Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Eliminate zbliża się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

#26 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2009 - 11:37

Juz sobie sciagnalem z innego zrodla :P

#27 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 12:01

Mogl by ktos dac linka do tej gry ? Chodzi mi o URL do iTunes Store bo nie moge jej znalezc

Chwilowo gra jest dostępna tylko w Kanadyjskim AppStore:] Testują serwery.
Jak na razie jest nieźle. Już mnie wciągnęły deathmatch'e. Tylko nie wiem czemu gra się przycina na iPhone 3GS. Nie mam żadnych JB i innych. Nie chodzi mi o lagi, bo te zdarzają się rzadko. Gra mi się przycina nawet przy grze z botami, a czyściłem pamięć przed startem aplikacji. No i jakoś kiepsko z reakcją na przycisk przeładowania, zmiany broni, a już najgorzej jest ze skakaniem. Aha, no i w tej wersji jest bug. Jeżeli w ustawieniach iPhone'a macie ustawiony język inny niż angielski, to w menu gry, nie widać nazw i opisów dodatków możliwych do wykupienia, typu nowa zbroja, broń itp.

#28 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 01 listopada 2009 - 12:22

shakal o ile jesteś*szakal'em z innego forum to napisz moze jak ci sie cheaty podobaja*:-)


Co masz na myśli? :???:

#29 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 01 listopada 2009 - 12:31

Gierka super, myślałem, że 4 graczy to mało, ale mapki są idelane, tylko 1 mi się nie podoba ;P, dodawjacie do plus+: ed00c ;]. pozdrawiam, ed00c

#30 _Grx

_Grx
  • 73 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 12:47

Też chętnie zagram forumową partyjkę, login: grxai

#31 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 13:02

Co masz na myśli? :???:


pisałem na innym forum do którego nie moge tu zalinkować o tym, że można w Eliminate przypisać*cheat cody do 'klawisza' i wlasnie uzytkownik szakal testowal.

(polecam spojrzeć*do /var/mobile/Applications/XXXXX-XXXXX-XXXX/LiveFire.app/quake3cd-demo/baseq3/q3config.cfg)

#32 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 01 listopada 2009 - 13:10

pisałem na innym forum do którego nie moge tu zalinkować o tym, że można w Eliminate przypisać*cheat cody do 'klawisza' i wlasnie uzytkownik szakal testowal.

(polecam spojrzeć*do /var/mobile/Applications/XXXXX-XXXXX-XXXX/LiveFire.app/quake3cd-demo/baseq3/q3config.cfg)


Na wszystkich forach jestem jako użytkownik shakal (czasem z siódemką lub inną liczbą) ;)

A do pliczku popatrzę ;)

---- Dodano 01-11-2009 o godzinie 13:13 ----
Heh tak myślałem że Eliminate jest na silniku Quake'a :D

A co w tym pliku jest? bo widze tylko configi sterowania :/

#33 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 13:26

bo to jest config sterowania. ale możesz np przypisać*potrzasniecie iphonem do "god mode" czy jak sobie wymyslisz

#34 Bekas

Bekas
  • 548 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 01 listopada 2009 - 13:55

god mode dziala tylko w trybie offline. Lepszy byl by "give all"

#35 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 14:04

A wiadomo kiedy będzie w europejskim appstore? Bo nie mogę się doczekać, a nie chcę robić konta na kanadyjskim app...;];]

#36 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 01 listopada 2009 - 15:16

Ja już ściągam, ale online będę mógł grać dopiero po 4 listopada (chyba wiecie czemu :P ) Narazie będę grał z botami :D

#37 werakoko

werakoko
  • 540 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 16:08

nielolek - ja nie wiem :P Mały offtop, dlaczego imbackingame pisze te gwiazdki?? :D Edit: Faktycznie, BlaskSn0w... Zapomniałem, bo mam iPhone'a z ery - bez locka :P

#38 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 01 listopada 2009 - 16:25

@werakoko Dlatego, że 4 listopada wychodzi blacksn0w, dzięki któremu będę miał neta w iphone :) Też się zastanawiam po co te gwiazdki :P A co do gry, to gra się fajnie w trybie offline. Już się nie mogę doczekać gry przez neta :D

#39 MalyGlod

MalyGlod
  • 47 postów
  • SkądGdynia

Napisano 01 listopada 2009 - 17:42

Mój nick na plus+ LSDmac dodawajcie ;].

#40 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 17:46

Ja ich nie pisze, i nie mam zielonego pojęcia skąd sie biorą. pewnie słownik nie kompatybilny z ff czy coś. mój nick HappyPerson :)

#41 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 listopada 2009 - 19:36

zainstalowalem... 2 mapy z botami i wywalilem przeciez sterowanie to dramat-.- czym wy sie tak jaracie????

#42 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 01 listopada 2009 - 20:30

4 mapy z botami, mozliwosc dogrania map robionych do quakea 3 (areny?), mozliwosc uzywania cheat codow online (do dzis? twitter.com/ngmoco), no i po prostu QUAKE deathmatch na iphone, mi tam sie podoba :))

#43 this rox

this rox
  • 25 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 02 listopada 2009 - 00:06

zainstalowalem...

2 mapy z botami i wywalilem

przeciez sterowanie to dramat-.-

czym wy sie tak jaracie????


no racja gra jest do bani zanim w kogokolwiek wycelujesz to trzeba sie omęczyć i przy tym zginąc 5 razy w skali od 1 do 10 oceniam na 1+ nie sciągajcie tego hłamu!

PS: ten + w ocenie to tylko za grafe i za pomysł

#44 imbackingame

imbackingame
  • 640 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 03:17

nazywanie chłamem spadkobiercy quake 3 areny... oj oj oj

#45 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 09:25

no racja gra jest do bani zanim w kogokolwiek wycelujesz to trzeba sie omęczyć i przy tym zginąc 5 razy w skali od 1 do 10 oceniam na 1+ nie sciągajcie tego hłamu!
PS: ten + w ocenie to tylko za grafe i za pomysł

Cóż Panowie chyba po prostu sobie nie radzicie. Sterowanie jest identyczne jak w większości shooterów na iPhone'a i sprawdza się bardzo dobrze. Ja po 3 meczach online, byłem w stanie zabić 10 przeciwników w jednym meczu i jeszcze przy tym zginąć raptem 2-3 razy. Walka z botami to zupełna sielanka. Fakt, faktem, czułość sterowania sobie trochę zwiększyłem w ustawieniach, bo defaultowa jest trochę przesadnie wolna. No i na początku nie gra się tak przyjemnie, jak później, gdy po kilku upgrade'ach można sobie zwiększyć prędkość przemieszczania się.
Wg mnie, ta gra to kawał dobrej roboty. A co najlepsze, będzie za darmo i szczerze mówiąc, nie widzę potrzeby dokupowania energii.

Co do problemów, które opisałem wyżej. Zniknęły po restarcie iPhone'a. Dziwna sprawa, widać MemoryInfo mistrzem czyszczenia pamięci nie jest.

#46 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2009 - 12:10

nazywanie chłamem spadkobiercy quake 3 areny... oj oj oj


przesadzasz...

naprawde;]

Cóż Panowie chyba po prostu sobie nie radzicie. Sterowanie jest identyczne jak w większości shooterów na iPhone'a i sprawdza się bardzo dobrze


no wlasnie sterowanie jest jak w wiekszosci fpp na iphona;]

ale jak wedlug ciebie jest ok...to przeciez nie bede cie przekonywal ze jest inaczej;]

#47 robalcfg

robalcfg
  • 495 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 12:31

(...)
no wlasnie sterowanie jest jak w wiekszosci fpp na iphona;]
ale jak wedlug ciebie jest ok...to przeciez nie bede cie przekonywal ze jest inaczej;]

No właśnie i takie samo sterowanie jest chociażby w Modern Combat, którym się wszyscy zachwycają i w którym sterowanie jest bardzo fajnie rozwiązane, tak jak i w Eliminate. Ciężko sobie wyobrazić lepsze rozwiązanie dla FPS na iPhone. Uwielbiam takie narzekanie. Może wskażesz jakieś lepsze rozwiązanie sterowania palcami na dotykowym ekranie?:]

#48 shivan

shivan
  • 1 141 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 listopada 2009 - 14:56

No właśnie i takie samo sterowanie jest chociażby w Modern Combat, którym się wszyscy zachwycają i w którym sterowanie jest bardzo fajnie rozwiązane, tak jak i w Eliminate.


to TPP

i gra sie jakos o wiele przyjemniej

Może wskażesz jakieś lepsze rozwiązanie sterowania palcami na dotykowym ekranie?:]


tak...jak narazie...polecalbym ngmacccacooioo i innym zaniechanie zenujacych prob z fpp na iphona
i zajecie sie innymi grami ktore pasuja idealnie pod ta platforme np.
dungeon hunter od gameloftu
czy nowiutki red alert (chociaz tu fajny by byl rysik;p)

pisze to jako wielbiciel fpp na pc...

#49 _Grx

_Grx
  • 73 postów

Napisano 02 listopada 2009 - 16:59

Ma ktoś jeszcze w sklepie przy każdej broni/zbroi zamiast opisu napis "value not found"? Bardzo mnie to irytuje, gdyż nazbierałem trochę kredytów i chciałbym kupić sobie jakąś zbroję, ale przez to cholerstwo nie mogę żadnej wybrać.

#50 Shakal

Shakal
  • 753 postów
  • SkądWrocław/Kraków

Napisano 02 listopada 2009 - 17:01

To normalne ponieważ dopiero testują serwery ;]




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych