Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike + MyApple - biegajmy razem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
409 odpowiedzi w tym temacie

#101 bartu6

bartu6
  • 34 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 10:22

A wie ktoś czy nike+ będzie działał z iP 3G z nowym softem?

#102 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 13 czerwca 2009 - 11:01

nie bo nie ma wbudowanego odbiornika ale z 3gs bedzie działał

#103 KuboX

KuboX
  • 2 119 postów
  • SkądPolandia

Napisano 13 czerwca 2009 - 11:18

Ten odbiornik to zwykły Bluetooth, ale Apple robi z tego jakiś niesamowity ficzer. Podobnie jak z Voice Over, czy ciemnym motywem - jednym słowem: tylko w 3G S, chociaż mogłoby spokojnie być w 3G.

#104 melslus

melslus
  • 97 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 15:51

Mam takie pytanie do wszystkich którzy biegają z tym zestawem. Orietuje sie ktoś z Was gdzie na terenie Dolnegośląska jest jakiś sklep z duzym wyborem butów Nike+. Dokładnie chodzi mi o modele które wystepuja w ofercie Nike iD, w szczególnosci o model Air Max Turbulance 13+. Pytanie moje wynika z faktu ze chce te buty zamowic sobie w Anglii bo sa duzo tansze ale nie chce ich kupowac w ciemno i chciałbym je przymiezyc przed zakupem wkoncu to buty do biegania

#105 yacca

yacca
  • 11 postów

Napisano 14 czerwca 2009 - 16:57

Witam wszystkich. Sensor kupiłem wczoraj i dołączyłem do Was dzisiaj. Jestem pozytywnie zaskoczony dokładnością czujnika Nike +. Lepiej sobie radzi z pomiarem odległości niż GPS. A już na pewno w gęstym lesie. Butów Nike nie mam, bo latam w Asicsach, ale wykonałem sobie coś w rodzaju prymitywnego pokrowca na "pastylkę" i też daje radę. Na razie wszystko fajnie wygląda - no, może poza stroną Nike +, która jest przesadnie "wybajerzona" flashami i innymi cudami :)

#106 andrzejwloch

andrzejwloch
  • 3 postów

Napisano 17 czerwca 2009 - 12:04

Problem z itunes? Mam podobny problem co kolega który pisał wcześniej. Po skończonym treningu podłączam ipoda do komputera, włacza się itunes i pyta, czy wysłać trening na stronę nikeplus. Wciskam okej i widzę pasek postępu w okienku itunes swiadczący o tym, że program faktycznie wysyła te dane. I teraz ciekawostka - w itunes nigdzie nie wpisywałem hasła ani nazwy użytkownika potrzebnych do zalogowania się na stronie nikeplus. A nie wpisywałem, bo sytem nigdy o to nie poprosił. Mało tego - nie mam w zakładce ipoda "nikeplus" mozliwosci wpisania tych danych, zeby itunes łączył się sam ze stroną i wysyłał dane o treningach. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co z tym fantem zrobić...?

#107 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 czerwca 2009 - 10:02

A nie, spoko koledzy, mnie na stół kładą i będzie wszystko działać:) Od razu wznowię bieganie. A jak to zrobiłem... długa historia... :)

#108 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 25 czerwca 2009 - 21:11

I ja muszę zacząć biegać - od miesiąca biegam mniej, bo od miesiąca bez przerwy pada w tym kraju... No i czasu trochę brak.

#109 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 27 czerwca 2009 - 17:56

Jak to mówią "nie ma złej pogody do biegania - są tylko źle ubrani biegacze" :D w każdym razie bieganie w deszczu też ma jakiś tam urok.

#110 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 28 czerwca 2009 - 13:56

Podobnie można powiedzieć o zapaleniu płuc - że ma jakiś tam urok:lol:

#111 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 28 czerwca 2009 - 17:31

Podobnie można powiedzieć o zapaleniu płuc - że ma jakiś tam urok:lol:


Wiadomo :D ale w sporcie z takim podejściem daleko się nie zajedzie ;)

#112 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 28 czerwca 2009 - 18:54

Nie ma o czym mowic - po deszczu mam w lesie wielkie bloto - buty bylyby do wyrzucenia po 10 km. Musi byc w miare sucho - taki teren. Wlasnie mialem wyjsc i... zaczelo padac. Pada codziennie, wspaniale...

#113 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 30 czerwca 2009 - 06:41

Skończyło się pierwsze nieoficjalne wyzwanie użytkowników MyApple - kiedy możemy liczyć na pierwsze oficjalne wyzwanie, w którym mam nadzieję weźmie udział więcej aktywnych uczestników, w ramach Nike+?

#114 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 czerwca 2009 - 07:28

Wiadomo :D ale w sporcie z takim podejściem daleko się nie zajedzie ;)


Ja jestem zapalonym rowerzystą ale w deszczu nie wyściubiam nosa z domu. Źal sprzętu i zdrowia (zależy też jak pada ale ostatnio to bardziej leje niż pada:roll: )

#115 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 30 czerwca 2009 - 09:38

Wczoraj tak lało, że na balkonie zrobił mi się basen w 10 minut. Muszę zawsze kombinować, bo leje codziennie po południu, więc czasem wstaje i biegam rano. Ale lepiej mi po pracy biegać - no coż, tak to jest... Dziś np. będę w domu ok. 18 i zalożę się że będzie padać... Teraz świeci słońce.

---- Dodano 30-06-2009 o godzinie 08:42 ----

Skończyło się pierwsze nieoficjalne wyzwanie użytkowników MyApple - kiedy możemy liczyć na pierwsze oficjalne wyzwanie, w którym mam nadzieję weźmie udział więcej aktywnych uczestników, w ramach Nike+?


Na razie ekipa liczy sobie 71 osób - to chyba największa grupa biegaczy w Polsce. Co do wyzwań - jakieś propozycje?

Poziom poszedł do góry - kiedyś, żeby być w pierwszej 10 wystarczyło zrobić 100 km, teraz jest to już 200 km... NIeźle.

#116 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 30 czerwca 2009 - 10:28

Ja od wczoraj zacząłem biegać :) Zmotywował mnie mój kolega ;) Potem sobie kupie cały sprzęt nike + ipod, najpierw muszę się trochę wprawić :)

#117 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 30 czerwca 2009 - 19:01

. Dziś np. będę w domu ok. 18 i zalożę się że będzie padać... Teraz świeci słońce.


No i oczywisce co? Pada! A jak! Akurat jak mialem wychodzic o 19 biegac!

#118 bar-trek

bar-trek
  • 6 159 postów

Napisano 30 czerwca 2009 - 19:12

Ja właśnie wróciłem. U mnie akurat nie padało ( a od 13 do 19 padało ;) ) tylko było strasznie duszno :(

#119 dominias

dominias
  • 208 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 20:30

Panowie Panowie takie pytanko bo jestescie obcykani w temacie....Chcialbym kupic sam sensor i mam pytanko odnosnie zasilania tego sensorka...Jest w nim napewno jakas bateria bo jakby inaczej :) Czy ona jest wymienna jakos? czy samemu mozna ja wymienic? jak jest z jej zywotnoscia? bo rozumiem ze taki sensor to nie jest jednorazowego uzytku...az do wyczerpania baterii..prosze o odp...kupuje i dolaczam do Was :) pozdro

#120 tomasz

tomasz

  • 10 981 postów
  • Płeć:
  • SkądBełchatów, PL

Napisano 05 lipca 2009 - 20:41

Panowie Panowie takie pytanko bo jestescie obcykani w temacie....Chcialbym kupic sam sensor i mam pytanko odnosnie zasilania tego sensorka...Jest w nim napewno jakas bateria bo jakby inaczej :) Czy ona jest wymienna jakos? czy samemu mozna ja wymienic? jak jest z jej zywotnoscia? bo rozumiem ze taki sensor to nie jest jednorazowego uzytku...az do wyczerpania baterii..prosze o odp...kupuje i dolaczam do Was :) pozdro


Niestety bateria nie jest wymienialna.
Po jej zużyciu musisz kupić nowy sensor :(

#121 dominias

dominias
  • 208 postów

Napisano 05 lipca 2009 - 20:51

uuuuuu...troche kapa :((((( a czy ktos z Was uzywa moze nike remote? chodzi mi o ten zegarek na reke... czy jak kupie taki zegarek to bede mogl kontrolowac mojego ipoda touch 2g...chodzi mi o zmiane piosenek, glosnosci itp. i jak sie niby wtedy ten zegarek komunikuje z ipodem? Czy tez zeby to dzialalo to musze miec ten sensorek bo bez tego nie da rady... W zasadzie nie biegam a chcialbym uzywac tego zegarka tylko do obslugi ipoda touch 2g.dzieki za odp....

#122 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 06 lipca 2009 - 15:10

uuuuuu...troche kapa :((((( a czy ktos z Was uzywa moze nike remote? chodzi mi o ten zegarek na reke... czy jak kupie taki zegarek to bede mogl kontrolowac mojego ipoda touch 2g...chodzi mi o zmiane piosenek, glosnosci itp. i jak sie niby wtedy ten zegarek komunikuje z ipodem? Czy tez zeby to dzialalo to musze miec ten sensorek bo bez tego nie da rady... W zasadzie nie biegam a chcialbym uzywac tego zegarka tylko do obslugi ipoda touch 2g.dzieki za odp....


Jeżeli dobrze kojarzę to z Nike+ można korzystać jak gdyby poprzez dwa samodzielne "systemy". Pierwszy z nich to Nike+ Sport Kit - czyli nic innego jak sensor, odbiornik i kompatybilny iPod. Drugi zaś, to sensor i opaska Nike+ Sportband. Główne różnice to między innymi, to że w tle leci muzyka, albo nie i urządzenie na którym oglądamy nasze postępy. Poza tym oba urządzenia nie są kompatybilne, tzn. za pomocą opaski nie sterujemy iPodem.

#123 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 08 lipca 2009 - 18:21

Przepraszam wprowadziłem w błąd. Oczywiście jest jeszcze Nike+ iPod WatchRemote za pomocą, którego możemy sterować iPodem (głośność, następna/poprzednia piosenka), ale jest kompatybilny wyłącznie z iPodami Nano.

#124 dsy

dsy
  • 633 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 16 lipca 2009 - 00:07

Witam, dopiero zaczynam biegać ale dołączyłem się :)
http://nikerunning.n...,runs,203077773

#125 ferrari

ferrari
  • 818 postów

Napisano 27 lipca 2009 - 08:16

Jeśli chcecie spalić trochę to radze biegać jak najwięcej w równym tempie. Tkanka tłuszczowa podskórna jest spalana dopiero po 30-45 minutach biegu równym tempem.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych