Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Eliminate zbliża się


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

#276 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 12 listopada 2009 - 18:19

level to nie wszystko - buhaha
Dołączona grafikaDołączona grafika

#277 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 12 listopada 2009 - 19:43


gonie biskupa...


gonisz gonisz, a jak ci invite'a wysyłam to olewasz ;)

#278 DonCorleone666

DonCorleone666
  • 365 postów
  • SkądKalisz

Napisano 12 listopada 2009 - 19:56


Mieliście kiedyś taką sytuację?

Mecz trwał strasznie krótko. Dodam, że nie było żadnych komunikatów typu "3 kills left" ani odliczania do końca. Marnotrawstwo energii :P


tak niestety się zdarza. Wejdziesz w grę, minuta i koniec, trudno nie być wtedy na końcu

#279 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 12 listopada 2009 - 20:03

kuuurdeeee molll, grałem z nielolkiem, a tu nagle bum- bateria padła... szkoda, bo fajnie się grało, ale cóż... kupiłem sobie pancerz assault, ale jako że mam 16lvl nie mogłem go ztuningować i na razie jest baaaardzo słaby :D:D ale jak się podrasuje.... pozdro

#280 plotas

plotas
  • 56 postów

Napisano 12 listopada 2009 - 20:06

corleone nie, ja mam Ipoda Toucha 2g ;) nieraz pod pracownia 201 siedze i gram ;d

btw. ile max credytow na mapce zdobyliscie ;p? niestety nie mam screena ale ostatnim czasem nabilem 81 na 1 walce

Dołączona grafika

tutaj 71 pkt.

#281 biskup

biskup
  • 2 479 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 listopada 2009 - 00:23

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

dobranoc ;)

#282 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 13 listopada 2009 - 09:32

Hahaha, poczekaj, poczekaj oj zgubi cię to ;), ta gra jest Złaaaa Koyot - tak tez tak miałem, partia skończyła sie dosłownie po jednym strzale, i tez energia poszła się...

#283 notebooks_pl

notebooks_pl
  • 8 postów

Napisano 13 listopada 2009 - 10:08

tak sięniestety dzieje, kilka razy tak miałem, pisałem o tym w tym wątku wcześniej...

#284 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 listopada 2009 - 11:29

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

dobranoc ;)


Gratulacje - heh - mnie już ta gra znudziła - wciąż to samo - powinno być więcej mapek, i więcej ludzi na mapce (rzeźnia by była)

Teraz to będę grał raz na jakiś czas....

pozdro

#285 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 13 listopada 2009 - 11:59

DudusCSE - nie rezygnuj :) ngmoco wysłało do apple już 1.1, nowe bronie i nowe mapy

#286 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 listopada 2009 - 13:03

DudusCSE - nie rezygnuj :) ngmoco wysłało do apple już 1.1, nowe bronie i nowe mapy


no - zobaczymy, bo jak na razie nudaa...

#287 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 13 listopada 2009 - 15:27

Kwestia osobistych preferencji - dla mnie wciąż rewelacja, powrót do dawnych czasów, Właśnie przedwczesnie zakończyła się jedna sesja :(, każdy z graczy zarobił ledwie po kilka credytów... a energia się straciła. Potrzebowałem zaledwie 8 kredytów na nowy lvl i się nie udało :D i 300 (!) pkt skillu poszło się magicznie jeeeeechać. WTF??? I znowu będzie trzeba nadrabiać.

#288 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 listopada 2009 - 15:36

Kwestia osobistych preferencji - dla mnie wciąż rewelacja, powrót do dawnych czasów,

Właśnie przedwczesnie zakończyła się jedna sesja :(, każdy z graczy zarobił ledwie po kilka credytów... a energia się straciła. Potrzebowałem zaledwie 8 kredytów na nowy lvl i się nie udało :D i 300 (!) pkt skillu poszło się magicznie jeeeeechać. WTF??? I znowu będzie trzeba nadrabiać.


Też tak mam... Gdy np przerwie mi meczyk lub się skończy szybko to leci się.... dużo Skills.... uroki tej gry..

#289 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 13 listopada 2009 - 16:55

Mi jeszcze się podoba :P Gratz dla biskupa :D

#290 DudusCSE

DudusCSE
  • 2 899 postów
  • Skądz Polski

Napisano 13 listopada 2009 - 17:12

.. no... biskup -..

nowe wyniki
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#291 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 14 listopada 2009 - 12:44

Mam pewien problem, jest nowa oferta specjalna, no to pobrałem to Rolando, zainstalowałem, odpalam i trzeba sie zalogować na konto Plus+, no to sie loguje i błąd, że zła nazwa użytkownika lub hasło, tyle tylko, że na 100% jest dobre bo w Eliminate działa, o co chodzi? Też tak macie? ;] pozdrawiam, ed00c

#292 notebooks_pl

notebooks_pl
  • 8 postów

Napisano 14 listopada 2009 - 22:21

Gra zaczyna trącać nudą... mnie dodało +200creditów i co z tego, jak nie masz cells długo dochodzisz ;) do 16lvl.... zauwążcie, że myśł że coś osiągniesz w tej grze jest zgubna: chyba wielu myśli że coś tam zyska, lepszą zbroję, lepszego guna, więcej shields itd i wtedy wszystkim pokaże....a tu lipa, wraz ze wzrostem lvl i losowania wpuszczają cie na pojedynek z graczami o podobnym lvl. I dlatego gra zaczyna się nudzić, no mam rację czy nie? Jaki sens jest upgaredować broń i pancerz skoro wszyscy to robią? Na początku często zdarzało się że na arenę przy moiim 11lvl wpuszczało 20-21lvl ze zbroją tank i rocket lunherem co powodowało ogólnie masakrę. Ale po tygodniu darza się to rzadziej, czyżby przeszli grę do końca czy już dali sobie spokój z graniem?? Jednak Q3Arena miał to coś, wszyscy równe szanse na arenie, kto dopadł broń czy zbroję miał łatwiej, ale liczyła się jednak wprawa i zręczność.

#293 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 15 listopada 2009 - 12:25

No pomału zaczyna powiewać nudą, wszyscy biegają z Rocket'ami, to też kupiłem... Jak się gra w 4 osoby i każdy ma Rakietnice to jest tylko: strzelaj jak najszybciej byle gdzie, ktoś oberwie ^^. pozdrawiam, ed00c

#294 axyon

axyon
  • 141 postów
  • SkądRzeszów (pustynia iSpotowa)

Napisano 15 listopada 2009 - 12:31

Ja też nie widziałem nazw- dudusCSE mi powiedział że trzeba w iPhonie język na angielski zmienić i już działa mi :D proste no nie?

#295 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 16 listopada 2009 - 09:37

eliminate jest casualową grą więc zapewne będzie spora liczba graczy którzy się nią znużą i część która w niej utonie i po roku nadal będzie pykać. Co do samej rozgrywki to polecam wam 1 on 1 - miałem przyjemność zagrać taki mecz z kimś o levelu 30 i jakiś 1000 skillu większym ode mnie (czyli miał 5000). Graliśmy na the lift, i okazało się tak jak już to ktoś wcześniej tu napisał, że jest to świetna mapa na 1 on 1. Potrzedłem strategicznie, i wygrałem 3:1. mało killsów ale gra była naprawdę interesująca - ja ze swoim shotgunem, on walił antimatter, które latały po korytarzach, odbijały się i ogólnie piekło. Ale wystarczyło obrac sensowny rout po planszy by wygrać mimo przewagi przeciwnika. Niska liczba killsów też świadczy, że nie była to bezmyślna rąbanka a bardzo przemyślana gra. Wniosek taki, że faktycznie gra może znużyć przy ciągłym graniu w 4 osoby na planszy - bo przeważa wtedy czynnik losowy. A multi aby był naprawdę satysfakcjonujący wymaga minimalizacji losowści a przewagi taktyki i strategicznego podejścia. Polecam więc częściej grać 1 on 1 zamiast rzeźbić w czwórkę.

#296 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 16 listopada 2009 - 10:12

ha, może zupdatowana maksymalnie plasma(shotgun) tak daje albo strzelał jednocześnie z plasmy i dokładał z lasera :)

#297 axyon

axyon
  • 141 postów
  • SkądRzeszów (pustynia iSpotowa)

Napisano 16 listopada 2009 - 11:53

Albo jakis beta tester..?

#298 lobotommy

lobotommy
  • 553 postów
  • SkądGliwice

Napisano 16 listopada 2009 - 14:41

Ciekawa rzecz - miałem teraz ponownie 1on1 na world na lifcie - generalnie super sprawa, tylko od czego to moze zależeć. Bój był z podobnymi parametrami, tym razem 30 level próbował rakietnicą coś zdziałać. Nie zdziałał :]

#299 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 16 listopada 2009 - 14:45

Ja tam właśnie nie nawidzę 1v1, wtedy w ogóle nie potrafię grać ;P. Teraz pomału ulepszam Rocket Launchera i on kosi, że nie ma bata ;P. pozdrawiam, ed00c

#300 Grekki

Grekki
  • 262 postów

Napisano 16 listopada 2009 - 15:24

Ja pobrałem te EPW i mi kasy nie dodało, ja tam wale z shotguna i vaporizera ;> jak ktoś daleko stoi to po całym clipie z vaporizera nie ma bata żeby stał dalej.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych