Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Jaki dostawca internetu najlepszy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#26 wieslawo

wieslawo
  • 3 698 postów
  • SkądL-no/P-ń

Napisano 27 sierpnia 2009 - 20:20

Linksysy są*bardzo dobre. W końcu Cisco jakby nie patrzeć ;) Bardzo dobrze współpracują zarówno z maciejami jak i pc. W domu stoją*3 macieje i jeden pc, wszystko biega bezeprzewodowo. Nie mam też*co narzekać*na D-Linka i Pentagrama, wszystkie działały dobrze, jednak najlepszy zasięg ma linksys, a poza tym jestem z natury wierny marce ;)

#27 seb235-8731863dbe

seb235-8731863dbe
  • 8 114 postów

Napisano 27 sierpnia 2009 - 21:42

D-Linki podupadły i nie ufam już im :)

#28 OryginalJacksta

OryginalJacksta
  • 1 postów

Napisano 29 stycznia 2011 - 18:07

Dostep jest sprawa dosyc osobista;) kazdy ma inne wymogi i po to jest konkurencja by podwyzszac co i rusz standardy oferowanych uslug z pozytkiem dla nas:) Ja od siebie polecam radiowke, a ze wpadla mi oferta firmy airmax.pl i sie nie zawiodlem to i tego providera moge opisac w samych superlatywach. Thumbs up!:P

#29 it-life

it-life
  • 16 postów

Napisano 01 lutego 2011 - 10:30

Ja natomiast straciłem zaufanie do Liksysów by Cisco ;) Kilka miesięcy walki z modelem WAP200-EU, wymian, upgrade'ów softu itp skutecznie zaaplikowało mi dystans do ich produktów, chociaż wydaje mi się że to po prostu nieudany model bo firma porządna. Obecnie zarówno w firmach które administruję jak i w domu mam dlinki i wszystko działa bezproblemowo :) A co do operatorów to bardzo długo bylem zadowolony z Aster. Niestety dałem się złapać na promocję umowy 2 letniej podczas której okres promocyjny trwał tylko rok i niedawno rachunki za łącze 10mbit osiągnęły 144zł brutto... :) Trzeba uważnie czytać umowy :) Czekam aż UPC wystosuje jakieś ciekawe oferty dla klientów Aster bo jak niektórzy pewnie wiedzą, doszło do przejęcia Aster przez UPC.

#30 pepan

pepan
  • 524 postów
  • SkądPoznań/Skarżysko-Kamienna

Napisano 03 lutego 2011 - 14:25

proponuje inea + tplink

#31 narkoman

narkoman
  • 4 360 postów
  • SkądBydgoszcz

Napisano 03 lutego 2011 - 15:59

Od siebie polecam UPC - mam od kiedy weszło do Bydgoszczy, działa świetnie, awarie sporadyczne, necik śmiga etc. Teraz tylko czekam, aż w końcu wprowadzą Fiber 120Mbps do Bydgoszczy, niestety ciągle nie ma :-(

#32 Meduza

Meduza
  • 736 postów
  • SkądTønsberg, NO; Los Angeles, USA

Napisano 03 lutego 2011 - 16:50

Jak ja mieszkałem w Elblągu to na początku miałem Tpeske ale to była tragedia. Potem miałem dialog i było całkiem okej. Ale to zamieszchłe czasy) teraz musze korzystać z bezprzewodowego co jest totalną tragedią, i tutaj poproszę Was o pomoc, może ktoś z Was mi pomoże. Mieszkam na skogu (las między górami) i nie docierają tu kable internetowe/telefoniczne a tym bardziej światłowody. więc ogółem totalna wieś (a 2 km od miasta!!!!) Nawet z zasięgiem tlf jest problem.. muszę jechać na bezprzewodowym internecie Chess SurfKing (pochodna NetCom) ale sam modem musi być za oknem żeby jakikolwiek zasięg łapał -.- (teraz trzymam go na 7m USB). mam miesięczny limit 6GB. Patrzałem za innymi, ale wszystkie się podobnie sprawują. czy macie jakiś inny pomysł? Dodam że mam router Edimax z portem USB do podłączenia modemu, i sprawuje się OK. rzadkością jest, ale jest że zrywa połączenie, ale to może być wina zasięgu samego modemu.

#33 WojtekWojtek

WojtekWojtek
  • 1 760 postów

Napisano 07 maja 2018 - 15:05

Ja się od kilku lat cieszę z Netii - działa bardzo stabilnie - Speed test pokazuje tyle ile w umowie, zaś jak wysyłam na firmowe FTP, to idzie nawet ciut szybciej. Wcześniej miałem UPC (w moim bloku obie sieci działają na tych samych kablach) i też nie narzekałem. Jedyny feler, to brak możliwości uzyskania stałego IP. 



#34 kierato2

kierato2
  • 3 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 lipca 2018 - 13:44

Ja również mam Netię i jest ok :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych