Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

[TomTom] Tom Tom na iOS


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
521 odpowiedzi w tym temacie

#501 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 29 marca 2014 - 11:01

AM też możesz mieć w wersji EU.

#502 xStagGx

xStagGx
  • 36 postów

Napisano 31 marca 2014 - 15:20

Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Ściągnąłem AM i testowałem dwa dni. Rzeczywiście ma bdb traffic. Sytuacja o której pisałem wcześniej musiała być wyjątkiem. No ale na tym się kończą jej zalety. Dla mnie jest obskurna, i w porównaniu do NE - mało funkcjonalna. NE odpada, bo po pierwsze nie ma europejskich map offline ( o ile w Polsce nie mam z tym problemów , to za granicą jest to już problemem). Po drugie nie wiem dlaczego, ale wersja iOS jest uboższa od v. Androidowej, a po trzecie dość często jest tak, ze mówi skręć w ... A się okazuje, ze należy jechać prosto i viceversa. Jeszcze raz dzięki za rady, lecz mimo, iż z ekonomicznego pkt widzenia TT jest najmniej opłacalny , bo płacę rocznie stówę za traffic + 65€ za apkę się na niego skuszę. Pozdrówka.

#503 jachraniak

jachraniak
  • 168 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 31 marca 2014 - 17:17

Na Twoim miejscu bym się wstrzymał :) Co do zaawansowania interfejsu - jeszcze dwa miesiące temu iAM była zdecydowanie bardziej rozbudowana od aAM. No ale pojawiła się aAM 1.7. Teraz czas na duży pakiet zmian i nowości w iAM. Może nawet pojawi się AutoRadar? Nic na razie nie wiadomo. Jeśli chodzi o taką konfigurację komunikatów, żeby nie było ich za dużo, to zalecam takie ustawienia: ustawienia (dwa suwaczki po środku belki) > dźwięki (nutki) ustawienia sekwencji tu możesz ustawić max 3 komunikaty o manewrze, min 1. (Dobierasz sobie odległość czas do manewru. Ja zrezygnowałem z drugiego) Pierwszy powyżej 70km/h. Trzeci 9s przed manewrem.) sygnalizuj prosto gdy do manewru: nie sygnalizuj ignorując rozwidlenia: wszystkie zakręty bez skrzyżowań:off pomiń skręty: wszystkie możliwe

#504 JerryEvo

JerryEvo
  • 3 921 postów
  • Płeć:

Napisano 31 marca 2014 - 18:54

Jak pisałem wcześniej iAM występuje także w wersji EU i mapy EU są jak najbardziej offline. Rozpoczęły się testy beta wersji 4.2 więc poczekałbym trochę. Co do wyglądu interfejsu to trochę się zgodzę - jakoś tak obecny wygląd do czasów ekranów Retina nie przystaje - mam nadzieję, że się za to w końcu wezmą.

#505 adam1976

adam1976
  • 81 postów
  • SkądŁódź

Napisano 28 września 2015 - 11:49

proszę o pomoc, mam taki problem mam kupioną mapę TomTom europe, zaktualizowałem soft do 9.0.1 ale po instalacji Tomtoma nie mam zachowanych ustawień, choć w iCloud są zapisane, jak mam to zrobić aby zapisane ustawienia z iCloud wróciły do tomtoma chodzi o ulubione.


iMac 27" 2013; 3.4Ghz, GTX 775M

iPhone 12 mini


#506 zuza69

zuza69
  • 14 postów
  • SkądDE

Napisano 28 września 2015 - 13:41

Przymierzalam sie dzisiaj do zakupu tomtoma w appstore, niestety wszystkie mialy bardzo slabe opinie. Problemem sa ustawienia. Tomtom nie przystosowal jeszcze swoich apek do ios9. 


 iPhone 6s silver 64 GB  Macbook Air '11  iPad Air 2 silver 64 GB 

#507 jachraniak

jachraniak
  • 168 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 września 2015 - 17:16

Przymierzalam sie dzisiaj do zakupu tomtoma w appstore, niestety wszystkie mialy bardzo slabe opinie. Problemem sa ustawienia. Tomtom nie przystosowal jeszcze swoich apek do ios9. 

Koleżanka chyba nie czyta :)

 

tomtom miał ostatnią aktualizację 6 maja 2015 więc ponad 4 miesiące przed wydaniem iOS 9 i część opinii zostało napisanych przed tym wydaniem. Więc nie zwalałbym na opóźnienie tylko na brak szacunku do polskiego rynku. To jedno - tak gdyby koleżanka upatrywała winy w opóźnieniu, bo nawet tacy dostawcy nawigacji jak automapa czy naviexpert, którzy mają moce przerobowe dziesiątki razy mniejsze od tomtoma już wydali aktualizacje pod iOS 9. Totalny brak szacunku.

 

A drugie - pamiętaj, że aplikacja to nie mapa - zawsze można wydać poprawkę appki z tą samą mapą, lub też można wydać nowszą mapę obsługiwaną przez starą appkę. Nie zrobili ani jednego ani drugiego, ale to nie pierwszy raz... AutoMapa od kwietnia 3 razy aktualizowała mapy i raz program. Można?  

 

tomtom ma to do siebie, że wycofuje się ze swoich zobowiazań i nie szanuje klientów...  A to dane Policji sprzedali gdzie ludzie szybko jeżdżą, a to wycofali się z licencji lifetime dla serii urządzeń, a to appkę wycofali z google play, a za nową trzeba płacić... Za dużo takich rzeczy od dawna. Nie kupiłbym nawet gdyby kosztowała 0,99 euro.  :D


Użytkownik jachraniak edytował ten post 28 września 2015 - 17:16

iPod classic , iPhone 10,6 , MacBook Pro 12,1 


#508 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 28 września 2015 - 17:33

Koleżanka chyba nie czyta :)

 

tomtom miał ostatnią aktualizację 6 maja 2015 więc ponad 4 miesiące przed wydaniem iOS 9 i część opinii zostało napisanych przed tym wydaniem. Więc nie zwalałbym na opóźnienie tylko na brak szacunku do polskiego rynku. To jedno - tak gdyby koleżanka upatrywała winy w opóźnieniu, bo nawet tacy dostawcy nawigacji jak automapa czy naviexpert, którzy mają moce przerobowe dziesiątki razy mniejsze od tomtoma już wydali aktualizacje pod iOS 9. Totalny brak szacunku.

 

A drugie - pamiętaj, że aplikacja to nie mapa - zawsze można wydać poprawkę appki z tą samą mapą, lub też można wydać nowszą mapę obsługiwaną przez starą appkę. Nie zrobili ani jednego ani drugiego, ale to nie pierwszy raz... AutoMapa od kwietnia 3 razy aktualizowała mapy i raz program. Można?  

 

tomtom ma to do siebie, że wycofuje się ze swoich zobowiazań i nie szanuje klientów...  A to dane Policji sprzedali gdzie ludzie szybko jeżdżą, a to wycofali się z licencji lifetime dla serii urządzeń, a to appkę wycofali z google play, a za nową trzeba płacić... Za dużo takich rzeczy od dawna. Nie kupiłbym nawet gdyby kosztowała 0,99 euro.  :D

 

Mam od kilku lat i nie narzekam.



#509 jachraniak

jachraniak
  • 168 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 29 września 2015 - 18:35

Mam od kilku lat i nie narzekam.

A ja nie mam, ale podobnie jak Ty też nie narzekam. Stwierdzam jedynie fakty.


iPod classic , iPhone 10,6 , MacBook Pro 12,1 


#510 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 30 września 2015 - 17:55

Wyszedł dziś  update.



#511 adam1976

adam1976
  • 81 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 października 2015 - 13:17

Wyszedł dziś  update.

wyszedł Polski języj mneu jest, ale nie naprawili błędu z ciemnym ekranem, tzn podczas włączonej nawigacji ekran przygasa a następnie sie blkokuje, i aby dalej nawigowa trzeba odblokować iphona, a na przygaszonym po dotknięciu palcem ekranu nic sie nie dzieje. sprawdzcie podczas jazdy jak jest u was, bo może ja mam coś nie tak ustawione.


iMac 27" 2013; 3.4Ghz, GTX 775M

iPhone 12 mini


#512 4motion

4motion
  • 337 postów
  • SkądIrlandia

Napisano 08 października 2015 - 13:57

NIe u mnie jest ok. Dziś jezdziłem ale w sumie to ładowarke miałem podłączoną



#513 adam1976

adam1976
  • 81 postów
  • SkądŁódź

Napisano 08 października 2015 - 14:30

to fakt test był bez ładowarki dzis sprawdze może to być rozwiązanie


iMac 27" 2013; 3.4Ghz, GTX 775M

iPhone 12 mini


#514 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 13 września 2016 - 07:03

Tomtom zniknął z AppStore ?

#515 klnt

klnt
  • 2 043 postów
  • SkądOpole

Napisano 13 września 2016 - 09:48

Teraz jest TomTom GO Mobile z abonamentem



#516 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 13 września 2016 - 17:33

A co z tym programem, który kupiłem z dożywotnią licencją za kilkadziesiąt euro ?

#517 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 13 września 2016 - 20:23

OK. Problem rozwiązany. Starego Toma nie ma już ogólnie dostępnego w appstore. Jednak udostępnione są bezpośrednie linki do pobrania odpowiednich map.

 

https://en.discussio...-iphone-1003227



#518 czesiekwiesiek

czesiekwiesiek
  • 1 089 postów

Napisano 14 września 2016 - 08:30

Tak można sciagnąć, fajnie że Tomtom dał linki bezpośrednie do App Store. Mało tego, cały czas ta stara aplikacja jest aktualizowana. Wczoraj dostałem aktualizacje. Mówię o tej starej TomTom Poland aby była jasność, nie o nowym Go Sroł.


Macbook Air M1 512/16, iPhone 12 mini, ​AirPods 2, Apple Watch Series 3


#519 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 26 czerwca 2017 - 16:09

Kupując TT na rok lub trzy w tej cenie jest już Traffic i Fotoradary? Czy trzeba osobno dokupić?

!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!


#520 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 08 lipca 2017 - 15:39

Tak można sciagnąć, fajnie że Tomtom dał linki bezpośrednie do App Store. Mało tego, cały czas ta stara aplikacja jest aktualizowana. Wczoraj dostałem aktualizacje. Mówię o tej starej TomTom Poland aby była jasność, nie o nowym Go Sroł.

 Dni tej aplikacji są już policzone. Piszą, że nie będzie aktualizowana.



#521 krissos

krissos
  • 139 postów
  • Skądz Polski

Napisano 08 lipca 2017 - 17:37

A gdzie tak piszą?? Jak to jest jedna z lepszych nawigacji, ze swoimi urządzeniami więc raczej mało prawdopodobne żeby znikła z rynku.


!!!!!! Nie mów mi jak mam żyć bo nie ty za mnie będziesz umierać !!!!!!


#522 dao

dao
  • 348 postów
  • SkądwAmA

Napisano 09 lipca 2017 - 20:58

Tutaj jest wątek:

 

https://en.discussio...761/index1.html






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych