Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukuje aplikacji!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
484 odpowiedzi w tym temacie

#451 le1t00

le1t00
  • 540 postów
  • SkądPiła

Napisano 28 lutego 2010 - 19:27

SpaceTime też nie pomógł... wybieram log(2)8 i wyświetla mi zamiast wyniku 8log(2)... Nie musi mieć wykresów itp... chodzi mi tylko o funkcję logarytmiczną :)

#452 imrik

imrik
  • 3 471 postów
  • SkądWrocław, Poland

Napisano 28 lutego 2010 - 19:31

Ja proponuję pocketCAS Pro (jest darmowa wersja też), ale nie wiem jak się zapatrujesz na systemy CAS (computer algebra system). To jednak "coś innego" niż zwykły kalkulator, ale daje dużo większe możliwości. Z tych CASów co ja ogarniałem to jest najbardziej dokładny i najmniej przekłamuje wyniki, przykładowo transformata laplace'a potrafi sprawić problemy, zależnie od tego jak się to zapisze.

PocketCAS: Computer Algebra System for the iPhone › Home

#453 Kubus_PL

Kubus_PL
  • 141 postów

Napisano 28 lutego 2010 - 19:45

Jeżeli sie nie myle, Wolphram Alpha działa w safari, więc można zrobić do niego skrót na SB. :) Przynajmniej kiedyś tak było.

#454 japek

japek
  • 779 postów

Napisano 28 lutego 2010 - 19:56

SpaceTime jest ok tylko trzeba to odpowiednio zapisać. Dajmy na to ze chcemy obliczyć logarytm z 8 przy podstawie 2 wtedy piszemy log(2,8) i solve wychodzi pięknie 3.

#455 le1t00

le1t00
  • 540 postów
  • SkądPiła

Napisano 28 lutego 2010 - 19:59

@japek, dzięęęęęęki :) Bałem się, że będe musiał nabywać kolejną aplikację :) Zastanawiam się dlaczego tak trzeba zapisywać skoro np. wszędzie zapis wygląda tak log2[8], ale anyłej działa pięknie :)

#456 japek

japek
  • 779 postów

Napisano 28 lutego 2010 - 20:08

Nie mam pojęcia tak przyjęto w SpaceTime. Argumenty funkcji po prostu podaje się w nawiasach. Tak samo jest z granicą funkcji podajemy całą funkcję której chcemy obliczyć granicę, a dopiero po przecinku do czego dąży np. X. W programie jest również help gdzie program uruchamia nam tutorial wpisywania równań, ale nie wiem czy pokazany jest tam sposób zapisu logarytmów.

#457 rolex83

rolex83
  • 237 postów

Napisano 01 marca 2010 - 10:29

Transport gg nie jest taki straszny. Raz zrobisz i spokój.

#458 T3rror

T3rror
  • 25 postów

Napisano 02 marca 2010 - 23:09

dobrą do ebooków na iphone to ja stanzy używam i jestem zniej zachwycony


A jak dodałeś do Stanzy pliki z domowej biblioteki? PDF, RTF, TXT?

#459 tomaszyo

tomaszyo
  • 46 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 marca 2010 - 23:42

Ale transport zawsze może paść, a to zdarza się dość często. A posiadając obsługę GG natywnie, masz większy komfort psychiczny.

#460 duchian

duchian
  • 1 224 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 marca 2010 - 00:47

A jak dodałeś do Stanzy pliki z domowej biblioteki? PDF, RTF, TXT?


ja osobiście używam do tego calibre ( calibre - E-book management ). program jest świetny bo kataloguje ebooki i w locie je konwertuje do epubu oraz tworzy własny serwer dla iphone'a.

#461 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 03 marca 2010 - 16:51

A jak dodałeś do Stanzy pliki z domowej biblioteki? PDF, RTF, TXT?


Instalujesz Stanze na kompie (wersje na kompa sa rowniez darmowe). Odpalasz dowolny plik tamze (Stanza czyta praktycznie wszystkie formaty ebookow i tekstow wlaczajac wymienione przez Ciebie) i zahaczasz opcje o sharingu plikow.

iPhone/iPodT widzi wszystkie otwarte przez Ciebie pliki i najnormalniej je sciaga. Co wiecej perfekcyjnie rozpoznaje i wyswietla polskie litery z worda.
Jedyne co moze musisz zrobic to w informacjach o pliku w komputerowej wersji musisz czasem dodac tytul i autora.

Stanza to zedecydowanie najlepsza aplikacja na rynku do tego darmowa. Jedyne czego jej brakuje to scrolling tekstu.

#462 zibi2000

zibi2000
  • 181 postów

Napisano 05 marca 2010 - 16:09

A czy jest program, w którym można czytać i/ lub słuchać książek (jak w "kindle")?

#463 grzes_l

grzes_l
  • 3 397 postów
  • SkądGdynia

Napisano 06 marca 2010 - 00:11

Nie slyszalem. A Kindle na iPhona jest bardzo ograniczone. Ale moze voice over da rade?

#464 dydymus

dydymus
  • 109 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 marca 2010 - 12:32

jest darmowa aplikacja (płatność abo po 14 dniach użytkowania za usługi) Tweet Push, warunkiem działania tej aplikacji jest zainstalowanie jednej z następujących aplikacji: Tweetie, Tweetie 2, Twitterific, TwitterFon, Twittarena...

#465 Meo

Meo
  • 409 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 13 marca 2010 - 13:06

Polecam poczekać na Hummingbird'a. Ma wyjść pod koniec marca :) Mam to szczęście testować aplikację i muszę przyznać, że jest rewelacyjna. Wersja premium będzie właśnie z pushem.

#466 Machiavelist

Machiavelist
  • 156 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 marca 2010 - 17:17

@dydymus - nie bardzo mi się widzi posiadanie 2 aplikacji do tego samego, i jeszcze abonament @Meo a ten Hummingnird będzie miał opcja powiadamiania o np. tylko nowych tweetach wybranych użytkowników ? Ja obecnie dzięki poleceniu przez innego tweeterowca korzystam z Echofon ma push (nawet wersja free) co prawda tylko powiadomienia o wiadomościach bezpośrednich i mentionach, klient bardzo miły ma wszystko co potrzebne

#467 502423131

502423131
  • 68 postów
  • SkądElbląg

Napisano 13 marca 2010 - 17:50

Witam.

Poszukuje klienta twittera obsługującego powiadomienia PUSH, najlepiej żeby miał funkcje powiadamiania tylko o nowych wpisach wybranych użytkowników

No i oczywiście najchętniej darmowego, ale nie koniecznie

Może ktoś może polecić aplikacje która spełnia moje oczekiwania ?


im+ ma obsługę twittera, push z opcją dla danego kontaktu no i niestety jest płatny. Jest też wersja lite ale nie wiem czy posiada opcję push dla wybranego kontaktu.

#468 Machiavelist

Machiavelist
  • 156 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 marca 2010 - 22:52

Darmowy IM+ chyba wcale nie ma PUSH ale mogę się mylić, ale sprawdzę (zaczynając od ceny) IM+ w sumie jakiś klient do IMów też może się przydać, oczywiście obsługuje też Gtalk ?

#469 502423131

502423131
  • 68 postów
  • SkądElbląg

Napisano 13 marca 2010 - 23:33

Gtalk jest obsługiwany. Im+ wspiera chyba najwiecej protokołów i jest najbardziej zaawansowany w porównaniu do beejiveim i palringo pemium . Posiadam wszystkie trzy aplikacje i taka jest moja ocena. Jak będziesz chciał to zrobie jutro kilka zrzutów im+ z twitterem.

#470 Machiavelist

Machiavelist
  • 156 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 13 marca 2010 - 23:45

Będę wdzięczny :) a nie ma problemów z statusami w gtalk ? bo pamiętam że pod jakimś klientem inni nie wiedzeli że jestem dostępny a kilka osób które miały transport z jabbera na gtalk wywaliło mi z kontaktów i musiałem jeszcze raz dodawać

#471 502423131

502423131
  • 68 postów
  • SkądElbląg

Napisano 13 marca 2010 - 23:50

Nie zauważyłem żadnych problemów ze statusami.

#472 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 14 marca 2010 - 18:55

BeatMaker - YouTube - BeatMaker: Best iPhone app EVER!

Drummer Kit - YouTube - Drummer Iphone Snoop Dog RMX
YouTube - Benny Benassi - Satisfaction Drummer Kit

Proszę o rozwinięcie tematu, bo na forum nudy jak patrze na tematy "Przydatne Aplikacje" itd.

Podawajmy naprawdę niezwykłe aplikacje, dzięki którym wiadomo dlaczego wybraliśmy telefon z jabłuszkiem

Mam nadzieję, że temat się rozwinie i będą podawane naprawdę niezwykłe aplikacje, dlatego proszę modów, by pozwolili rozwinąć temat.
Dzięki za wyrozumiałość.

#473 Lita

Lita
  • 651 postów
  • Płeć:
  • SkądvAvkA

Napisano 15 marca 2010 - 10:15

z Cydii:
LockInfo - bardzo pożądane ustawienia LockScreen i informacji na nim pokazywanych
QuickSMS + QuickSMS Delivery Report - najlepsza moim zdanie aplikacja do SMS
iFile - rewelacyjny manager plików dla iPhone
SBSettings - szybki dostęp niemal do wszystkiego
Rename - użyteczna aplikacja pozwalająca dowolnie zmieniać nazwy pod ikonkami na SB
SIManager - fantastyczny manager pozwalający na przenoszenie kontaków między SIM a telefonem
StatusNotifier - przydatne powiadomienia o zdarzeniach

z AppStore:
AppBox Pro - zestaw przydatnych narzędzi zebranych w jednej aplikacji
Facebook - wiadomo :)
eWallet - daje poczucie bezpieczeństwa ;) jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju loginy, piny itp - nie trzeba wszystkich pamiętać ;)
Sygic - nawigacja, jak dla mnie wspaniała i bardzo dokładna
Shazam - pozwala na rozpoznanie utworu, artysty, ablumu i + .... olbrzymia baza danych
Sloochaj! - setki stacji radiowych w Twoim telefonie
TVGuidePL - program TV + przypomnienia PUSH o obserwowanym programie + program kinowy w okolicy

#474 patrick1989

patrick1989
  • 495 postów

Napisano 15 marca 2010 - 11:07

Lita, good work :)

Dorzucę sławną aplikację - Ocarina

YouTube - iPhone App by Smule: Ocarina [Zeldarian]

#475 jok3rkk

jok3rkk
  • 5 postów

Napisano 24 marca 2010 - 17:04

Pomoc w wyborze programu GPS (nie dla kierowców!) Witam jako, że dużo biegam i jeżdżę na rowerze fajnie było by mieć nawigację na swoim iPhonie 3G. Są jakieś godne polecenia nawigacje dla rowerzystów ? Mam navigona, ale nie sprawdza się w roli gps do jazdy na rowerze po lesie. Dzięki za pomoc.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych