Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Poszukuje aplikacji!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
484 odpowiedzi w tym temacie

#1 razr

razr
  • 1 664 postów
  • SkądKatowice, SI

Napisano 04 lutego 2008 - 17:04

Witam!

Chce sie przerzucic z Nokii N95 (uciazliwe zawieszanie sie) na iPhone tylko musze miec funkcje kamery. Czy jest jakas aplikacja umozliwiajaca nagrywanie wideo czy moze przy wersji 1.1.4 bedzie to juz mozliwe?

Pozdrawiam

& Kilkanaście wątków dotyczących poszukiwania aplikacji zostało dołączonych do wątku "Poszukuje aplikacji!". plmax.

#2 wakoman

wakoman
  • 962 postów
  • SkądMiami, Gdynia

Napisano 04 lutego 2008 - 17:09

Witam!

Chce sie przerzucic z Nokii N95 (uciazliwe zawieszanie sie) na iPhone tylko musze miec funkcje kamery. Czy jest jakas aplikacja umozliwiajaca nagrywanie wideo czy moze przy wersji 1.1.4 bedzie to juz mozliwe?

Pozdrawiam


Owszem są. Jeden ShowTime się nazywa (tylko 6 klatek/s.).
W przygotowaniu Drunknbass także, z obsługą prawdopodobnie już do 40klatek/s. a pełna wersja ma wyjść wraz z premierą SDK.

Info o obu programach znajdziesz na forum.. Szzzzzzukaj! ;- )

#3 LoBo

LoBo
  • 3 695 postów
  • Płeć:
  • SkądŁódź

Napisano 04 lutego 2008 - 18:18

zamykam

#4 PawelB

PawelB
  • 38 postów
  • SkądKatowice

Napisano 10 lutego 2008 - 16:40

Ebooki Witam, Mam pytanie czy jest jakaś aplikacja na iphona, która potrafiłaby otwierać ebooki??? Czasem w czasie podróży chce się człowiekowi poczytać :).

#5 polarnick

polarnick
  • 64 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 lutego 2008 - 16:58

Books - czyta pliki txt PDFreader - czyta .. zgadnij :)

#6 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 18:17

Lepiej powiedzcie, skąd brac te eBooki, szukałem w necie, ale wszystkie płatne...

#7 stypa

stypa
  • 75 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 21:03

Sporo jest na CIACH

LoBo: wyciąłem link, nie podawaj adresów do stron torrentowych

#8 Dominnn23

Dominnn23
  • 66 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 23:28

Czy można dodac do PDFreadera ebooki przez TC jeśli tak to gdzie plik pdf trzeba skopiowac.

#9 zewlak

zewlak
  • 225 postów

Napisano 10 lutego 2008 - 23:39

/var/root/Media/PDF Nie brakuje Wam trochę możliwości czytania w poziomie? W pionie straszna męczarnia. Aby zmieściła się cała linijka w pełni na ekranie trzeba oddalić tak, że czcionka jest za mała do czytania, a przewijać linijkę po linijce to trochę bez sensu. Macie jakieś wyjście z tego?

#10 podkowa

podkowa
  • 169 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lutego 2008 - 10:50

Smartfilter? Czy zna ktoś jakąś aplikację taką jak smartfilter dla ppc filtrującą połączenia przychodzące?

#11 p0li

p0li
  • 312 postów
  • Skądwarszawa

Napisano 14 lutego 2008 - 12:04

jest coś takiego - ale jeszcze nie za bardzo chce działać nazywa się to PYSL

#12 podkowa

podkowa
  • 169 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 14 lutego 2008 - 13:30

Dzięki

#13 sembsa

sembsa
  • 81 postów
  • SkądZakopane

Napisano 16 lutego 2008 - 01:03

aplikacja do funkcji witam mam pytanie czy jest jakas aplikacja ktora umozliwia rysowanoe funkcji np. y=2x ...chodzi o funkcje z matematyki jesli ktos zna to prosze o nazwe oraz zrodlo :)

#14 przemek83

przemek83
  • 277 postów
  • SkądMilanówek

Napisano 16 lutego 2008 - 01:20

systemowy grapher, bylo niedawno na forum... sory nie zauwazylem ze to na iphona...

#15 Darrarski

Darrarski
  • 469 postów
  • SkądWarszawa / Piastów

Napisano 16 lutego 2008 - 02:36

Aplikacji jako takiej nie znalazłem, ALE jest strona zrobiona specjalnie dla iPhone na której można narysować wykres praktycznie dowolnej funkcji (również wykresy trójwymiarowe). Strona nazywa się Conspiracy, a jej adres to: http://furbo.org/stuff/conspiracy.html (jak nie działa to można poszukać na googlach). Używać można albo on-line, albo wgrać do telefonu i na to są dwie metody:
1. Wgrać gdziekolwiek i zainstalować patch do safari ("1.1.3 Safari Patch" albo "1.1.1 Safari Patch", wersji dla 1.1.2 chyba nie ma)
2. Zainstalować w telefonie serwer www
Żeby działało trzeba skopiować do telefonu plik .html .js i .css
Od siebie dodam że działa bardzo sprawnie, jeśli ma służyć do przybliżonego określania jak wygląda wykres to jest w sam raz narzędzie.

#16 hondaa

hondaa
  • 35 postów

Napisano 16 lutego 2008 - 11:00

kalkulacje Mam pytanie czy jest jakaś aplikacja do kalkulacji kosztów

#17 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 16 lutego 2008 - 11:54

Co masz dokładnie na myśli ?

#18 Darez

Darez
  • 55 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 12:02

MSN na iPhonie? Witam, Nie moge uruchomic MSN na iPhonie, uzywjac Appollo, zada liba SSL ktorego nigdzie nie ma. Jakis pomysl ?

#19 adiviking

adiviking
  • 446 postów

Napisano 20 lutego 2008 - 13:09

Uzyj MobileChat, u mnie tez na Apollo nie chodzilo :)

#20 malina1111

malina1111
  • 57 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 31 marca 2008 - 21:46

Aplikacja Dla BLUETOOTH'a ? Witam. Brakuje mi bardzo jeden opcji w ifonie.. Wysylanie odbieranie muzyki/zdjec/filmow przez bluetoth'a jak w kazdym innym telefonie to mialo miejsce.. Wiem ze apple specjalnie to zrobil bo chronia prawa autorskie i dlatego nei mozna wysylac ani odbierac nic przez bluetooth'a. Moze jest jaki spsoob na to? Jakby ktos byl tak mily i napisal program ktory rozszerza opcje bluetootha w iFonie?? Jest wogole taka mozliwosc? Pozdrawiam Malina

#21 GreaTskY

GreaTskY
  • 3 293 postów
  • Skądtowni?

Napisano 31 marca 2008 - 22:42

Było już o tym wiele razy, nic takiego narazie nie istnieje ponieważ trzeba napisać od nowa cały protokół bluetootha co chyba nie jest takie łatwe.

#22 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:08

No nie jest takie łatwe. Jeszcze zapewne nie byłoby jakichś wielkich trudności ze zdjęciami (tak mniemam, ponieważ wiadomo gdzie jest katalog zdjęć i co zrobić, żeby były widziane w katalogu aparatu). Gorzej z muzyką, która nie trafia do określonego katalogu trzymając rozszerzenie mp3 itp. (coś a'la disk mode) tylko jest przepuszczana przez iTunes i zapisywana w bardzo specyficzny sposób. O filmach nie wspomnę, bo jaki telefon ma parametry wyświetlacza iphona - brak jakiejkolwiek możliwości synchronizacji.

#23 bbolss

bbolss
  • 461 postów

Napisano 01 kwietnia 2008 - 12:54

co do muzyki to mozna by ja wrzucac z formie mp3 :D i do tego napisac jakis odtwarzacz muzyki ktory bo normalnie z mp3 otwierał ale to ejszcze kupa czasu do tego;/

#24 M4v3R

M4v3R
  • 2 043 postów
  • Skąd/usr/pl/Konin

Napisano 01 kwietnia 2008 - 13:55

Zamykam, ten temat pojawia się co chwilę.

#25 internex

internex
  • 592 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 11 kwietnia 2008 - 16:47

App w stylu ftp_bt na iPhone Witam Czy ktokolwiek z was znalazł wersję ftp_bt przeznaczoną na iPhone'a, lub jakikolwiek inny program, którymiałby to samo działanie? ftp_bt jest aplikacją napisaną w javie i jego zadaniem jest przejęcie kontroli nad innymi telefonami poprzez bluetooth. Pytam jako o ciekawostkę; nie żebym miał jakiekolwiek niecne plany ;)




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych