajam plasma gun, pojemność magazynka, szybkość reloadu, siła rażenia itd. Grałem raz z kolesiem który miał wymaksowany podstawowy karabinek - i młócił co się dało. Generalnie opłaca się wyspecjalizować porządnie w jednej konkretnej broni, nie ma sensu po trochu dodawać do każdej.

#120 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 05 listopada 2009 - 11:52

Ciężko - zależy z kim gram - jak world to lajcik, ale forumowicze myapple rozpierdzielają mnie szybko..



kurde mam podobnie;D

To zacznę od tego - jak ktoś grał ze mną, to widzi jak mi słabo idzie pomimo 7lvl...
Na razie kupiłem jakiś pancerz .. Ma nazwę Exoquatic....
Zaraz pewnie cos dokupie


ty a ten exoquatic to nie przypadkiem armor z + do plywania tzn kicha?

#121 goodboy25

goodboy25
  • 4 354 postów
  • SkądWaWa

Napisano 05 listopada 2009 - 12:30

Gra bardzo fajna, wreszcie porządny multiplayer na iPoda touch, ale coś nie tak jest ze sterowaniem, mogliby to poprawić, dziwnie się chodzi, strasznie trudno celować precyzyjnie, a przecież w takich grach to jest najważniejsze. Mimo tych wad, gra bardzo przypadła mi do gustu :)) Nie zamierzam jednak kupować kredytów, będę powoli ulepszał mój gear i zdobywał nowe punkty doświadczenia.

#122 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 05 listopada 2009 - 12:49

Pewnie pyka w to teraz stara ekipa z czasów QW albo świeższa painkillerowa :) to i poziom wysoki. Ale najbardziej podoba mi się to, że jezeli masz umiejętności to nawet ze słabszą bronią masz szanse wygrywac z mającymi "lepszą" broń. No i świetnie rozwiazane jest zbieranie bonusów, nie ma możliwości aby uzyskawszy raz kontrolę nad planszą zbierac wszystkie bonusy i miec combosy w stylu quad + niewidzialność + 200 pancerza jak to bywało w QW. Ale pomimo tego, nadal kontrola nad pewnymi rejonami planszy daje przewage taktyczną i jest potrzebna dobra znajomość planszy aby wygrywać. goodboy25 - to kwestia dostosowania i opcji i siebie do nowego, po tych paru dniach gry kontrola jest tak intuicyjna, że nawet o niej nie myślę w czasie gry, po prostu instynkt :). Z czasem przyjdzie i precyzja, kwestia doświadczenia.

#123 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 05 listopada 2009 - 15:52

kurde mam podobnie;D



ty a ten exoquatic to nie przypadkiem armor z + do plywania tzn kicha?


Nie wiem
Wygląda to tak..
Dołączona grafika
A i kupiłem Antimatter Jet

#124 werakoko

werakoko
  • 540 postów

Napisano 05 listopada 2009 - 16:14

Dudus, push nie działa, bo usunąłeś deamona, wtedy wyświetla się taki komunikat.

#125 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 05 listopada 2009 - 16:47

Dudus, push nie działa, bo usunąłeś deamona, wtedy wyświetla się taki komunikat.


Przywróciłem deamona i dalej nic.. to samo




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych