Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Dungeon Hunter


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
214 odpowiedzi w tym temacie

#26 M.Konieczny8

M.Konieczny8
  • 160 postów
  • SkądLeszno

Napisano 11 września 2009 - 20:14

Teraz tylko czekać xD

#27 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 14 września 2009 - 17:38

premiera 14 wrzesnia :)


Na razie nie ma... :(:(

#28 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2009 - 17:54

Na razie nie ma... :(:(

W USA jest dopiero południe, może jeszcze dziś będzie.

#29 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 14 września 2009 - 18:04

Tak sobie myśle to będzie najlepszy rpg do czasu Ravensworld, czy wyjdą poza nimi jeszcze jakieś inne ciekawe rpegi?

#30 ed00c

ed00c
  • 2 404 postów
  • SkądKostrzyn Wlkp.

Napisano 14 września 2009 - 18:06

Oby dzisiaj lub jutro wyszło, bo w środę wyjeżdżam i chętnie bym sobie przez podróż pograł ;]. pozdrawiam, ed00c

#31 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 14 września 2009 - 18:22

Co do Ravensword, pojawił się pierwszy trailer z gry. Można go obejrzeć albo tu Touch Arcade: iPod Touch and iPhone Game Reviews and News albo na moim blogu(Ravensword: The Fallen King – nowy RPG już niedługo na iPhone ! [UPDATED] iPhone Games & Apps [PL])

Też chciałbym, żeby Dungeon Hunter już wyszedł :) Ale na pewno został już wysłany ? Wydaje mi się, że miał zostać wysłany dopiero po 14 września czyli dzisiaj. (czytałem gdzieś na TA, ale pewny nie jestem)

#32 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 września 2009 - 18:27

Co do Ravensword, pojawił się pierwszy trailer z gry. Można go obejrzeć albo na moim blogu (Ravensword: The Fallen King – nowy RPG już niedługo na iPhone ! [UPDATED] iPhone Games & Apps [PL]) , albo na Touch Arcade: iPod Touch and iPhone Game Reviews and News

Też chciałbym, żeby Dungeon Hunter już wyszedł :) Ale na pewno został już wysłany ? Wydaje mi się, że miał zostać wysłany dopiero po 14 września czyli dzisiaj. (czytałem gdzieś na TA, ale pewny nie jestem)


Screeny Ci się na blogu nie wyświetlają...

#33 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 14 września 2009 - 18:36

Screeny Ci się na blogu nie wyświetlają...


Jutro spróbuje poprawić.

#34 Quimeen

Quimeen
  • 1 004 postów
  • SkądTrzebinia

Napisano 14 września 2009 - 19:01

Od dwóch tygodni Gameloft wypuszcza nowe gry w czwartek. Więc Dungeon Hunter można się wtedy spodziewać.

#35 krl.krl

krl.krl
  • 522 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 września 2009 - 20:17

Swoją drogą to mamy niezły wysyp gier: Sandstorm, Blades of Fury, Dexter, Dungeon Hunter, Ravensword. I pomyśleć że przed nami jeszcze Fifa, GTA, NFS Shift, Asphalt 5, Red Alert...

#36 Carlst

Carlst
  • 656 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 14 września 2009 - 20:21

I będzie tego więcej. Twórcy gier zaczynają doceniać potencjał naszych "konsol".

#37 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 14 września 2009 - 21:02

Zaczynają doceniać, ale wiąże się to z faktem, iż trzeba będzie mieć coraz lepsze konsole i gry będą coraz droższe... ale zobaczymy :)

#38 nielololek

nielololek
  • 706 postów
  • SkądPolska

Napisano 15 września 2009 - 16:30

Niektórzy mieli problemy z zobaczeniem screenów na moim blogu (tylko ravensword), możecie sprawdzić teraz ? Link: Ravensword: The Fallen King – nowy RPG już niedługo na iPhone ! iPhone Games & Apps [PL]
Powiedzcie czy są teraz (najlepiej na PW, żeby nie robić już offtopu)

EDIT: Ok, trzy osoby potwierdziły, że screeny już są. Dzięki

I Sory za offtopic

#39 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 15 września 2009 - 18:14

Swoją drogą to mamy niezły wysyp gier: Sandstorm, Blades of Fury, Dexter, Dungeon Hunter, Ravensword. I pomyśleć że przed nami jeszcze Fifa, GTA, NFS Shift, Asphalt 5, Red Alert...


...RED ALERT? Nie mów że chodzi o command & conquer... hohoho :wink:

A czy wiadomo coś o premierze Dungeon Hunter? Mam nadzieje, że jak napisał Quimmen w czwartek, bo już oglądam appstore 200 razy dziennie :] i doczekać się nie moge...

#40 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 września 2009 - 18:24

Zapowiada się ciekawe. Tylko szkoda, że gra będzie bardzo krótka - jak każda ze stajni Gameloft'u :rolleyes:

#41 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 15 września 2009 - 18:35

Zapowiada się ciekawe. Tylko szkoda, że gra będzie bardzo krótka - jak każda ze stajni Gameloft'u :rolleyes:


Chyba nie grałeś w Assassin's Creed :)

#42 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 15 września 2009 - 18:54

Zapowiada się ciekawe. Tylko szkoda, że gra będzie bardzo krótka - jak każda ze stajni Gameloft'u :rolleyes:


Hehe w Real Soccer 2009 można grać prawie rok- do premiery Real Soccer 2010.... :D

#43 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 września 2009 - 19:00

Hehe w Real Soccer 2009 można grać prawie rok- do premiery Real Soccer 2010.... :D

Tak, w Simsy też można :rolleyes:

Chyba nie grałeś w Assassin's Creed :)

Grałem i nadal gram, przyznam się, że jej jeszcze nie ukończyłem.

#44 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 15 września 2009 - 19:27

Ale simsy są autorstwa Electronic Arts Netherland, a mówiłeś o gameloft'cie... ;]

#45 adrianopel

adrianopel
  • 1 451 postów

Napisano 15 września 2009 - 22:40

Grałem i nadal gram, przyznam się, że jej jeszcze nie ukończyłem.


To czemu piszesz "jak każda ze stajni Gameloft'u "? ;)

#46 mikolaj230

mikolaj230
  • 151 postów
  • Skądże by znowu!

Napisano 15 września 2009 - 23:04

Assassin Creed ma rozbudowaną fabułę i można w niego długo grać, ale przejść się da w 4 godziny (mój rekord ;)). Poza tym chyba tylko Brain Challenge i RS2009 są do długiego grania, ale one się nie liczą. A cała reszta - Blades of Fury, Sandstorm, Guitar Rock Tour itp. chociaż są rewelacyjnie wykonane, to krótkie - zajmują 1-2 godzin, Gangstara przeszedłem całego w 3. Więc krótka fabuła jest dla Gameloftu typowa :)

#47 Carlst

Carlst
  • 656 postów
  • Płeć:
  • SkądKatowice

Napisano 16 września 2009 - 06:56

Kolejna generacja gier na iPhone/iPoda Touch będzie pewnie miała dłuższą fabułę.

#48 misiekgruby

misiekgruby
  • 3 212 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 września 2009 - 14:04

To czemu piszesz "jak każda ze stajni Gameloft'u "? ;)

Dobra, AS jest jedyną, która zajmuje nieco więcej czasu.

Assassin Creed ma rozbudowaną fabułę i można w niego długo grać, ale przejść się da w 4 godziny (mój rekord ;)). Poza tym chyba tylko Brain Challenge i RS2009 są do długiego grania, ale one się nie liczą. A cała reszta - Blades of Fury, Sandstorm, Guitar Rock Tour itp. chociaż są rewelacyjnie wykonane, to krótkie - zajmują 1-2 godzin, Gangstara przeszedłem całego w 3. Więc krótka fabuła jest dla Gameloftu typowa :)


Tutaj zgadzam się w 100%. Myślę, że dla dobrego rpg na iPhona/Toucha to te 8 godzin to minimum.

#49 lux47

lux47
  • 212 postów

Napisano 16 września 2009 - 17:25

Assassin Creed ma rozbudowaną fabułę i można w niego długo grać, ale przejść się da w 4 godziny (mój rekord ;)). Poza tym chyba tylko Brain Challenge i RS2009 są do długiego grania, ale one się nie liczą. A cała reszta - Blades of Fury, Sandstorm, Guitar Rock Tour itp. chociaż są rewelacyjnie wykonane, to krótkie - zajmują 1-2 godzin, Gangstara przeszedłem całego w 3. Więc krótka fabuła jest dla Gameloftu typowa :)


Jeśli dla ciebie przejście Guitar Rock Tour zajmuje 2 godziny na poziomie hard, to respekt :]
Według mnie ilość czasu spędzonej przy grze zależy od poziomu gry, a nie od innych pierdoł. W Blades of Fury można szybko odblokować wszystkie postacie ustawiając na 1 runde i 30sec na poziomie easy, natomiast 5 rund po 99 sec na poziomie hard to jest coś... I to się tyczy do wszystkich gier... :) Pozdr

#50 mikolaj230

mikolaj230
  • 151 postów
  • Skądże by znowu!

Napisano 16 września 2009 - 21:17

Jeśli dla ciebie przejście Guitar Rock Tour zajmuje 2 godziny na poziomie hard, to respekt :]
Według mnie ilość czasu spędzonej przy grze zależy od poziomu gry, a nie od innych pierdoł. W Blades of Fury można szybko odblokować wszystkie postacie ustawiając na 1 runde i 30sec na poziomie easy, natomiast 5 rund po 99 sec na poziomie hard to jest coś... I to się tyczy do wszystkich gier... :) Pozdr


Guitar Rock Tour na hardzie też można bez problemu przejść w 2 godziny, nawet krócej. Praktyka czyni mistrza ;-) A to że Blades of Fury można przedłużyć, nie znaczy że nie można przejść w kilkanaście minut xD




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych