Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Folie LCD / Szkła (Opinie)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2481 odpowiedzi w tym temacie

#2476 xGrzechu95

xGrzechu95
  • 2 postów

Napisano 10 lipca 2019 - 10:35

Hej, posiadam pokrowiec Classic One od Spigena. Pytanie mam czy szkło które jest z aplikatorem  lub benks kr+ nie będzie podważane ? 

#2477 Tomzik87

Tomzik87
  • 842 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 15 lipca 2019 - 13:11

Ja niestety już w ciągu półroku 7 szkieł testowałem na XS MAX. Dość często tel z kluczami w kieszeni i wszystkie szkła pękały. Z obserwacji powiem, że te za 50-80zł nawet bardziej jak za 20:) Kupuję zawsze wersje 3d na cały ekran bez wycięcia

Użytkownik Tomzik87 edytował ten post 15 lipca 2019 - 13:12

#2478 Dastia

Dastia
  • 772 postów

Napisano 16 lipca 2019 - 11:15

A ja pierwszy raz kupiłam na allegro jakieś inne niż zawsze i tfu tfu ani rysy. Jest świetne! :)
iPhone XS Max Gold

#2479 Regiss

Regiss
  • 1 486 postów
  • SkądRadom

Napisano 17 lipca 2019 - 19:46

Koledzy i Koleżanki posiadacze tych polecanych tu Benksow i Nillkinow czy u was też po nałożeniu szkła jest taki rant jak na zdjęciu? Jest on wpieniający bo pcha się tam syf a do tego jest ostry w dotyku i niewygodny w uchwycie. To jest jakieś szkło z Ali i jestem ciekaw jak jest w tych firmowych. Zdjęcia mile widziane :)

https://zapodaj.net/...547f95.jpg.html

Użytkownik Regiss edytował ten post 17 lipca 2019 - 19:46

IPhone X

#2480 Tomzik87

Tomzik87
  • 842 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 lipca 2019 - 13:31

U mnie było ok tylko pękają od patrzenia.

Koledzy i Koleżanki posiadacze tych polecanych tu Benksow i Nillkinow czy u was też po nałożeniu szkła jest taki rant jak na zdjęciu? Jest on wpieniający bo pcha się tam syf a do tego jest ostry w dotyku i niewygodny w uchwycie. To jest jakieś szkło z Ali i jestem ciekaw jak jest w tych firmowych. Zdjęcia mile widziane :)

https://zapodaj.net/...547f95.jpg.html

#2481 Cadnin

Cadnin
  • 149 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 lipca 2019 - 14:30

Czy ktoś ma doświadczenie w użytkowaniu szkła Benks KR+ 3D oraz etui Spigen Liquid Armor w iPhone 7+? Pytam, bo wczoraj założyłem szkło + etui i nie widze, żeby etui podważało szkło, ale co jakiś czas jestem w stanie lekko docisnąć etui do ramki telefonu. Czyli chyba coś tam nie do końca pasuje, chociaż szkło założone idealnie. Jestem po prostu ciekaw czy po jakimś czasie szkło może się uszkodzić z tego powodu :) 

Today we are living our future memories...

#2482 4GSM

4GSM
  • 26 postów
Napisano 08 sierpnia 2019 - 21:30

Czy ktoś ma doświadczenie w użytkowaniu szkła Benks KR+ 3D oraz etui Spigen Liquid Armor w iPhone 7+? Pytam, bo wczoraj założyłem szkło + etui i nie widze, żeby etui podważało szkło, ale co jakiś czas jestem w stanie lekko docisnąć etui do ramki telefonu. Czyli chyba coś tam nie do końca pasuje, chociaż szkło założone idealnie. Jestem po prostu ciekaw czy po jakimś czasie szkło może się uszkodzić z tego powodu :)

A jakiej kolejności to robiłeś najpierw etui, potem szkło ?

Co mas zna mysli pisząc "co jakiś czas jestem w stanie lekko docisnąć etui do ramki telefonu" ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych