Skocz do zawartości

Witaj!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełny dostęp do forum.

Zdjęcie
- - - - -

Naprawa gwarancyjna - Regenersis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2025 odpowiedzi w tym temacie

#776 kris1992

kris1992
  • 663 postów
  • SkądJaworzno

Napisano 26 września 2011 - 16:02

Lewy... No stress mi trzymali tydzień w regenersis :) a cały okres jaki musiałem czekać to 14 dni ROBOCZYCH. Żal.pl

#777 lewy

lewy
  • 1 034 postów
  • SkądMálaga

Napisano 26 września 2011 - 16:05

Z nimi to jest loteria... raz, właściwie bez powodu wymieniają na nówkę (w tydzień). A raz trzymają dwa tygodnie i nie wymieniają.

#778 proxx

proxx
  • 1 264 postów

Napisano 26 września 2011 - 20:16

telefon oddawaliscie na niezgodnosc towaru z umową czy rekojmie? bok twierdzi "pragnę poinformować ,że roszczenia z tytułu rękojmi powinny być realizowane poprzez sprzedawcę. Klient indywidualny nie zostanie obsłużony w naszym punkcie w przypadku zgłoszenia z takiego tytułu."

#779 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 26 września 2011 - 21:20

ja mam wpisane w papier reklamacyjny, że "reklamacja z tytułu rękojmi,klient żąda wymiany terminalu na nowy"

#780 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 30 września 2011 - 10:29

Hej, dwa tygodnie temu dostałem nowego iPhona 4 z naprawy gwarancyjnej. Dziś zauważyłem, że tylna obudowa rusza się lekko w górę i dół. Telefon absolutnie nie upadł noszony w futerale bez rysek. Warto oddać znów na gwarancję? Mieliście podobny problem?

#781 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 30 września 2011 - 11:23

Jeśli aż tak to Ci przeszkadza to oddaj , aczkolwiek wątpię bo zauważyłeś to dopiero po 2 tygodniach używania

#782 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 30 września 2011 - 13:00

Jeśli aż tak to Ci przeszkadza to oddaj , aczkolwiek wątpię bo zauważyłeś to dopiero po 2 tygodniach używania

Dlatego teraz zauważyłem, bo telefon po wyjęciu z pudelku trafił od razu do futerału. Dziś wyciągam a tam luźna tylna obudowa ;/

#783 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 02 października 2011 - 18:36

Już wiem w czym jest problem. Jak ruszam tylną obudową to widzę również, że chodzą dolne śrubeczki (obok styków do ładowarki). Dokręcą mi to w iSpocie albo gdzieś? nie tracąc gwarancji oraz żebym nie musiał oddawać na gwarancję.

#784 wierzba123

wierzba123
  • 95 postów

Napisano 02 października 2011 - 20:29

szybkie pytanie - czy jest możliwość korzystania z gwarancji na iphone zakupiony w USA ?

#785 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 02 października 2011 - 22:41

Tak , wystarczy poczytać ten temat i znajdziesz odpowiedź na swoje "szybkie pytanie"

#786 wierzba123

wierzba123
  • 95 postów

Napisano 03 października 2011 - 17:36

już otrzymałem odpowiedź od isource:

"Witam,

Przykro mi ale nie mozemy wykonywac napraw gwarancyjnych dla telefonow kupionych po za Unia Europejska.

z powazaniem

Autoryzowany Serwis Apple
service@iSource.pl"

#787 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 października 2011 - 17:39

Sory , chyba byłem po czymś ;P , USA zaliczyłem do UE

#788 wierzba123

wierzba123
  • 95 postów

Napisano 03 października 2011 - 17:52

ja czytając ten temat - http://myapple.pl/ip...tml#post1698355

myślałem, że jest taka opcja...

#789 qubuch

qubuch
  • 989 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 października 2011 - 17:55

ja dostalem dzisiaj nowego iPhone'a w ramach rekojmi

#790 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 października 2011 - 18:07

Lub Refubrished ;)

#791 brachu

brachu
  • 83 postów

Napisano 04 października 2011 - 09:26

Witam Potrzebuje rady . Oddając iPhone 4 na gwarancje która kończy się w grudniu w t-mobile czy wypada w zgłaszanych usterkach napisać ,że telefon sie uruchamia i napisać ,że czujniki wilgoci są białe w docku i słuchawkach ? Pojawiły sie na wyświetlaczy na górnej części przebarwienia na białym tle . I jeśli telefon był kupowany na firmę to gwarancja czy rękojmia w tym wypadku jest lepsza ? Wole się zabezpieczyć przed Regenersis ;)

#792 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 04 października 2011 - 14:04

Nie wiem co macie z tymi refubrished- wszędzie gdzie bym się nie zapytał mówią że iPhone 4 dawane są nowe, nie składane z kilku podupadłych sztuk. W ogóle nie mogą Nam dać czegoś co zostało naprawione, i wymieniona obudowa, żeby wyglądało na nowiusieńki model.

#793 iPhone HAL

iPhone HAL
  • 640 postów
  • SkądKraków

Napisano 04 października 2011 - 14:26

Nie wiem co macie z tymi refubrished- wszędzie gdzie bym się nie zapytał mówią że iPhone 4 dawane są nowe, nie składane z kilku podupadłych sztuk. W ogóle nie mogą Nam dać czegoś co zostało naprawione, i wymieniona obudowa, żeby wyglądało na nowiusieńki model.


bzdury gadasz, dostajesz REFURBA, jak byś trochę poczytał parę wątków na tym forum to byś wiedział na czym polega wymiana gwarancyjna i również wiedział na czym polega "refurbowanie" ipka przez Apple.

#794 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 04 października 2011 - 16:33

bzdury gadasz, dostajesz REFURBA, jak byś trochę poczytał parę wątków na tym forum to byś wiedział na czym polega wymiana gwarancyjna i również wiedział na czym polega "refurbowanie" ipka przez Apple.


Właśnie przeczytałem każdy komentarz w tym wątku i doskonale wiem co to znaczy refubrished. Z ciekawości poszedłem do każdego operatora sieci w Polsce, pytałem w iSpocie oraz serwisantów w regenersis.pl czy "nowe" telefony które dostajemy z naprawy gwarancyjnej są faktycznie nowe czy może "refubrished". Odpowiedź wszędzie brzmi jednakowo: telefony są fabrycznie nowe, nie refubrished. Skoro jest tak jak mówicie to jest jakaś zmowa i wprowadzanie klienta w błąd?? Albo się da naprawić i naprawią go, albo wymienią na nowy. Udało Wam się może znaleźć jakiś regulamin którzy by jednoznacznie stwierdzał, że telefon który otrzymuje w wymianie gwarancyjnej jest refubrished? Dla mnie nowe jednoznacznie oznacza NOWE, niedotknięte przez nikogo innego poza mną. Obojętne czy dostanę teraz nówkę czy refubrished, ale wkurza mnie to.
Podam przykład: jeśli oddam zepsuty amortyzator rowerowy na gwarancję, nie da się go naprawić otrzymuję nowy. Ale ten amortyzator jest faktycznie nowy, klient sam sobie wyciąga z pudełka, a nie zarysowany kogoś innego z np nową sprężyną.
Każdy z Was pisze (nie obrażając nikogo) refubrished, refubrished- ale nikt nie podał dowodu świadczącego o tym.

#795 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2011 - 16:42

iPhonów , w ogóle nie serwisują , taką informację dostałem w serwisie iSource iż te telefony są "nierozbieralne" co jest głupotą ;) Myślisz że jak ktoś oddaje iPka z powodu zacinającej się tacki SIM i dostaje "nowego" iPhone to jego poprzednika wyrzucają do śmieci ? , nie akurat w takim przypadku wystarcza im wymiana obudowy i telefon jest "NOWY" , gotowy do wydania w ramach naprawy gwarancyjnej innemu klientowi

#796 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 04 października 2011 - 16:48

iPhonów , w ogóle nie serwisują , taką informację dostałem w serwisie iSource iż te telefony są "nierozbieralne" co jest głupotą ;)
Myślisz że jak ktoś oddaje iPka z powodu zacinającej się tacki SIM i dostaje "nowego" iPhone to jego poprzednika wyrzucają do śmieci ? , nie akurat w takim przypadku wystarcza im wymiana obudowy i telefon jest "NOWY" , gotowy do wydania w ramach naprawy gwarancyjnej innemu klientowi


Uważam, tak jak Ty- że w tym telefonie zostaje wymieniona obudowa i trafia do systemu wymiany telefonów.
Jednak ja odbierając telefon podpisuje, potwierdzenie, że otrzymuje NOWY telefon, a nie refubrished i to jest chore gdyż nowego telefonu nie otrzymuję.

#797 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2011 - 16:51

Tak więc piszą bzdury i gadają że telefon otrzymany jest telefonem nowym , ktoś kiedyś tutaj na forum pisał że chciał od niech zaświadczenie że jest to nowy telefon lecz nie było możliwości wydanie takowego zaświadczenia. Chyba coś im leży na sercu w takim razie ;)

#798 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 04 października 2011 - 16:52

Tak więc piszą bzdury i gadają że telefon otrzymany jest telefonem nowym , ktoś kiedyś tutaj na forum pisał że chciał od niech zaświadczenie że jest to nowy telefon lecz nie było możliwości wydanie takowego zaświadczenia.
Chyba coś im leży na sercu w takim razie ;)


Chyba się zajmę tą sprawą. Uwielbiam rozstrzygać takie zagadki :-D

#799 KacperWWA

KacperWWA
  • 1 252 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 04 października 2011 - 16:56

Kto wie czy ktoś z forumowiczów tutaj nie otrzymał mojego iPka 4 z wymienioną obudową wraz z klawiszem HOME , mogłem zapisać S/N to może byśmy jakoś do tego doszli Lista oddanych na gwarancję iPhonów i ich S/N Oraz listę przyjętych jako "nowych" i ich S/N

#800 free66

free66
  • 501 postów
  • SkądAndrychów / Kraków

Napisano 04 października 2011 - 16:58

Tak więc piszą bzdury i gadają że telefon otrzymany jest telefonem nowym , ktoś kiedyś tutaj na forum pisał że chciał od niech zaświadczenie że jest to nowy telefon lecz nie było możliwości wydanie takowego zaświadczenia.
Chyba coś im leży na sercu w takim razie ;)

Chyba zajmę się tą sprawą. Uwielbiam takie zagadki.
Telefon ponownie oddałem wczoraj- teraz czekamy co stwierdzą, a różnica w ekranach iPhonów 4 jest ogromna! mój ekran był żółty jak słońce w porównaniu z iPhonem 4 w salonie t-mobile.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych