Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Nike + MyApple - biegajmy razem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
409 odpowiedzi w tym temacie

#76 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 21 maja 2009 - 13:08

BlakBox przyznaj się trenujesz biegi. Jak można przebiec 15 km w tempie 4'5" ?? :) Nie deprymuj innych :)

#77 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 22 maja 2009 - 07:00

Nie trenuje, znowu przypominam że to tylko jeden najlepszy bieg.

Co nie zmienia faktu, że wykres powinien być bardziej pofalowany
Dołączona grafika

#78 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 23 maja 2009 - 08:20

ale wy strasznie biegacie... strasznie nierówno... :) ja biegałem równiej jakoś:) ale co z tego, jak mi kolano wypadło i już nie pobiegam... :/

#79 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 23 maja 2009 - 10:30

ale wy strasznie biegacie... strasznie nierówno... :)
ja biegałem równiej jakoś:) ale co z tego, jak mi kolano wypadło i już nie pobiegam... :/


Bo to jak nike+ rysuje wykresy to też śmieszna sprawa. Skala jest dynamiczna, dlatego jeżeli nie ma większych wahnięć to nie pokaże Ci w miarę poziomej linii.

#80 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 25 maja 2009 - 00:31

[nike=552708914]vivacee[/nike]

#81 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 25 maja 2009 - 14:56

[nike=2082728958]tonyzmontany[/nike]

#82 krzysztofkrol

krzysztofkrol
  • 16 postów

Napisano 25 maja 2009 - 21:51

Hej, dołączyłem się do drużyny :) Parę godzin to zabrało, ponieważ domyślnie mam Firefoxa, który jakoś kłócił się z Nike (nawet jak wyłączyłem ABP) W międzyczasie założyłem 3 konta na różne adresy i loginy. Ech :( Szczęśliwie znalazłem instrukcję na stronach nike i jest OK. Straciłem tylko wczorajszy piękny 3 km bieg. Ale za to mam 4 dzisiejsze, z czego ostatni testowy na 30 metrów :) Drużynowemu obiecuję, że będzie lepiej :)

#83 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 25 maja 2009 - 22:57

Swietnie, im wiecej nas tym weselej :) Jak tak dalej pojdzie to razem stworzymy jedna z najwiekszych biegajacych druzyn Nike + w Polsce :) Zapraszam każdego do chwalenia się wynikami :)

#84 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 26 maja 2009 - 21:53

Ładnie Tony, 20kaemów to nie w kij dmuchał. Ładny spacerek :D

#85 alladyn21

alladyn21
  • 1 195 postów

Napisano 27 maja 2009 - 18:59

pobiegał bym z wami ale niestety :( jak bym kupil to tylko sam czujnik a raczej sam to mi na nic ( bez butow) bo inaczej sie go nie da używać prawda? pozatym nie dziala z Iphonem ;/

#86 BlackBox

BlackBox
  • 1 026 postów
  • SkądToruń

Napisano 28 maja 2009 - 06:47

Buty to tylko opcja (jest wiele opcji zastępczych). Większy problem to brak wspieranego ipod'a.

#87 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 28 maja 2009 - 22:12

mam pytanie... czy ten system nike+ ma opcje mapy? czy ma w sobie gps i potem po zsynchronizowaniu pokazuje trase biegu na mapce?

#88 vivacee

vivacee
  • 376 postów
  • SkądPoznan

Napisano 28 maja 2009 - 22:51

Nie, ale możesz sobie na stronie nike narysować mapkę i podciągnąc dany bieg pod trasę. Ostrzegam jednak, że działa to mulasto...

#89 majonez

majonez
  • 372 postów

Napisano 28 maja 2009 - 23:17

Nie, ale możesz sobie na stronie nike narysować mapkę i podciągnąc dany bieg pod trasę. Ostrzegam jednak, że działa to mulasto...


w takim razie zostaje przy runkeeper...

#90 szamanusek1986

szamanusek1986
  • 81 postów
  • SkądGrójec/Warszawa

Napisano 29 maja 2009 - 22:49

Właśnie dołączyłem do drużyny :) idę kalibrować nike'a. Troszkę potrenuję*i będzie można się ścigać :)

#91 Rafał P

Rafał P



  • 6 849 postów

Napisano 29 maja 2009 - 22:58

Witamy witamy i życzymy sportowego ducha walki :)

---- Dodano 29-05-2009 o godzinie 22:06 ----
A tak swoją drogą to naszym "Panelu Walki" już niedługo spore zmiany...

Tego lata Nike+ stanie się częścią witryny
NikeRunning.com. Skąd ta zmiana? Dzięki połączeniu obu witryn użytkownik może uzyskać dostęp do ich zalet za pośrednictwem jednego adresu.

Jakie więc funkcje posiadać będzie „nowa” strona?

WYSZUKIWARKA BUTÓW
Nowa funkcja o nazwie „Wyszukiwarka butów” zadaje kilka prostych
pytań, po odpowiedzi na które otrzymamy zalecany rodzaj obuwia, w oparciu o najnowszą
technologię ich produkcji. Co więcej, nowy system zakupów umożliwia
zaopatrzenie się w sprzęt do biegania bezpośrednio na stronie!

NOWY WYGLĄD
Warstwa wizualna strony Nike+ została odświeżona dzięki nowemu projektowi,
który umożliwia personalizację każdej przebytej trasy poprzez oznaczenie jej
ikonami przedstawiającymi twój nastrój, towarzyszącą Ci pogodę,
cechy terenu i pokonany dystans.

ULEPSZONA NAWIGACJA
Poza nową warstwą wizualną największą zmianą na stronie Nike+ jest nowy
system nawigacji.
Panel informacyjny na głównej stronie jeszcze wyraźniej informuje o dostępnych funkcjach
i ułatwia nawigację. Poprzez wyświetlanie na wierzchu konkretnych informacji, można
szybko prześledzić podgląd najnowszych wyników pod kątem celów,
wyścigów i szkolenia, łącznie ze swoją postacią Mini.

WIĘCEJ FUNKCJI SPOŁECZNOŚCIOWYCH
Serwis Nike+ jest teraz jeszcze bardziej nastawiony na społeczność. Ze strony głównej Nike+ będzie można
zaakceptować nowych przyjaciół i nowe wyzwania. Dzięki zastosowaniu profilów
możesz zapraszać nowych znajomych, wyszukiwać i dodawać przyjaciół, w prosty sposób rzucać im wyzwania
i śledzić na żywo informacje o ich aktywności. A ponieważ
dobry wyścig powinien zostać upubliczniony, swój sukces możesz opublikować
poza stroną Nike+, dzięki automatycznej aktualizacji statusu Facebook, Twitter
i innych usług.

POLECANE WYZWANIA
Będziesz również otrzymywał informacje o polecanych wyzwaniach, które będą automatycznie dobierane przez serwis Nike+
przy użyciu galerii. Funkcja ta umożliwia przyłączenie się i planowanie biegów z osobami
z tego samego kraju, klasy (określonej przez datę ich przyłączenia) lub poziomu umiejętności
. Nowe, oznaczone kolorami poziomy umiejętności – ustalane na podstawie zmierzonych
biegów – pozwalają grupować zawodników według stopnia intensywności ćwiczeń i motywać się wzajemnie do osiągnięcia nowych
rekordów.

ULEPSZONA FUNKCJA USTALANIA CELÓW
Witryna ułatwi również osiąganie nowych celów, pozwalając
po prostu na ustawienie stałych ćwiczeń, dopasowanych do tygodniowego harmonogramu.
Można również wybrać jeden z gotowych programów szkoleniowych, utworzonych
przez najlepszych szkoleniowców firmy Nike i profesjonalnych sportowców. Wystarczy wybrać zestaw ćwiczeń,
który Cię interesuje i zapoznać się z programem, który najlepiej pasuje do twoich
indywidualnych celów.

#92 szamanusek1986

szamanusek1986
  • 81 postów
  • SkądGrójec/Warszawa

Napisano 29 maja 2009 - 23:50

Hmmm mam jeden problem, pojawiło mi się w itunes nike + i jest sync.Synchronizuje i wyniki nie pokazują mi sie na nike.com? Czy w itunes trzeba gdzieś wpisać login i hasło z nike +? Bo skąd itunes wie zeby wyslac logi biegania na taki i taki adres? A tak btw to może ma ktoś na sprzedaż jakiegos starego nano? bo niechce mi sie biegać z touchem.

#93 szamanusek1986

szamanusek1986
  • 81 postów
  • SkądGrójec/Warszawa

Napisano 01 czerwca 2009 - 00:31

Kupiłem sobie dzisiaj ipoda nano i od raz wszystko sie ladnie zsynchronizowalo.Nawet z nim lepiej sie biega niz z touchem.

#94 miqs99

miqs99
  • 88 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 czerwca 2009 - 11:29

Jak to jest z tymi Ipodami. Czy jak wsadzę odbiornik do Toucha 1 generacji to nie będzie działać, a jak wsadzę do Nano pierwszej generacji to będzie śmigać?

#95 szamanusek1986

szamanusek1986
  • 81 postów
  • SkądGrójec/Warszawa

Napisano 02 czerwca 2009 - 17:13

Dokladnie tak :) Sensor działa tylko z Touchem 2g a nadajnik od nano nie jest kompatybilny z 1g

#96 miqs99

miqs99
  • 88 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 czerwca 2009 - 19:11

Nie skomentuję... Dobrze, że stare Nano jeszcze mam...

#97 denis

denis
  • 589 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 10 czerwca 2009 - 19:48

no to w nowym iP bedzie dzialac nike+. w Koncu. Sprzedaje Sportband nike+, ktos jest zainteresowany? Sam Sportband bez odbiornika.

#98 virgin71

virgin71



  • 12 562 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 czerwca 2009 - 07:26

aż dziwi mnie że w całym temacie nie padł adres run4fun.pl - tam mamy tanie czujniki i ciuchy nike. Ja panowie wznowię bieganie po operacyjce - okazało się, że zerwałem więzadło przednie w prawym kolanie

#99 sali128

sali128
  • 2 873 postów
  • SkądGdynia, Poland

Napisano 11 czerwca 2009 - 20:41

aż dziwi mnie że w całym temacie nie padł adres run4fun.pl - tam mamy tanie czujniki i ciuchy nike.

Ja panowie wznowię bieganie po operacyjce - okazało się, że zerwałem więzadło przednie w prawym kolanie


A jak Tys to zrobil?

#100 owz

owz
  • 3 360 postów
  • SkądPoznań

Napisano 12 czerwca 2009 - 23:25

aż dziwi mnie że w całym temacie nie padł adres run4fun.pl - tam mamy tanie czujniki i ciuchy nike.

Ja panowie wznowię bieganie po operacyjce - okazało się, że zerwałem więzadło przednie w prawym kolanie


szczere współczucia, moja przyszła przerabiała ten temat, parę miesięcy w ortezie po rekonstrukcji trzeba się pomęczyć




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych