Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Folie LCD / Szkła (Opinie)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2735 odpowiedzi w tym temacie

#2351 Regiss

Regiss
  • 2 895 postów
  • SkądRadom

Napisano 01 października 2018 - 11:11

Spoko dzięki. I każdy Euro RTV ma taką opcję czy muszę dzwonić do swojego i pytać?

iPhone 15 Pro


#2352 effe

effe
  • 6 545 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 01 października 2018 - 11:14

Myślę, że dzisiaj już każde Euro. W Szczecinie na 100% wszystkie :) Więc w większych miastach również. 


  • Regiss lubi to

iPhone 12 mini 


#2353 aquatarion

aquatarion
  • 962 postów
  • SkądZabrze

Napisano 02 października 2018 - 21:04

Hej, pewnie było pełno takich informacji w tym dziale, ale proszę o konkretną odpowiedź, nie mam czasu szukać.

 

Potrzebuję zakupić dobre szklo na ekran do iphone X, pasujące do apple silicone case. moze byc z ramką lub bez, najlepiej kryjace rownież czujniki. Dzięki :)



#2354 anics

anics
  • 172 postów

Napisano 03 października 2018 - 21:02

Polecali tutaj szkło od Smart-tel.
Zaryzykowałem i kupiłem dwa do X.
Rewelacja, nic nie dostaje się pod szkło, dobry poślizg , no i właściwie jest niewidoczne.
https://allegro.pl/s...WIyYjRmZmE3MDg=

#2355 Frankol

Frankol
  • 30 postów

Napisano 04 października 2018 - 14:32

Czesc!

 

Zastanawiam się nad takim zestawem.

Wiem ze Etui jest już na pewno skrojone na Xsa. Nie jestem jedynie pewien czy ekran jest dokładnie taki sam oraz czy szkło na obiektyw będzie pasowało. Ma ktoś możne już jakieś doświadczenie? :)

 

https://pancernik.eu...aparat-Benks-KR
https://pancernik.eu...slim-full-cover
https://pancernik.eu...r-czarne-matowe -

 

pozdrawiam!

Arek



#2356 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 04 października 2018 - 17:41

Trochę nie rozumiem kupowania szkła za 100zł albo więcej. Od dawna kupuję szkła po 30-40zł. Jak telefon spadnie, szkło się ukruszy, to i tak przecież zaleca się wymianę na nowe. Chodzi o drobne zarysowania na szkle? Te droższe się tak nie rysują?


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#2357 Regiss

Regiss
  • 2 895 postów
  • SkądRadom

Napisano 04 października 2018 - 18:39

Rysują się tak samo i tak samo tłuką. Max 20-30 zł za szkło.A ostatnio ip7 i ip8 jadę na takich z Ali za 2-5$ i się sprawdzają tak samo jak te z marketów za 30-40 zł.

Użytkownik Regiss edytował ten post 04 października 2018 - 18:40

iPhone 15 Pro


#2358 dobrakawa

dobrakawa
  • 779 postów

Napisano 04 października 2018 - 18:47

Bo te z marketów to ta sama chińszczyzna, ale w innym opakowaniu ;)


Pro 2012, 12 Mini, SE 44mm Cellular


#2359 Regiss

Regiss
  • 2 895 postów
  • SkądRadom

Napisano 04 października 2018 - 19:06

Dokładnie.

Użytkownik Regiss edytował ten post 04 października 2018 - 19:06

iPhone 15 Pro


#2360 Frankol

Frankol
  • 30 postów

Napisano 05 października 2018 - 06:20

Akurat to szkło mogę mieć za 10 USD dwie sztuki. Stad pytanie czy ktoś ma pewność ze to wszystko będzie pasowało do siebie?

#2361 Derwasky

Derwasky
  • 36 postów

Napisano 06 października 2018 - 15:08

A co polecicie do SE??, uzywam szklo na caly ekran ale nakleilem juz z 3 szkla i kazde na home przycina haczy ...

Użytkownik Derwasky edytował ten post 06 października 2018 - 15:09


#2362 MobiGame

MobiGame
  • 24 postów

Napisano 07 października 2018 - 15:46

Ja od pewnego czasu do X używam Benks pro+ 3D.
Plusy:
- pokrywa cały ekran, praktycznie nie widać ze coś jest
- łatwo nałożyć, w sumie to pojęcie względne ;) ale mi się udało za pierwszym razem, tak jak ktoś pisał : nie ma w X punktu odniesienia ale bez problemu można delikatnie podnieść szkło i spróbować jeszcze raz
- dobra powłoka, praktycznie brak śladów
- dotyk tez reaguje ok, nie zauważyłem jakiejś różnicy
- rozsądna cena

Minusy:
- widoczne kamerki, ale można się przyzwyczaić
- lekka głębia, widać ze ekran jest trochę niżej, taki efekt 3D za free :)

#2363 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 09 października 2018 - 08:49

Jakie bedzie najlepsze szkło hartowane do iPhone 7 Plus Czarny Mat? Chodzi mi o to,żeby szkło było jak najmniej widoczne,korzystanie z niego nie było jakos odczuwalne na ekranie i nie zmieniało kolorów/jasności itp. ekranu.
Oczywiście do tego mam Silicone Apple Case czarne.

Czy te z Apple Store jest warte swojej ceny (np.

Ochraniacz ekranu Belkin InvisiGlass Ultra do iPhone’a 8 Plus / 7 Plus)

i bedzie niewidoczne na iPhone 7Plus Czarny Mat?

Czy lepiej kupic folie?

Z gory dziekuje za odpowiedz,bo zaraz musze zamowic to szklo!



#2364 madizal

madizal
  • 248 postów
  • SkądKatowice

Napisano 09 października 2018 - 09:02

Ja od pewnego czasu do X używam Benks pro+ 3D.
Plusy:
- pokrywa cały ekran, praktycznie nie widać ze coś jest
- łatwo nałożyć, w sumie to pojęcie względne ;) ale mi się udało za pierwszym razem, tak jak ktoś pisał : nie ma w X punktu odniesienia ale bez problemu można delikatnie podnieść szkło i spróbować jeszcze raz
- dobra powłoka, praktycznie brak śladów
- dotyk tez reaguje ok, nie zauważyłem jakiejś różnicy
- rozsądna cena

Minusy:
- widoczne kamerki, ale można się przyzwyczaić
- lekka głębia, widać ze ekran jest trochę niżej, taki efekt 3D za free :)

Czy masz do tego jakieś etui ?, w opisie szkła nie zalecają montażu wraz z etui.



#2365 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 09 października 2018 - 13:16

Byłem w sklepach w moim miescie i znalazlem ciekawa opcje,a mianowicie...

Wycinaja folie pod wymiar na iPhone w RTV EURO AGD i NEONET za oplata 100zl razem z zalozeniem + gwarancja.

Myslicie,ze to dobry wybor? Z tego co ogladalem tez u mnie w miescie na zywo szkla,sa o wiele grubsze i bardziej widoczne na iPhone.

Zalezy mi glownie na nie zarysowaniu telefonu,bo jedynie raz moj 3GS spadl mi niefortunnie na ziemie,tak to przez ladne ponad 5 lat nigdy nie zbilem szybki w telefonie.

Wiec moze wystarczy sama folia? Dodam,ze chodzi tu o iPhone 7Plus w wesji Czarny Mat.

Dodatkowo uzywam Apple Silicone Case na tyl,wiec taki zestaw chyba powinien dac standardowa ochrone urzadzenia?

Btw.Jak beda naklejac folie na telefon,to lepiej zeby nalozyli razem z rogami czy zostawili troche miejsca na Case? 

Podobno przy zdejmowaniu jest mozliwosc,ze sie odklei,ale czy chodzi tu o sciaganie Case co dwa dni czy codziennie? bo ja,jak juz zaloze to moze z 2-3 razy w miesiacu co najwyzej je zdejme,zeby najwyzej wydmuchac jakies paprochy i tyle.

Moze jest tez ktos kto nosi bez zadnej ochrony na ekranie i sie wypoie,jak to wyglada po dluzszym czasie uzytkowania.


Użytkownik artipl edytował ten post 09 października 2018 - 14:28


#2366 Tomzik87

Tomzik87
  • 1 015 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 09 października 2018 - 14:37

Ja mega polecam:

 

https://pancernik.eu...s-x-pro-plus-3d

 

Najlepsze szkło jakie miałem, używam z Apple leather case



#2367 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 09 października 2018 - 15:42

Odpowie mi ktos na powyzsze pytania i czy szkla ze strony Apple firmy Belkin sa warte swojej ceny?

Prosze o szybka odpowiedz,bo musze maksymalnie do jutra rano zamowic cos na ekran.



#2368 Regiss

Regiss
  • 2 895 postów
  • SkądRadom

Napisano 09 października 2018 - 15:45

Odpowie mi ktos na powyzsze pytania i czy szkla ze strony Apple firmy Belkin sa warte swojej ceny?

Prosze o szybka odpowiedz,bo musze maksymalnie do jutra rano zamowic cos na ekran.

 

Na pewno nie warto. Za tą cenę kupisz kilka równie dobrych.


iPhone 15 Pro


#2369 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 09 października 2018 - 15:54

Doradzi mi ktos co kupic na czarnego iPhone 7Plus? Uzywam go z Apple sylikonowym case.

Jakie szklo folia bedzie najlepiej ''lezec''? Chodzi mi o to,zeby byla idealnie spasowana z etui,bo z tego co sie dowiedzialem jak zaloze na rogi to przy sciaganiu/nakladaniu etui odkleja mi sie rogi.

Podajcie jakas najlepsza opcje przy tym Case i tym iPhone.

Moze cos ze strony Apple? skoro tam maja takie szkla to powinny byc dopasowane idealnie? tylko czy te przezroczyste np.Belkina nie bedzie bardzo widoczne na czarnym iPhone?



#2370 Arshe

Arshe
  • 800 postów
  • SkądŁódź

Napisano 09 października 2018 - 15:58

Doradzi mi ktos co kupic na czarnego iPhone 7Plus? Uzywam go z Apple sylikonowym case.
Jakie szklo folia bedzie najlepiej ''lezec''? Chodzi mi o to,zeby byla idealnie spasowana z etui,bo z tego co sie dowiedzialem jak zaloze na rogi to przy sciaganiu/nakladaniu etui odkleja mi sie rogi.
Podajcie jakas najlepsza opcje przy tym Case i tym iPhone.
Moze cos ze strony Apple? skoro tam maja takie szkla to powinny byc dopasowane idealnie? tylko czy te przezroczyste np.Belkina nie bedzie bardzo widoczne na czarnym iPhone?

Ja mam folie od 3mk invisible case i etui puro slim na moim X. Założone 1 sierpnia w dniu zakupu telefonu, telefon codziennie wyciągany z etui do czyszczenia, a folia nawet nie została naruszona. Wygląda jakbym ją dopiero co założył.

 iPhone 12 mini   iPhone 5s  iPad 8 th  HomePod mini 


#2371 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 09 października 2018 - 16:47

Moze jest ktos kto odpowie na moje powyzsze pytania? Ktos kto posiada iPhone 7Plus z sylikonowym Apple Case i szklem Belkin/Tech21? Ewentualnie folia z jakiegos marketu AGD/RTV? Pracownik mowil mi,ze wycinaja ja pod wymiar danego telefonu.

Szczegolnie na temat folii w RTV EURO AGD/NEONET i o szkle hartowanym Belkin/Tech21 na stronie Apple'a.

Czy bedzie dobrze ''lezec'' razem z tym Apple Case,czy cos innego sprawdzonego wybrac zeby bylo idealnie spasowane i nie bylo widac tych paskow od szkla hartowanego czy folii.



#2372 sn4ke

sn4ke
  • 317 postów

Napisano 09 października 2018 - 20:08

Rydzyk fizyk :D Zamówiłem dzisiaj szkło JCPAL PRESERVER GLASS na IP8 - zobaczymy czy zda egzamin.


iPhone 8, MBA


#2373 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 09 października 2018 - 22:29

Posiadał ktoś Belkin InvisiGlass Ultra do iPhone 7Plus czarny mat + sylikonowe etui od Apple?
Współgra to ze sobą? Etui zakrywa cały ekran równo ze szkłem czy jest minimalne miejsce pomiędzy etui,a szkłem?
Moze sie tez ktoś wypowiedzieć na temat tego szkła,bo troche kosztuje a pierwszy raz będę zakładał szkło...
Lub o 3MK Invisible Glass? Te dwa szkła mam teraz na uwadze,ewentualnie pójście właśnie do RTV EURO AGD/NEONET gdzie załóża mi folie za 100zl z gwarancja.
Chyba,ze dam do jakiegoś sklepu ale myśle ze w moim małym mieście nie maja żadnych maszyn lub czegoś podobnego tylko założą pewnie ta sama metoda co mógłbym założyć w domu.
Lub czy ktoś używał iPhone 7Plus w samym sylikonowym etui od Apple? Chroni etui troche ekran czy nic,a nic nie daje? Przyznam,ze najlepiej byłoby korzystać bez żadnej nakładki na ekranie.
Doradzcie,bo nie chce wydawać pieniędzy w błoto,a szkła ani folii nigdy w życiu nie używałem.

Użytkownik artipl edytował ten post 09 października 2018 - 23:21


#2374 artipl

artipl
  • 138 postów

Napisano 10 października 2018 - 01:33

Moze prościej...czym sie różni ten Belkin od innych szkieł/folii,ze kosztuje 170zl?
Jest cos w nim wyjątkowego żeby dopłacać te 70zl więcej?
I czy jest jakis sklep w Polsce,ktory ma taka maszynkę jaka jest w Apple Store do zakładania szkieł w Polsce? Czy samemu dam radę nałożyć to tak idealnie jak maszyna?
Najbardziej mnie interesuje czy spasuje te szkło Belkin z Apple sylikonowym case.
Proszę o szybkie odpowiedzi bo dzisiaj przed 15:00 muszę zamówić szkło!

#2375 Frankol

Frankol
  • 30 postów

Napisano 10 października 2018 - 07:37

Czesc,

 

Jeśli ktoś interesował się Spigen Glass Full Cover na XS to taka odpowiedz dostałem z supportu:

 

Hello,

Thanks for contacting Spigen!

Sorry but iPhone X Screen Protector Glass Full Cover will not be compatible with the iPhone XS device.

Please let us know if you have any additional questions!

Warm Regards, 

Charlie 
Zadałem pytanie dlaczego. Czekam na odp. Kilka osób mówiło tutaj ze ekran niczym się nie rożni....a jednak.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych