Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

iDA - nowa typowa navi dla ajfona ??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
320 odpowiedzi w tym temacie

#26 shaqui

shaqui
  • 586 postów
  • SkądGdynia

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:11

podeślecie screeny jak wygląda już z samej nawigacji ? JB nie mam a jestem ciekawy jak wygląda. Spojrzałem na screeny na iSpazio ale tam są tylko z samego programu nie ma z nawigacji.

#27 macendrju

macendrju
  • 358 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:23

zainstalowalem przez cydie aplikacje i jest okey. teraz chce ta mape polski. po kilknieciu w cydii na nią wywala mnie do SB. Doczytalem ze najlepiej instalowac przez instalera. A co Wy na to skoro po dodaniu zrodla w instalerze wywala mi błąd z tym wskazanym linkiem?

#28 soczekpl

soczekpl
  • 3 186 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:25

Ja się meczę i nie mogę wykombinować... Zainstalowałem oba przez dpkg, ale nie działa, nie ma ikonki na SB...

#29 krissek

krissek
  • 12 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:28

Nie przez instalera , tylko prez InstallerApp. Poczytaj tutaj: [url=http://www.ripdev.com/installerapp]Ripdev: The iPhone Authority[/url]

#30 gsm_ip

gsm_ip
  • 90 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:37

Ja się meczę i nie mogę wykombinować... Zainstalowałem oba przez dpkg, ale nie działa, nie ma ikonki na SB...


Zrób respring.

#31 macendrju

macendrju
  • 358 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:40

ok poinstalowalem przez terminal PANOWIE jak dla mnie TO JEST NAWIGACJA!!! Działa super, wyszukuje super, wskazuje super, mapa jak na moje oko niezla, bo znalazła uliczki nawet w mojej rodzinnej pipiduwie. Chyba kupie... Interfejs czysty i przejrzysty, aplikacj sie nie wiesza, jeszcze nie jechalem autem wiec nie wiem jak sie przesuwa, ale juz widze ze wskazuje ladnie nie jak xGPS ktory juz wywalilem. I dlaczego takiego czego nie wrzucą do softa 3.0 jako podstawowe wyposazenie? Szkoda, tylko tej ceny, za ta kase mam prawdziwa nawigacje... waham sie

#32 behamod

behamod
  • 103 postów
  • SkądBiałystok

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:53

Trzeba czekac do wydania nowego softu na iPhona zobaczymy wtedy czy inne firmy cos zaoferuja i moze cena iDA spadnie

#33 gsm_ip

gsm_ip
  • 90 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 20:56

Jeśli chodzi o brak ikonki to zrób Respring. Ikonka powinna się pojawić.

#34 macendrju

macendrju
  • 358 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 21:03

Trzeba czekac do wydania nowego softu na iPhona zobaczymy wtedy czy inne firmy cos zaoferuja i moze cena iDA spadnie


Tak, dlatego poki co jutro potestuje i poczekam do 3.0 i wtedy zadecyduje. W kazdym razie jestem zachwycony tą aplikacja. Dokladnie czegos takiego szukalem. super sa tez dodatki "informacje o panstwach" zawiera podstawowe informacje o przepisach (predkosciach itp).

#35 soczekpl

soczekpl
  • 3 186 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 czerwca 2009 - 21:10

Jechałem teraz, bo ikonka po respringu się pojawiła... Bomba!

Dołączona grafika

#36 Jogus

Jogus
  • 215 postów
  • SkądStalowa Wola

Napisano 02 czerwca 2009 - 21:14

Niestety nawigowanie glosem moim zdaniem sie mija z celem... iPhone jest troche za cichy na cos takiego :) Ale to juz duzy krok do przodu.

#37 soczekpl

soczekpl
  • 3 186 postów
  • SkądWarszawa, PL

Napisano 02 czerwca 2009 - 21:18

Niestety nawigowanie glosem moim zdaniem sie mija z celem... iPhone jest troche za cichy na cos takiego :) Ale to juz duzy krok do przodu.

No cichy cichy, ale jak nie masz włączonego radia to jest ok. Aczkolwiek nie wiem jak w dzień, przy większym ruchu ulicznym.

#38 shaqui

shaqui
  • 586 postów
  • SkądGdynia

Napisano 02 czerwca 2009 - 21:18

no ładnie się prezentuje! Mam nadzieje, że Sigic wyda tą aplikację w AppSotre jak wyjdzie soft 3.0

#39 MBorowiec

MBorowiec
  • 255 postów
  • SkądSiemianowice Śląskie

Napisano 02 czerwca 2009 - 21:39

so do I :D jeee :D

#40 Teck

Teck
  • 237 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 23:08

wyglada niezle.. szkoda, ze nie dziala na 3.0 :/

#41 zabiel

zabiel
  • 357 postów
  • SkądEdinburgh / Żory

Napisano 02 czerwca 2009 - 23:18

Przy sciaganiu z ICY tez wywala do SB... Wiec jak najlepiej pobrac ta mape ?

#42 gsm_ip

gsm_ip
  • 90 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 23:33

Przy sciaganiu z ICY tez wywala do SB... Wiec jak najlepiej pobrac ta mape ?

Mapę: http://apt.ripdev.co...ope-map-pol.deb

1. Wrzuć plik do "private/var/mobile"
2. Odpal mobileterminal, wpisz "login root", potem podaj hasło: "alpine", wpisz "cd /private/var/mobile", wpisz "dpkg -i ida-europe-map-pol.deb", return
3. Reboot
4. Respring
Gotowe.

#43 zabiel

zabiel
  • 357 postów
  • SkądEdinburgh / Żory

Napisano 02 czerwca 2009 - 23:43

A skad wziac ten mobileterminal ? Nigdy z niego nie korzystalem ..

#44 gsm_ip

gsm_ip
  • 90 postów

Napisano 02 czerwca 2009 - 23:46

A skad wziac ten mobileterminal ? Nigdy z niego nie korzystalem ..

Cydia.

#45 zabiel

zabiel
  • 357 postów
  • SkądEdinburgh / Żory

Napisano 02 czerwca 2009 - 23:49

Dzieki :]

#46 magorka

magorka
  • 518 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 czerwca 2009 - 05:46

Wygląda to całkiem dobrze. Co prawda złe określiło moja pozycję domową, ale funkcjonalność jest ok. Czas wypróbować w trasie.

#47 Qbik

Qbik
  • 891 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 czerwca 2009 - 08:47

niechcący przy starcie włączyłem bułgarski i za pomocą prób i błędów zmieniłem dopiero na PL wygląda ciekawie zobaczymy co pokażą inni i jakie ceny będą ;) tłumaczenie trochę gryzie ale nie jest źle

#48 bobix

bobix
  • 493 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 czerwca 2009 - 09:08

Może ktoś wrzuci jakieś video?

#49 iniemamocny

iniemamocny
  • 33 postów

Napisano 03 czerwca 2009 - 09:32

Mówicie że Wam działa to dobrze? U mnie źle określa pozycję, tzn. wskaźnik raz jest za daleko, raz za wcześnie. tak jakby niska czułość gps-u. Ponadto cały czas mam 2/4 kreski tego co chyba jest zasięgiem gps(czy uproszczonym wskaźnikiem ilości satelit). Czy ktoś ma podobnie. Bo gdyby nie to i niski poziom głośności to aplikacja byłaby rewelacyjna. Jest lekka, nie haczy, ładna graficznie, poziom szczegółowości chyba też ok. Najpierw wypróbowałem to w tramwaju, ale zrywało często fixa(ale to chyba normalne ze względu na trakcje elektryczne), natomiast w samochodzie miałem ten problem z dokładnością namierzania.

#50 gregi1

gregi1
  • 352 postów

Napisano 03 czerwca 2009 - 10:34

A czy ma ktoś możliwośc przetestować w wawie, czy prawidłowo nawiguje i da się z niej korzystać




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych